» »

Logitech S510 tipkovnica

Logitech S510 tipkovnica

bluefish ::

Odločam se za nakup brezžične tipkovnice in me zanima ali je S510 dober nakup. Sicer se mi gre bolj za wireless tipkovnico kot pa miško. Ali jo ima kdo oz. jo priporoča? Morda kakšno drugo, podobno stvar?

bluefish ::

anyone? :(

Izi ::

Odvisno, za kaj jo rabiš.
Za tajnice in igričarje ne bo ravno dobra izbira.
Za HTPC pa je brez dvoma najboljše kar si lahko zamisliš.
Jaz jo imam in za upravljanje domačega kina in jo ne bi zamenjal za nobeno drugo.
Je najtanjša tipkovnica sploh, ima gumbe za upravljanje multimedije in najpomembnejše je, da baterije v tipkovnici in miški brez problema zdržijo najmanj pol leta.
Če pa ju rabiš samo za upravljanje HTPC pa lahko pozabiš na baterije, saj bodo po enem letu še vedno kazale, da so popolnoma polne.

kapca81 ::

Se pridružujem mnenju. Kakšen mesec nazaj se od kolega vzel rabljeno verzijo te tipkovnice (verzija z daljincem - Media remote). Ker nisem neki gamer (občasno kakšna strategija) moram reči, da sem se zaljubil v izgled, velikost in funkcije te tipkovnice. Sama miška ni nič posebnega in gre za lepo oblikovano optično miš. V kolikor preko compa gledaš filme in vrtiš muzko je daljinec zelo praktična zadeva.
Asus P5B-E; Intel E6600; TR Ultra 120; 4Gb Geil DDRII 6400; Leadtek GF 7950GT;
Thermaltake Kandalf VA9000SWA; Chieftec CFT-620A; 5*WD SATA;
Creative X-Fi; Samsung LCD 225BW; Logitech Z2300; Logitech S510 MR

bluefish ::

igram res ne veliko, občasno kakšna strategija. Sicer daljinca ne potrebujem (v izdelavi je custom-made 8-) ). Zažaljeno pa je, da ima tipkovnica dobre tipke in dober občutek pri tipkanju. Kako je kaj s tem?

kapca81 ::

Glede tipk je to stvar individualnega okusa (glasnost, mehkoba, ...). Meni je predvsem všeč, da je tipkovnica zelo tanka in širok spodnji del na katerem lepo počiva dlan med tipkanjem. Sam občutek med tipkanjem je OK in zaenkrat se mi ni zgodilo, da bi imel tisti neprijetni občutek, da sem falil tipko, ... tipkanje je tudi relativno mehko in za moj okus ravno dovolj glasno, je pa to čisto stvar okusa posameznika. Bi pa poudaril, da sta tisti daljinec in izgled po moje najpomembnejša aduta te serije in lahko najdeš tudi kakšno primerljivo tipkovnico za manj denarja.
Asus P5B-E; Intel E6600; TR Ultra 120; 4Gb Geil DDRII 6400; Leadtek GF 7950GT;
Thermaltake Kandalf VA9000SWA; Chieftec CFT-620A; 5*WD SATA;
Creative X-Fi; Samsung LCD 225BW; Logitech Z2300; Logitech S510 MR

wechta ::

Sedaj sem probal kupiti to zadevco, ampak je nikjer več ne prodajajo. Ve kdo za kakšen podoben izdelek, tam do 100€?

lp wechta

bluefish ::

čudno, ker sem je videl povsod in jo imajo na zalogi. V živo v BigBangu, na internetu pa pri Rolan-u, Nakupi.net,...

kapca81 ::

Asus P5B-E; Intel E6600; TR Ultra 120; 4Gb Geil DDRII 6400; Leadtek GF 7950GT;
Thermaltake Kandalf VA9000SWA; Chieftec CFT-620A; 5*WD SATA;
Creative X-Fi; Samsung LCD 225BW; Logitech Z2300; Logitech S510 MR

Izi ::

Jaz sem jo kupil pri JAE-tu. Kolikor vem jo imajo v vseh JAE trgovinah.

mzidy ::

Lahko samo potrdim napisano. Sam sem jo tudi kupil v JAE; največkrat jo uporabljam na kolenih, ko se pred LCDTV lepo namestim. Ni da ni. Nekaj bi pa vprašal; se da MX1000 povezat na ta sprejemnik od Logitecha zram S510?

wechta ::

ja, jest sem iskal varianto s daljincem...

bluefish ::

Tukaj. Prodajata jo dve trgovini.

zupy99 ::

Zanima me kako dalec od sprejemnika tipkovnica in miska delujeta brez problemov?

bluefish ::

sam sem jo preizkusil na štirih metrih z vmesno steno. V prostoru brez ovir pa bi mogla biti ta razdalja veliko večja.

Zheegec ::

Dosti boljša izbira je LX710, boljši domet, pa baterije zdržijo bistveno dlje, pa še miška je ful boljša.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bluefish ::

pa kot opomba, je dražja za 20€.

kokuca ::

jst jo mam ze okoli 2 leti pa jo ne zamenjam za nil.. ima za muuziko gumbre miška je odlična, še posebej ker lahko greš po mapah nazaj in naprej z vrtljivim gumbom sem ter tja, baterija zdrži zelo veliko časa, ne boš jo polomil kar tako..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911861 (8277) Half-Saint
»

življenjska doba baterij v brezžičnih miškah

Oddelek: Kaj kupiti
444882 (3563) opeter
»

Katero tipkovnico kupiti (Logitech MX3200 VS Desktop Wave VS Desktop Comfort)

Oddelek: Kaj kupiti
152715 (2369) ST-777
»

Domet brezžične tipkovnice in miši (skozi steno??)

Oddelek: Strojna oprema
91459 (1194) domzi
»

Brezžična optična miška brez baterij

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
425615 (3847) neres

Več podobnih tem