» »

mp3 predvajalnik - zahtevni uporabnik

mp3 predvajalnik - zahtevni uporabnik

jerriho ::

Pozdravljeni!

Kupujem svoj prvi mp3 predvajalnik in vam podajam podrobne zahteve:

predvajanje mp3 pesmi do Bit-Rate 320 kbps + VBR datoteke oz wma pesmi (32 ~ 160Kbps & VBR datoteke);
brez motenj, ko hkratno poslušanje glasbe in prenašanje, snemanje drugih datotek iz/na predvajalnik;
Predvajani formati glasbe: mp3, wma, ogg, wav, aiff;
digitalni izravnalnik (Equalizer) tudi z možnostjo ročnih nastavitev;
izpisovanje ID3 tag: naslov skladbe in avtor;
možnost ustvarjanja in predvajanja skladb po seznamih: playlist;
vsebuje delo z mapami + SuperScroll navigacija za hitro in enostavno premikanje med meniji, playlist-ami ter enostavno iskanje pesmi;
funkcija ponavljanja A-B: možnost predvajanja le dela skladbe oz. posnetka, ko se želimo naučiti del besedila ali ko se učimo tujega jezika;
Priložene kvalitetne slušalke: kakovosten zvok brez popačenj, ko glasno;
odličen stereo radio z dobrim sprejemom in z kvalitetnim radio snemalnikom (če v .mp3, vsaj 192 kb/s) + možnost, da določimo uro in čas snemanja radijskega programa + možnost uravnavanja nastavitev ob snemanju;
kvaliteten notranji digitalni diktafon za snemanja glasovnih posnetkov ter tudi predavanj, seminarjev, intervjujev, izjav (če v .mp3, vsaj 128-160 kb/s) + po možnosti priključek za zunanji mikrofon
Line-in za snemanje iz drugih a-v naprav (spodobna kvaliteta posnetega: če v .mp3, vsaj 192 kb/s);
samodejno prilagajanje glasnosti vhodnega signala;
izbor različnih kakovosti ob snemanju;
velikost: a) vsaj 1gb + razširitev z karticami velikosti tudi nad 1gb (le-te biti hkrati razpoložljive za pesmi kot za ostale datoteke) oz. b) 2-4gb brez možnosti razširitve (če jo imajo, pa še boljše);
vsebovati pregledovalnik terminov, opravil in naslovov (le če večji zaslon);
Firmware: nadgradljiva programska oprema;
Usb 2.0 - Direkten priklop, če ni: zmožnost preko usb adapterja, kabla;
Avtonomija baterije: vsaj 15 ur. Da deluje na polnilne AA, AAA oz li-Ion vgrajene baterije. + po možnosti že priložene polnilne baterije z polnilcem + morebiti funkcija hitrega polnjenja;
Zaslon dobre kakovosti: tako velik, da vidne informacije o predvajani pesmi, o mapah, playlist;
'User friendly' programska oprema pri prenašanju pesmi ter ostalih podatkov na ter iz predvajalnika;
Nimam potrebe po gledanju filmov, pregledovanju slik (a če ni primernih modelov brez tega, bi vzel le takšne, ki imajo kakovosten barvni zaslon LCD za .jpg, .avi, .mpg…;
če primeren predvajalnik z (mikro)diskom: imeti vgrajen medpomnilnik za nemoteno delovanje, kadar je naprava izpostavljena tresljajem;
Kar se da majhen, saj se bo veliko uporabljal, tudi ob športnih aktivnostih; Zato tudi dobro, da priložen belt clip – pas za na roko, kam drugam; ali sponka za zatik;
izdelan iz kvalitetnih materialov;
maksimalna cena 45.000 sit (lahko tudi 3-5.000 sit več, a le, če za ta dodatek dobim skorajda vse, kar zahtevam).

Ker sem očitno 'hudičevo' zahteven uporabnik (tudi službeno ga bom uporabljal!), je možno, da ga ne bo za dobiti v Sloveniji, mogoče sploh nikjer, vsaj za navedeno ceno. Podajte mi vaše predloge, če poznate ali zasledite predvajalnike, ki bi se utegnili čim bolj približati mojim zahtevam ter seveda tudi www linke od teh informacij.

Se vam že vnaprej zahvaljujem ter lepo pozdravljam.

iso2000 ::

Kolikor sem prebral tvoje zahteve bi ti morda ustrezal kakšen iRiver flash predvajalnik. Poglej malo na www.eventus.si, kaj se da dobiti, ali pa na domačo stran od iriverja. Jaz ga imam in sem z njim zelo zadovoljen. imam pa malo starejši model ifp 899 1Gb.



LP

strumf666 ::

Eventus je uvoznik za iRiver, se ga pa ponavadi da dobit v spletnih trgovinah ceneje. LP
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Melanholija ::

ja sam t10 1 gb se na dobit nikjer v sloveniji.:( sem ga hotel naročiti pa Eventus ga tud nima ... za druge modele pa nevem ker me tudi niso zanimal, bo treba v tujini naročit!
Mogoče kdo ve kje bi ga lahko dobil v eu, slo? nov se razume!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175636 (31334) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364283 (2672) kapca81
»

iRiver Clix, druga generacija

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
124127 (3142) Oven-2k
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608492 (7390) Roadkill
»

Nakup MP3

Oddelek: Kaj kupiti
472833 (1935) G@MER

Več podobnih tem