» »

DjX700

DjX700

DjKodro ::

kupil sem mešalno mizo behringer DjX700. in me zanima če je normalo da se mešalna miza pri napajalnem delu spodaj greje kar dosti. zadeva dela odlično samo glede tegale gretja sem se hotel pozanimati če je to normalno

Fatboyslim ::

če je normalo da se mešalna miza pri napajalnem delu spodaj greje


Da, greje se

zadeva dela odlično


Ne bo dolgo >:D Po moje je to najslabša mešalna kar si jih lahko kupil. Slaba kopija djm600, ki tudi ni nevem kaj.

DjKodro ::

ja zdaj mi pa neboš rekel da svojega denarja ni vredna. nevem zakaj to mešalko primerjate z nevem kakimi mešalkami. za svoj denar ima dosti funkcij. saj nerečem da je kopija sam useeno js pravim d je vredna svojega denarja

Fatboyslim ::

Sej za doma drkat je ql :)

Edit:
zdaj mi pa neboš rekel da svojega denarja ni vredna

Da. Si probal kdaj kakšne druge oz. kako dolgo se s tem ukvarjaš? Pa poznaš koga ki ima to mešalno dlje časa?

Poznam kar 3 osebe z to mešalno, dvema faderji hreščijo, pri tretjem bo mešalna stara kmalu eno leto pa je zaenkrat kot nova glede na to da jo skoraj ne uporablja. Pa zvok na močnejšem ozvočenju je res slab ;(

Pa brez zamere, govorim le iz lastnih izkušenj, mogoče bo za tvoje potrebe dobra.

Pa v prihodnje si zapomni, da je skoraj vsa behringerjeva roba zanič; razen midi kontrolerji baje

Zgodovina sprememb…

DjKodro ::

no sej nerečem za kake orto diskoteke pa te fore itak d mešalka pod 300 jurju udpade sam tko za kake partije pa te fore bo ka kr vredu se mi zdi. sej drugo leto itak novo kupujem. se bom pa prej posvetoval kero bom kupoval. nom kr neki na blef jemal. sej zdej že vidm na kerga se moram obrniti :)

Fatboyslim ::

Sem mislil da si eden tistih ki ne ločijo dobre robe od slabe ker podobno izgledajo :8)
Torej uživaj v svoji novi mešalni in še 1x DA, normalno je da se greje. Moral bi videti kako se grejejo šele aktivne 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vezanje zvocnikov in mesalke.

Oddelek: Zvok in slika
181415 (844) prowb
»

mešalna miza

Oddelek: Zvok in slika
335212 (3327) neres
»

Aktivni zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547149 (5776) Zvezdica27
»

Problem z Fostex mešalno mizo?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
202399 (2046) Azrael
»

Hi-Fi sejem v Lj. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
694568 (3504) cryptozaver

Več podobnih tem