» »

LCD

LCD

Jonnyy ::

Zaradi pomanjkanja prostora na mizi sem se odločil da kupim LCD zaslon. Maksimalno dam 150 k in mora biti 17 colski. Kupil bom tle. Zanima me kateri je najbolši ki je na tisti strani???

Silvo ::

Jaz bi vzel kar prvega(172x).Cena je uredu,ima dvi,dober odzivni čas...,če je pa najboljši,pa ne vem.Vsake oči imajo svojega malarja,zato pojdi v trgovino in jih testiraj več.Tisti, ki ti bo najbolj všeč,bo najboljši.

LP.

kopriwa ::

raj ne it v trgovino :). Grem zadnč v BOFa vidm 172X sm se skor zjokov. V uni štacuni zgleda kot 12":D , sm si reku bom jst raj kr za 19" šparu. Drugače pa se mi zdi 172X najbolša izbira sam mal preveč nizek je tko da jst si ga bom kr na steno montiru ko ga kupm

Jonnyy ::

A je vse v oči tapru padu?? A je še kjer drug dobr??? More bit pa 17.

mirkuma ::

Ce si pripravljen dat mal vec in ti igre niso najpomembnejše vzemi 173P! Imam, design in slika sta ubitačna, ghostinga je minimalno a se hitro navadis. Skratka jaz sem z njim enkratno zadovoljen...Razlika v ceni je zaradi drugacnega panela in čudovitega designa..

Caligula ::

Verjetno se ti res splaca dat tistih 166 jurjev za 193P.
Ceprav sam bi zdaj kupil LG 1710S v Comtronu za 93 jurjev. 17 incev, 16ms, v PC WORLD so ga ful pohvalili, da ma odlicno sliko za igre, video, ni ghostinga skratka po mojem best buy ta hip.

93 jurjev proti 160 jirjev je pa kr razlika. Ravno eno hudo hudo graficno dobis za ta denar ze.

Jonnyy ::

Jest rabim LCD za internet, pa kkšno igro tko al pa prek neta (npr: Call of duty. Wolfenstain ET...) . Najbrž bom kr 172x kupu sam nism še 100%. Če ima še kdo kkšn nasvet kr napište. Zanima me pa tudi če kdo ima 172x če lahko pove kakšne izkušnje ima z monitorjem.

Jonnyy ::

Zej sm mal zožov izbor. In sicer:

tale

tale

tale

tale

Če se vam pa zdi da je kkšn drugi bolši pa kr napišite.

boštjan ::

sony ne jemlji,ker ma eno leto garancije,samsungi pa 3.vzami 173P,srebrni te pride 133k,rdeči,črni i modri pa 140k,vse v BOFu.172X pa ne jemlji,ker jih kar nekaj ima mrtvi pixel

Jonnyy ::

@boštjan pri 173P me moti odzivni čas 25ms. Rad bi LCD z 12ms ali 16ms. Katerega priporočaš z 12ms ali 16ms???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jonnyy ()

boštjan ::

naj te ne moti teh 25ms,ker jih boš komaj opazil,oz skoraj da ne,vsaj jaz jih ne.drugač pa poglej za samsung 710T

PARTyZAN ::

25ms je že preveč za igre če mene vprašaš. Btw počekiri si še Sony SDM X-73 :) zadeva je super...govorim iz lastnih izkušenj ;)

Jonnyy ::

@boštjan 25ms je preveč pa kot sm napisov tudi rad poigram kakšno igro zato LCDji z 25 ali več ms odpadejo.

@PARTyZAN a ti maš tega Sony SDM X-73. A je dobr za igre a maš že kakšno mrtvo piko. Mal povej za kaj vse ga uporabljaš za katere igre. Sam tale je že 160k.

Samsung 710T tut ni slb. A ma kdo kej izkušenj z njim???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jonnyy ()

Backup22 ::

Jaz svetujem da malo našparaš in kupiš 19' - sam imam Samsunga 193P in lahko rečem, da boljšega LCD monitorja še nisem videl..

ricola78 ::

Samo za informacijo, nekje sem zasledil da prihajajo monitorji z okrog 5-8ms zasloni. Benq je že napovedal da jih bo poslal na trg pred koncem leta. Za primerjavo imajo crt odzivni čas pod 1ms!!!
Drugače pa prodajojo v anni(ki so edini zastopnik) monitorje neovo, ki so bili že večkrat pohvaljeni in nagrajeni. Ponašajo se z 10ms odzivnim časom. Link

PARTyZAN ::

@Dzony ja mam ga ;) Na njem igram Q3, SoF2, ET + vsi ostali novejši špili :) Ghostinga ni in po mal več kot pol leta uporabe še ni nobenga mrtvega pixla..

