» »

Kaj trenutno igrate?

Kaj trenutno igrate?

««
24 / 61
»»

kitl76 ::

O hudo staro pa dobro.

Jerry000 ::

Dr_M je izjavil:

Soldier of Fortune
Ze pozabil, kako hud je ta spil :D

Kako lahko pozabiš :o? To je zame best FPS, in res res hud špil

opeter ::

Prvi ja, ostali so - sploh tretji - meh.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

[D]emon ::

Prvi je bil super, drugi je bil tudi dokaj v redu, tretji pa tako sranje, da sem ga po 15 minutah igranja zbrisal in spil postavil na polico, kjer prah nabira se danes.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Dr_M ::

opeter je izjavil:

Prvi ja, ostali so - sploh tretji - meh.



Trojko je delal drug studio, ampak sej ni bil tok slab. Sem ze kaj hujsega igral :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Uncharted 4 in Firewatch

CoreySteel ::

Factorio
Rimworld
Dwarf Fortress
Twitter: @CoreySteel_

yayo ::

oo7 je izjavil:

Uncharted 4 in Firewatch

Same here 8-) Oboje je odlično, upam, da bom U4 končal do izida Blood and Wine ekspanzije za Witcherja 3, ampak ni časaaaaaa.
Drugače, ko se že omenja Soldier Of Fortune, sam ponavadi vsako leto preigram kašno igro is Stalker trilogije. Kakšni špili so to bili! Prav sramota, da je vse skupaj razpadlo v nič.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Uncharted 4 in Firewatch

Same here 8-) Oboje je odlično, upam, da bom U4 končal do izida Blood and Wine ekspanzije za Witcherja 3, ampak ni časaaaaaa.
Drugače, ko se že omenja Soldier Of Fortune, sam ponavadi vsako leto preigram kašno igro is Stalker trilogije. Kakšni špili so to bili! Prav sramota, da je vse skupaj razpadlo v nič.




Studijo GSC Game World, ki je naredil igre Stalker so zaprli leta 2011 in nazaj odprli leta 2014;) trenutno delajo na igri Cossacks 3 tako, da mogoče bo naslednja igra že S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl dokler je odprt ta studijo so vedno možnosti za Stalker 2 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

Se še spomnim, dalnega 2005 al pa ko so pokazali prvi screen v PC Formatu, takrat smo odprtih ust gledali ker je bila grafika res waw takrat

BorutK-73 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Uncharted 4 in Firewatch

Same here 8-) Oboje je odlično, upam, da bom U4 končal do izida Blood and Wine ekspanzije za Witcherja 3, ampak ni časaaaaaa.
Drugače, ko se že omenja Soldier Of Fortune, sam ponavadi vsako leto preigram kašno igro is Stalker trilogije. Kakšni špili so to bili! Prav sramota, da je vse skupaj razpadlo v nič.

Si probal Stalker Lost Alpha?

Invictus ::

yayo je izjavil:


Drugače, ko se že omenja Soldier Of Fortune, sam ponavadi vsako leto preigram kašno igro is Stalker trilogije. Kakšni špili so to bili! Prav sramota, da je vse skupaj razpadlo v nič.

So se pač izpeli. Nič hudega. So s temu 3 igrami naredili res veliko. Boljše od vseh COD in ostalih streljačin.

Si bom spet inštaliral zadevo, vse tri. Pa da grem skozi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

yayo ::

BorutK-73 je izjavil:


Si probal Stalker Lost Alpha?


Seveda, koj, ko je izšla. Še, ko so novačili voice actorje za dialoge in so rabili ljudi z dostopom do profi snemalne opreme sem se jim ponudil (Dezowave ekipi mislim) za pomoč, ampak potem, ko sem posnel nekaj teksta v angleščini sem tako obupal nad svojo interpretacijo, da sem odpovedal sodelovanje. In potem, ko sem poslušal glasove na dokončanem modu, ti ugotovim, da jih je 70% morda še slabših od mene. :| Potem mi je bilo malce žal, ker je to bila verjetno edina prilika v mojem življenju, da bi nekaj prispeval zgodovini gaminga. 8-O

[D]emon ::

Eh, pusti dez0wave, delajo na priblizno enak nacin kot originalni GSC GameWorld. Na kakrsnekoli novice (razen screenshota s koledarjem) lahko konkretno dolgo cakas. :D
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

Evo, igram Tony Hawhs Pro Skater HD...ni tok slabo kot pravjo. Misije so skor iste, animacije so malo čudne, tipke pa pač zamenjaš zunaj igre in maš potem

Warr ::

Jaz večino Natural Selection 2 pa zej nam druzga kot Overwatch igral. Je kdo špilal Natural Selection 1 tu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kitl76 ::

Half Life ! potem grem na Half Life Opposing Force na to na Half Life Blue Shift potem na Half Life Source in potem na Half Life 2 in potem na Half Life 2 Lost Coast in potem na Half Life 2 Ep. One za konec pa še Half Life 2 Ep. Two. Tako, da sem zaseden za nekaj časa :)

opeter ::

kitl76 je izjavil:

