» »

Brezžične slušalke

Brezžične slušalke

Lunik ::

Torej, rabil bi brezžične slušalke, ampak ne vem katere...
Po možnosti naj bi ne bile na infrardeč pogon, ker bi z njimi rad hodil tudi kam dlje, kot 10m od oddajnika...
Kakšne imate izkušnje s takimi slušalkami (a kaj šumi...), a se bolj splača kupit take z kablom...?

Malo sem gledal po netu in se mi Tele zdijo še kar ok. Cena je okrog 25k, to pa je tudi približno največ, kar sem pripravljen dat

LunKi ::

Wow zakon slušalke, a je to cena iz bofa al kje drugje

Lunik ::

iz big banga je cena. Kje je bof?

MadMax ::

Bofex: lastnik verige Big Bang prodajaln.

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Kaiser ::

Big Bang je bil prodan Merkurju. Lastnik Bofa pa je Sholmayer, ki je bil prej lastnik Big Banga, se mi zdi.
Bof pa je nasproti Koloseja, modra hala. Zanimiva trgovina...
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaiser ()

Arthur ::

Jaz imam Philips sbc hc710. stare so ene 4 leta, v Frankfurtu so koštale (s popustom) 250 DEM. zvok je zelo dober (frekvenčni razpon, basi), če odštejem nekaj šumenja, ki se pojavlja zadnje leto, dve. frekvenci na oddajniku in slušalkah (radijske..) moram naštelat sam. ko hodim po stanovanju, ne lovi ves čas 100%, ampak samo če je glava - in z njo slušalke v pravem položaju. priporočam ti, da vzameš kakšne, ki si same ulovijo tapravo frekvenco. tehle tvojih nisem videl, ker mi povezava ni delala.

Lunik ::

Nov link

Takih ki same lovijo frekvenco ne najdem/ali pa so zelo drage... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lunik ()

MadMax ::

Kaiser: tnx 4 info!
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Arthur ::

ok, verjetno res kar koštajo.. :) pa saj boš verjetno preživel tudi, če boš sam štimal frekvenco.
da malo razložim, kako je to z mojimi. na ušesih imajo neko imitacijo usnja, in ko imaš to na glavi ene par ur, ti povem, da ti je v uhlje že *ornk* vroče. zato se nebi bilo slabo ozreti še za kakšnimi, ki imajo namesto tega "usnja" kar pence (take, kot so na običnih slušalkah za walkman). tako lahko koža vsaj nekako diha, pa še cenejše so. ko recimo ponoči igram kakšen špil, ali pa samo poslušam mp3-je, imam na glavi čisto navadne, od walkmana, za 2k sitnih. :) sicer je malo slabši zvok, ampak ok...
ravno najdražjih si jaz nebi kupil, v frankfurtu so bile take s pencami (radijske) 150 dem.

Lunik ::

Zgleda da imajo tele, ki jih mislim jest kupit peno gor: velika slika

Najdražjih brez skrbi ne bom šel kupovat, tele so med cenejšimi sennheisercami :)

Arthur, hvala za informacije!

Lunik ::

Ahh da..
Kupil sem Sennheiser RS 45 (ki same lovijo frekvenco) za 27990 v Big bangu.. Aleluja :)

Alec999 ::

Kako si zadovoljen z njimi ... kako lovija ... kasn je zvok .. kako se kj slisjo "bass-i"

lp,
Alec999

Lunik ::

Pravzaprav ti še ne morem povedati, ker jih moram še 20 ur polniti.... :)

Bo pa poročilo jutri popoldne... :)

Stallone ::

http://www.avdion.com/shopping/product_...

To so slušalke da se reče!>:D

Seveda če maš dost dnarja :D

freserovski ::

in kako si zadovoljen z temi slušalkami, jaz sem tudi prišel do tega da si morem ene nabavit, ker drogači me bojo zvečer ven vrgli :'(
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Lunik ::

Hja... glede slušalk nimam pripomb. Frekvenco vedno najdejo, hodiš lahko precej daleč (nisem prepričan, če ravno 100m), pa še vseeno slišiš, zvok je v redu, včasih malce piska, ampak zamenjaš frekvenco, pa je...
imajo samo dve napaki. prva so slabe baterije (4h max), druga pa to, da se precej sliši v okolico...

MonkeyHead ::

Jaz iščem ene brez žične slušalke do 100€ katere se mi najbolj splačajo? Imel jih bom za muziko tu pa tam kak film in igrica večino pa muzika...

Zgodovina sprememb…

Bias ::

Če še kdo odgovarja na podobna vprašanja :) Podobno kot ustali v zadjih skorajda desetih letih lol me zanimajo ene relativno uporabne brezžične slušalke za musko.

Kak predlog oz. na kaj moram paziti pri nabavljanju.

Miha J ::

Dobre slušalke in poceni:
http://www.bolha.com/slusalke/brezzicne...

Veron ::

tele ma kolega, sam imam isti model vendar žični, pa ni glih bog ve kaj, sem videl/slišal dosti bolših :)

drzni86 ::

da ne odpiram nove teme...

Torej katere brezžične slušalke izbrati za nekje 50€?

Iščem take z mikrofonom, ki se bodo uporabljale na računalniku (skype, glasba, filmi, igre...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drzni86 ()

drzni86 ::

So tele slušalke vredne teh 80€?
klik

Bo to sploh delovalo v igrah, filmih? Bo kvaliteta zvoka katastofa? :)

kanej ::

Imam brezžične slušalke AKG K912 in se v njih sliši veliko šumenja. Če ni glasbe se sliši samo šumenje, ob tihi glasbi se še vedno sliši šumenje, šele pri glasnem poslušanju glasbe preglasi šumenje. Slušalke sem že 1x menjal pa so te enake.
Ali je to normalo, da se pri brezžičnih slušalkah sliši šumenje, kar je zelo moteče?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171142 (14107) Banza
»

Katere brezžične slušalke kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
327366 (6031) BorutK-73
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208760 (4702) Miha J
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011234 (9193) delfinus
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739546 (6070) Fatboyslim

Več podobnih tem