» »

win 98 + bsplayer: ni podnapisev

win 98 + bsplayer: ni podnapisev

Sulc' ::

imam win 98 slo edit in bsplayer 0.834, pa mi noče kazat podnapisev. naloži jih, vidt jih pa ni. kaj je to??
  • spremenil: Sulc' ()

Pisk ::

mogoce ni pravi format? poglej v podnapise in skopiraj sem nekaj prvih vrstic.
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

boko34 ::

Probaj si podnapise malo nastavljati.Ce se ne motim so kot default fonti crne barve in zato jih ne vidis.

bastadu ::

Jaz sem imel z BSPlayer-jem imel podobne težave, sem vse nastavitve preštelu, podnapisov pa še zmeraj nikjer... Pol sem ga pa zamenjal z MicroDVD 1.2, ki je zakon...

Logihack ::

same here...isti problem pa sem si omislu power dvd next generation ki je prav tako zakon...preveris pa lahko tukaj http://www.blacksunsoft.fr.st/

KoRnANĐ ::

poglej w kermu formatu maš podnapise, a so *.sub al pa *.txt!:)

NoUse4AName ::

ja men tut ni hotl delat, Micro DVD je najboljsi.

Pisk ::

koncnica fajla se ne pomeni formata. poglej v podnapise kako so sestavljeni, ker bsplayer ne podpira vseh formatov. podnapisi izgledajo nekako tako:
{750}{850}hello mr horseman!
{1000}{1075}hi mr pigstone!
itd.. :P
imas pa konverterje ki v sekundi naredijo podnapise kompatibilne.
starejse verzije bsplyerja zahtevajo enako ime datoteke s podnapisi kot je ime filma (za FarmaStricaToma.avi rabis podnapis FarmaStricaToma.sub (lahko je tudi FarmaStricaToma.txt) sele tako jih avtomatsko pozene)
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pisk ()

Sulc' ::

kje lahko dobim microDVD player?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sulc' ()

freserovski ::

Jaz tudi imam probleme z podnapisi v bs-playerju, vendar samo pod win-me, sedaj, ko sem jih na novo naložil mi, ko naložim podnapise včasih poka sistemski zvočnik, vsakih 3, 4 sekunde, vendar ne konstantno, v win xp mi tega ne dela, ve kdo kako to rešit ???
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

bastadu ::

TUKAJ!
Sicer je pa zastonj.

Sulc' ::

sori, ampak tuki ne sploh...

bastadu ::

Aja sori, tukaj pa bo.

boogoo ::

glede BSPlayera:
-končnica podnapisov, je lahko poljubna
-če imaš ime podnapisa enako imenu filma ti podnapise avtomatsko naloži (ni pa nujno da so istega imena jih lahko ročno naložiš)

Probaj z subtitles position, mogoče so izven vidnega polhja, nova verzija ima to popravljeno, druga edina ostala varianta pa je da imajo podnapisi napako. Pošlji jih meni in ti lahko pogledam.

Drugače pa imam oba BSEja ;) in Microta, ampak uporablam, Bs, ma več funkcij, in enostavnejši za uporabo, tisti ini file v microtu so v ... pa ne morš ko film laufa podnapisov naložit, pa ni panscana...

frudi ::

po strokovni analizi sem ugotovil, da je prikaz .sub podnapisov v bsplayerju povsem naključen dogodek :).
zdravilo - vse .sub podnapise pretvorim v .srt in zadeva dela brez problema...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

LojzePek ::

Ali obstaja kakšen dodatek da ti delajo podnapisi v Micro. Media playerju


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525800 (13135) podtalje
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141160 (983) zile
»

micro DVD

Oddelek: Zvok in slika
191241 (903) Kaiser
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271776 (1418) Binji
»

Podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
121461 (1077) zile

Več podobnih tem