Half Life ! potem grem na Half Life Opposing Force na to na Half Life Blue Shift potem na Half Life Source in potem na Half Life 2 in potem na Half Life 2 Lost Coast in potem na Half Life 2 Ep. One za konec pa še Half Life 2 Ep. Two. Tako, da sem zaseden za nekaj časa :)


A trojko pa ne boš igral? ;) No ja, zgoraj naštete igre ti trajajo več kot en vikend ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

L1nK ::

stardew valley + doom, carska kombinacija

@kitl, blue shifta se ne splača, škoda časa in energije, ker resnično smrdi do neba
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

kitl76 ::

Zakaj ne jaz sem tele že pred davnimi leti vse preigral. Zdaj jih bom poskusil ponovno, če bo čas in, če ne izide kaka dobra igra vmes. :)

Jerry000 ::

Tony hawks pro skater HD :D

D3m ::

kitl76 je izjavil:

Half Life ! potem grem na Half Life Opposing Force na to na Half Life Blue Shift potem na Half Life Source in potem na Half Life 2 in potem na Half Life 2 Lost Coast in potem na Half Life 2 Ep. One za konec pa še Half Life 2 Ep. Two. Tako, da sem zaseden za nekaj časa :)


Eno si pa falil. In to na veliko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kitl76 ::

Katero?

L1nK ::

black mesa
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

kitl76 ::

Nič hudega me je že minil grafika mi nekako več ne potegne težko bo tole vse preigrat. Naj ostane en lep spomin na stare čase v upanju da kdaj pride HL 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

BorutK-73 ::

kitl - lahko še preigraš mode za HF2.
From Coastline to Atmosphere
MINERVA Metastasis
CryShield
Day 13
...

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

ja, point half life iger je pa res grafika
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

kitl76 ::

Ja itak, da je, če si tole vse že enkratpreigral se mi zdi, če ti grafika več ne potegne, da ni pointa se mučiti in še enkrat vse skupaj igrat.

Sssaga ::

Zadnji mesec sem se spravil igrati GTA V online. Preorder nakup sem se spravil igrati online po letu dni in dognal, da le ni tak kaos, kot je izgledalo na začetku :D

Join me - @sssagaman. In need of heist crew.

L1nK ::

kdo je ta trol kitl76?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

kitl76 je izjavil:

Ja itak, da je, če si tole vse že enkratpreigral se mi zdi, če ti grafika več ne potegne, da ni pointa se mučiti in še enkrat vse skupaj igrat.

Oh kako močno se ti motiš. Preigral pred 1 mesecom, in sem užival veliko več kot pri modernih igrah. Ja, tudi grafika mi je super kot je, to je čar

kitl76 ::

L1nK bi me rad spoznal?

treshold2 ::

Trenutno igram AirMechs na Steam, danes sem jo namestil in zelo mi se všeč, tudi igram Special Force 2 in Spiral Knights, vse brezplačno .
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

oo7 ::

Borderlands 2

Jerry000 ::

World of Warcraft :)

Riff ::

Far Cry : Primal, Quake 3 Arena, Rise of Tomb Raider

BivšiUser2 ::

Bloodborne in Dark Souls.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BorutK-73 ::

Skoraj nehal igrati igre. Pol ure na dan.:)

ps
Armored Warfare in Star Trek online(bolj redko)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

BorutK-73 je izjavil:

Skoraj nehal igrati igre. Pol ure na dan.:)

ps
Armored Warfare in Star Trek online(bolj redko)

Kako ti je ratalo :)?

BorutK-73 ::

Leta....

Jerry000 ::

BorutK-73 je izjavil:

Leta....

V leta ne verjamem, bolj verjetno pomankanje časa ali naveličanost?

kosta ::

Mafia: The City Of Lost Heaven, predvidevam da vsi poznate.:)

yayo ::

Skozi poletno vročino z Uncharted Collection za PS4. Ravno končal Uncharted - Drake's Fortune, zvečer začenjam Uncharted 2 - Among Thieves

Cruz ::

Jaz pa nazaj na AOE drugi del. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Klamzi ::

Občasno Project CARS... Ampak že razmišljam o drugi, predvsem zaradi pomanjkanja (klasičnih) F1 stez. Kak predlog?

človek zver ::

The eldar scrols IV: Oblivion 8-)

kosta ::

Klamzi je izjavil:

Občasno Project CARS... Ampak že razmišljam o drugi, predvsem zaradi pomanjkanja (klasičnih) F1 stez. Kak predlog?


rFactor + F1 mod (letnica po želji) + proge

dripac ::

Kholat.

Jerry000 ::

kosta je izjavil:

Mafia: The City Of Lost Heaven, predvidevam da vsi poznate.:)


Oldie goldie :). Dvojka je tut huda

treshold2 ::

Danes samo Warface, že 8 ur na rekord (včeraj sem namestil na prenosnik).
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile
««
24 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746118539 (2617) oo7
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1420428951 (14302) GupeM
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536259 (14278) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237019 (22735) Sc0ut
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522194 (15165) yayo

Več podobnih tem