» »

PSP E1004 Street Portable

PSP E1004 Street Portable

bosiot ::

Pozdravljeni,
zanima me ali je že kdo razstavljanjem zgoraj omenjenega Psp e1004 Street Portable, ker imam težave pri menjavi zaslona, ki sem ga naročil preko ebaya, zatakne pa se mi že pri odstranjevanjem prvih vijakov na zadnji strani, saj ne poznam točne lokacije in postopka. Odvil sem že 4 dolge vijake, ki so na zadnji strani ter 2 krajša, ki sta na zgornji strani, sedaj pa imam občutek, da bi moral biti še en vijak, saj ga še ne morem razstaviti narazen, saj mi ga na spodnjem delu nekaj drži še skupaj.
Prav tako me zanima, če se dajo zadnja vratca kamor gre igrica na kakšen način sneti in da bi tam kje še bil kakšen vijak za katerega še ne vem.

Hvala že vnaprej za pomoč, Tomaž

hojnikb ::

Pa se splača menjat ekran na tem, kolker gledam je ekran z poštnino 1/2 cene novga..

Kaker kol, tale PSP je največja bedarija, kar jo je sony naredu, me čudi da to sploh kdo kupi. Za cca 20€ manj (včasih še manj če je kaka akcija na psp3000) dobiš mono zvočnik, brez wifija, cheap ohišje..
#brezpodpisa

bosiot ::

Ja se splača menjat ekran, ker je ekran sam 20 evrov, tak da nwm kje si ti gledal cene, ker to ne drži.

drugače pa HOJNIKB, kar se tiče nakupa konzole ohrani mnenje za sebe, prosil sem samo za nasvet pri popravilu in ne za pridigo nekega samooklicanega vsevedneža. Zato se mi zdi tvoj zadnji odstavek izjemno neprimeren!!! Nakupe pa prepusti vsakemu posamezniku posebej, saj vsak ve kaj mu paše!

hojnikb ::

Sam povem svoje mnenje, nič druga... Jasno, da vsak nabavi tist, kar mu paše, sam ni pa nujno da je nakup optimalen.Either way, če si dobu ekran za tako ceno, pol se defenitivno splača.

Btw, a ma ta model čist svoj ekran, al je slučajno kompatabilen z kirim drugim modelom PSPja?
#brezpodpisa

bosiot ::

Nakup itak nikol ni optimalen, ker je vsakemu posamezniku pomembno nekaj povsem drugega kot pa drugim.

Ekrani so za enaki po serijah, kar pomeni da PSP-ji z oznako 1000 majo isti model ekrana, 2000 majo isti model ekrana...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tu je Huawei Mate 9 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10025689 (19543) ivan01
»

Garancija na počen ekran na laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
648388 (6234) Zheegec
»

Poškodba displaya na laptopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
101195 (1024) ne_kdo
»

Odpiranje prenosnika HP 6735s

Oddelek: Pomoč in nasveti
82254 (2080) jurre
»

CRT monitor

Oddelek: Strojna oprema
61248 (1163) Pyr0Beast

Več podobnih tem