Dead_Eye ::

kje je zdej trik s teni neovo - kako imajo lahko 10ms manj dostopni čas kot vsi ostali LCD (gledam 19").

da bi imeli še zero dead pixel garancijo kot CTX bi skoraj vzel 19" :)
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

Jonnyy ::

Jest hočem standard 17 colskega večjiga ne rabim. Odloču sm se da bom kupu Samsunga 710N ali 710T.:D 8-)

Neova kwa je to sploh z ena firma. Prvič slišm. Ja pa nimajo pixel garancije. ODPADE:D

A lahko še kdo kkšno trgovino na gorenjskem v najslabšem primeru LJ napisov k majo LCDje (po možnosti da majo 710N):\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jonnyy ()

pingec ::

Mors se se pozanimat kolk tolerance majo lcdji dolocenega modela ker ene garancije tolerirajo tudi do 4 mrtve piksle 8-O
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Dead_Eye ::

Ima mogoče kdo navadnega Neovo 19" LCD F-419B? Je odzivni čas res 15ms? Ker to zgleda sumljivo...

aja, to gar. za nič mrtvih pikslov ima samo CTX ali ima še katera druga firma?
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

Jonnyy ::

A lahko edn napiše kje bi lahko naroču LCD (samsung 710N) prek neta.:\

wind ::

Jaz sem kupil 710T pri enaa, pa je imel eno mrtvo piko.

Drugače pa deluje vredu. Tista pika me niti ne moti...

Caligula ::

In nisi izkoristil 15 dnevnega roka za vracilo?
In te ne moti?
Svasta.

Jonnyy ::

A lahko edn napiše kje prodajajo samsunga 710N

boštjan ::

Dzony,mam sam LCD 172T s 25ms OČ in špilam vse te novosodobne streljačine in še nisem videl ghostinga,tak,da preden ne poskusiš monitora ne moreš nekaj v tri dni govorit.sem pa že vido LCDje s 16ms OČ in obupno sliko,kontrast za en drek.

bergers ::

Vzami samsuvega jaz sem ful zadovoljen z njim nimam kaj reči čez njega

Grey ::

Js bi ti priporoču 172X pravjo da je dober.
Ampak mam pa en vprašanje...kater monitor ima tako dobro sliko(kvaliteta barv) kot CRT? Mora pa biti 17" ali mogoče celo 19". Sam imam neko 15" "oldtimer" zadevo od LiteOna. Te dve leti kokr ga mam, je kr dobr služu, samo zdej bi pa rad naredu eno zamenjavo.

Jonnyy ::

@Grey si na istem kot jest jest mam pa oldtimer 15 od Belinea. Kakšni so pa eyama kokr sm vidu majolepo sliko.

Teya ::

Monitor LCD 17" Proview (MAG) HD 772i - DVI
Max resolucija 1280*1024@75Hz
Velikost pike 0.264*0.264mm
Svetilnost 260 cd/m2
Kontrast 450:1
Vidni kot H in V 70/70 Stopinj
Odzivni cas 16ms
Dimenzije 525*510*155mm
Teza 5.3kg
Prikljucek Digitalni + Analogni (DVI+D-Sub)
Vgrajeni zvocniki
Cena: 59.800 brez DDV
Ali se splača?

osmi ::

kje pa ga dobiš za to ceno8-O .
Seveda se splača, saj po lastnostih, ki jih navajaš ni videti slab:D .

pingec ::

8-O jes bi tut takega mel
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

osmi ::

Monitor je dosegljiv na teh naslovih:8-O

http://www.norecene.com/index.php?id_sk...
http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

vendar cena je malenkost višja.:(
ERRARE HUMANUM EST


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372979273 (44109) hariscorale
»

Lg 1915s

Oddelek: Kaj kupiti
433689 (2329) Oldi
»

Kateri LCD za 110-130k izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
151474 (1048) dëych
»

Za vse, ki kupujete 17'' LCD zna bit tole zelo zanimivo

Oddelek: Kaj kupiti
61054 (760) boštjan
»

Kako se vam zdi tale računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663473 (2628) Eru

Več podobnih tem