» »

Kaj trenutno igrate?

Kaj trenutno igrate?

««
23 / 61
»»

miraldi ::

"I wouldn't know right from wrong if one of them was helping the poor and the other was banging my sister"
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

D3m ::

Max fucking Pain.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kitl76 ::

A je zakaj?

mjolnir ::

Men je bil zelo dober :)

D3m ::

Vprašanje, če bo imel živce, ker lahko kar velikokrat umreš preden počistiš eno sobo sovragov.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zmajc ::

GTA Online ...

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

Max fucking Pain.

Fucking awesome! Upam da 1 ali 2 :). Sej 3 je tudi super, samo 1 in 2 sta kr klasika

D3m ::

;(( muhhh FEELS

|HP EliteBook|R5 6650U|

miraldi ::

D3m je izjavil:

Max fucking Pain.


Je tako, Max Payne 3 8-)

kitl76 je izjavil:

A je zakaj?



Špil je bomba! Seveda, če ti ne morijo Cutscene katere so konstantno vpetie v igro in tvorijo Maxovo dramo.
Ni pa lih za mulote brez potrpljenja, kateri bi samo držali tipko za strelat.

Zgodna je taka kot za večino lajf, zajebana brez happy endinga..

“When you’re stuck in a foreign country and don’t know the words for “reverse charges” and you’re in some lonely skin joint in the middle of some poor slum and just had every last cent robbed from you and you call yourself a bodyguard then you know you’re a loser."

Priporočam 9.5/10
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Riff ::

Quake 3 Arena, Rise of Tomb Raider, Left 4 Dead 2

oo7 ::

Še vedno Dark souls 3 ODLIČNA IGRA 8-)

Heavy ::

Doom 3 BFG edition :)
#TeamFelix

L1nK ::

doom klasik serija, 3 original + redux mod, zdaj sem začel pa še Star Wars Dark Forces, ker je baje klasika
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

yayo ::

Firewatch, v pričakovanju Uncharted 4. Končal Dying Light osnovno igro, imam še Bozak Horde in The Following za preigrat, ampak sem se po 90+ urah dokaj naveličal mahanja po zombijih in parkurja.

subby ::

Black Desert Online, AoE2, HS

Leprechaun ::

Stellaris, Offworld Trading Company...
*************************************************************

D3m ::

Infernal, COD4:MW2, MOH Pacific Assault, Clive Barkers Undying
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

CS GO, LOL,...glede na to da ima steam Hotline miami 2 v popustu razmišljam o nabavi in igranju :). By the way, dark souls 1 je fajn špil?

MasterTade ::

Dark Souls 1 je kul vsekakor vreden denarja
Mors omnia aequat

Jerry000 ::

Dolga igra?

MasterTade ::

Odvisn kokrat boš umrl ;)
Mors omnia aequat

ahac ::

Jaz trenutno igram:
- Overwatch
- Overwatch
- Overwatch, Overwatch, Overwatch
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yayo ::

MasterTade je izjavil:

Dark Souls 1 je kul vsekakor vreden denarja


Za moj okus ponavljajoča, z neskončnim grindanjem, Sem obupal pri tistem giant wolf bossu, vmes je šlo mimo eno leto in ne obvladam več kontrol. Verjetno je tudi moj build prispeval k težavnosti (wanderer, če se prav spomnem). Drugače pa ne premorem več časa ne mazohizma, da bi se z vsakim bossom dajal po destkrat samo, da ugotovim njegove šibke točke, sploh, če od checkpointa potrebujem 5-10 minut za priti kamor želim. Zanimivo, kako sem osamljen v svoji oceni, za vse ostale zgleda kot, da je DS franšiza nekaj najboljšega po izumu kremšnite,

Heavy ::

Nisi sam, sem podobnega mnenja, da je DS franšiza bolj spominski test, kot pa igra v pravem pomenu besede.
#TeamFelix

ahac ::

Mene DS sploh ne zanima, zato ga tudi komentiram ne. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kitl76 ::

Far Cry 3 pa mi je boljši kot štirka :)

suhi ::

yayo je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Dark Souls 1 je kul vsekakor vreden denarja


Za moj okus ponavljajoča, z neskončnim grindanjem, Sem obupal pri tistem giant wolf bossu, vmes je šlo mimo eno leto in ne obvladam več kontrol. Verjetno je tudi moj build prispeval k težavnosti (wanderer, če se prav spomnem). Drugače pa ne premorem več časa ne mazohizma, da bi se z vsakim bossom dajal po destkrat samo, da ugotovim njegove šibke točke, sploh, če od checkpointa potrebujem 5-10 minut za priti kamor želim. Zanimivo, kako sem osamljen v svoji oceni, za vse ostale zgleda kot, da je DS franšiza nekaj najboljšega po izumu kremšnite,

Povem razumem, da igra ni za vsakogar, ampak ne govorite no neumnosti. Kakšen grind? Dark Souls lahko obrneš z lvl 1 charom, če dovolj obvladaš. Npr. tistega velikanskega volka sem sam fental v prvem poskusu, pa tudi sicer je večina šefov padla v prvem ali drugem poskusu. S tem ne mislim, da sem nevemkak igralski genij, sem pa si, preden sem zaćel igrat, mal prebral o buildih, si okvirno začrtal, kakšen bo moj, in veliko večino igre nisem imel nobenih težav.

