» »

Kakšna je razlika med 25ms in npr. 8ms ?

Kakšna je razlika med 25ms in npr. 8ms ?

Toomy ::

Zanima me točno to kar se napisal zgoraj...razlika med odzivnim časom 25ms in 8ms...kje bi se to poznalo in kako...bi zelo vplivalo na igranje igrc ali kakšne druge stvari ?...

sirotka ::

To si mau čudn vprašal....če se gre za zakasnitve. Jst mam na zadne zvočnike 30ms zakasnitve, da nardi nekak bul globok zvok. Kako bo teb pasalu pa sam sprobi.

Zheegec ::

To se gre za LCD monitor najbrž :D

Ja pri višjem odzivnem času se slika za trenutek razmaže, ko je akcija - torej pri hitrih premikih. Pač barve se prepočasi spremenijo.

Sam imam 8ms in tega problema ne opazim. Tam 12-16ms oziroma 8ms Gray-to-Gray pa se najbrž že opazi pri kakšnem Quake ali Counter-Strike, čeprav je tudi odvisno od samega monitorja, 25ms pa je zame čisto neuporabno za veliko nabijanja prvoosebnih streljačin >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sirotka ::

Aja, trenutnu se ukvarjam s postavitvijo sistema, pa sm čist pozabu na monitorje:)

Toomy ::

...točno to me je zanimalo alien...hvala...

dolegar ::

Vse kar je več od 16ms je slabo (po mojih izkušnjah). Najbolje, da monitor pred nakupom pogledaš (vsaj model monitorja). Če je odzivni čas "slab" (glede na tvoje oko) boš, ko skrolaš po daljšem besedilu opazil, da se obpremiku besedilo za trenutek zamaže in posvetli ob prenehanju pa je spet črne barve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
957079 (5672) dolenc
»

Hitrost LCD-ja in osveževanje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
595165 (4198) Poldy
»

nakup LCD za igranje iger

Oddelek: Kaj kupiti
161969 (1524) SergioGuru
»

LCD monitor

Oddelek: Strojna oprema
141369 (1061) Loki
»

LCD

Oddelek: Kaj kupiti
311975 (1263) osmi

Več podobnih tem