» »

Brezžične slušalke do 7-8k sit

Brezžične slušalke do 7-8k sit

Looney ::

Dovolj imam spotikanja ob kable. Že tako imam veliko preveč kablov na mizi in okoli nje in slušalke mi naredijo še več težav. Te, ki sem jih imala do zdaj so imele tako dolg kabel, da se mi je zatikal v koleščke na stolu, tako, da je marsikdaj zletela po tleh vsa vsebina moje mize, ko sem odmaknila stol.:\ Da ne omenjam tega, da se mi je tudi večkrat zgodilo, da sem pozabila, da jih imam na glavi in sem si skoraj zlomila vrat, ko sem na hitro vstala.:\ Ta teden se je vse končalo s tem, da se mi je kabel izpulil, tako, da dovolj kablov.

Torej, želim ene dobre slušalke za ta denar. Help.:)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jk ::

7-8k dobre brezžične slušalke? Težko.

Fatboyslim ::

Brezžične slušalke suxxx.
Ne pozabi da so brezične slušalke težje; kolega ki ima brezžične (v tem rangu) pa pravi da ga po uporabi boli glava.

Zgodovina sprememb…

Looney ::

Ok, nov problem. Kupila tele slušalke ampak mi začenjajo loviti radijske frekvence.8-O

Kakšna ideja kako naj se tega znebim? Kako naj to popravim?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

R33D3M33R ::

Sam se zanimam za brezžične slušalke v podobnem cenovnem rangu. Ali te slušalke potrebujejo USB 2.0? Kakšna je podpora tem slušalkam na Linuxu? Kakšne bi mi priporočili?

Hvala!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

c3p0 ::

Že nekaj let imam AKG brezžične slušalke. Za neko audiofilsko kvaliteto zvoka se obriši pod nosem, a kar se tiče uporabnosti jih čez brezžične ni! Teža ni ovira, pravzaprav so precej lahke. Delujejo nekje na cca. 850 MHz, frekvenco se da nekoliko spreminjat če se slučajno pojavijo kakšne večje motnje v tem pasu. Stale so pa cca. 90€.

cnZz ::

Pri nas doma imamo neke Sennehiserce kupljene v bofu za 20k. Res da veliko ampak so pa vredne vsakega denarja. Uporabljajo jih predvsem moji stari za glasbo in filme zvecer. Zvok je res enkraten tako glasba in filmi. Lovijo do 100m, poskusili smo iti v klet (tv imamo v 2 nadstropju) in je vse popolnoma lepo lovilo.

Drugače pa Looney mislim da imajo take slušalke nekje tam na tistem podstavku nek gumb kjer zbiras frekvence. Malo se s tem igraj.
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

R33D3M33R ::

Hvala za nasvete. Poskusil bom najti kaj od AKG ali Sennheiser v mojem cenovnem rangu.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Looney ::

Hehe, moje slušalke čisto lepo delajo. Glede tistega lovljenja frekvenc pa ne vem kaj se jih je zmeštralo. :D Pravzaprav sem zelo zadovoljna z njimi in jih priporočam. Lovijo dva štuka gor/dol brez težav, velike so in udobne in uravnavanje glasnosti je na slušalki. Baterije niso nikoli prazne, saj se vedno polnejo ko jih ne uporabljam. Skratka zadovoljna sem.:)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171118 (14083) Banza
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445583 (3886) darkz
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263063 (1602) T_F_7
»

Brezžične slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
225519 (2036) kanej
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739543 (6067) Fatboyslim

Več podobnih tem