Druga neumnost, začetna klasa nima nobene veze s tvojim buildom. Je v resnici skoraj popolnoma nepomembna, ker itak vlagaš pike kamor ti paše in je zelo kmalu čisto vseeno, kaj si vzel na začetku. Še najpomembnejši del začetne klase je starting gift, pa še to dolgoročno nima neke veze. Ne rečem, parkrat sem tudi sam zraven izgubil živce, je pa blo potem toliko slajše, ko mi je končno uspelo. Še najtežji mi je bil začetek, ko si še zelo šibak in ti tudi najbolj osnovni zombiji za šalo preštejejo rebra. Ampak, če si se do polovice špila tako matral, potem pa najbrž res ni zate.

On-topic: Trenutno Dark Souls 2: Scholar of the First Sin. Ni tako dobra kot enka, a vseeno noro dober špil.

The Player ::

definitivno bom začel igrati Risen (1), ko se bo sprostil čas in ne bo nič bolj pametnega za delat, dokler se čaka na Elex :D

oo7 ::

Danes začnem Uncharted 4 8-)

m0f0x ::

kitl76 je izjavil:

Far Cry 3 pa mi je boljši kot štirka :)

+1, da je boljši od 4, katere nikakor nisem mogel preigrat.

predlagam še ti ziggy's mod, če igraš na hardcore in nasplošno immersive sounds.

http://www.nexusmods.com/farcry3/mods/t...?

Ghenghiz ::

Wasteland 2, Shadowrun: Hong Kong, Banner Saga.

Jerry000 ::

Ste me zrajcal z tem FarCry3...a je kje kak popust? Moram prvo sploh videt če mi jo PC "požre" :). A se jo splača igrat z low grafiko? Al je to špil ko morš met grafiko na high da res uživaš?

m0f0x ::

Humble Store za 4,99€

je vredna tega denarja. Pa ziggy's mod je narejen tako, da dela samo z legal verzijo :)

m0f0x ::

EDIT: Kar se pa grafike tiče, pa je tukaj primerjava

Jerry000 ::

Sploh ne vidim razlik...super :D. Nekaj me zanima...na steamu jo lahko kupim in piše da se igra preko Uplay in da je linkana na steam...če kupim iz uplay bom tudi mel linkano na steam? Ker bi rad na steamu jo imel

m0f0x ::

Kupi za steam in boš itak imel link Steam -> Uplay.

madog ::

Jaz sem pa ravnkar po cca 2 letih premora ponovno zalaufal Combat Arms, in vidim da sem carachterja naredil 9.5.2009 leta :D:D:D:|, še vedno meni dober online FPS.....

m0f0x je izjavil:

Humble Store za 4,99€

je vredna tega denarja. Pa ziggy's mod je narejen tako, da dela samo z legal verzijo :)


Maš tudi Delux edition za 7,5€

https://www.humblebundle.com/store/far-...
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

Jerry000 ::

Ja, sam je za uplay :/, jaz za steam iščem

yayo ::

Če jo imaš za steam te po zagonu vrže na Uplay, kupi za Uplay in potem dodaj v Steam, verjetno ne bo razlike. Drugače pa sem tudi sm trojko preigral z guštom in štirico pustil na polovici.

m0f0x ::

EBAY EUR 8,86

BorutK-73 ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, sam je za uplay :/, jaz za steam iščem

Samo za steam ni. Vrglo te bo v uplay.

kitl76 ::

m0f0x je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Far Cry 3 pa mi je boljši kot štirka :)

+1, da je boljši od 4, katere nikakor nisem mogel preigrat.

predlagam še ti ziggy's mod, če igraš na hardcore in nasplošno immersive sounds.

http://www.nexusmods.com/farcry3/mods/t...?


Hvala :)

Netrunner ::

pacman

yayo ::

suhi je izjavil:


Povem razumem, da igra ni za vsakogar, ampak ne govorite no neumnosti.

Je leto in več mimo od kadar sem pustil igro, tako, da sem pisaril po spominu. Drugače pa sem ravno v Steamu pogledal, koliko časa sem igral, 75 ur, do volka je vse šlo, potem pa sem se naveličal.

ahac ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, sam je za uplay :/, jaz za steam iščem
Tega verjetno ne boš dobil drugje kot na Steamu, ker vsi ostali prodajajo Uplay keye (Steam verzija pa zahteva Steam+Uplay).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kaktuss123 ::

Jaz sem jo kupil tukaj že nekaj časa nazaj in sem jo potem prenesel is steama... https://www.instant-gaming.com/en/96-bu...

m0f0x ::

On bi v bistvu rad, da ima v Steam Library in se linka na Uplay.

kaktuss123 ::

Mislim da je tako... Ko zaženem igro se mi prižgeta uplay ter steam...

BorutK-73 ::

BorutK-73 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ja, sam je za uplay :/, jaz za steam iščem

Samo za steam ni. Vrglo te bo v uplay.

Da tole malo bolje razložim ker imam FarCry 3 za steam. Če kupiš igro za steam, ko boš igro zagnal v steamu se ti bo odprl uplay launcher in boš moral še enkrat kliknit play. Zanimivo je pa pri Fallout3 ki ima isto, ne odpre ti uplay iz steam libray ampak gre direkt v igro.

Dr_M ::

Soldier of Fortune
Ze pozabil, kako hud je ta spil :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
23 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746118528 (2606) oo7
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1420428934 (14285) GupeM
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536258 (14277) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237017 (22733) Sc0ut
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522194 (15165) yayo

Več podobnih tem