» »

Liga Prvakov 2006/2007

Liga Prvakov 2006/2007

Neon87 ::

Nova sezona zame največjega in najzanimivejšega klubskega tekmovanja se je pričela.
uefa.com - UEFA Champions League

Tudi letos se je usoda poigrala s Chelsea in pa Barco, saj se bosta dvakrat srečala že v delu po skupinah.
Kar pa je tudi dobro saj se potem ne moreta več srečati prej kot pa v finalu. Mislim, da je "moja" Barca spet izraziti favorit, saj je letos pridobila še nekaj velikih okrepitev, dozoreli pa so tudi mlajši igralci, tu mislim predvsem na Messija. Ronaldinho in druščina so začeli to tekmovanje včeraj z zmago 5:0. Podobno je začel tudi Bayern ter pa gladko Roma. Chelsea je imel kar nekaj težav z Werderjem s katerim se bo Barca pomerila v naslednjem krogu. Nato pa oktobra prihaja na Nou Camp Chelsea.
Danes se bosta pomerila Real in pa Lyon, upam na ponovni veliki potop Reala in pa padec na realna tla. Kar so trenutno za Real sredina lestvice španskega prvenstva in pa 3.mesto v skupini ter nastopanje v pokalu Uefa.

Kdo mislite, da bo maja v Atenah osvojil naslov novega prvaka? Upam, da bo prvak ostal isti lanskemu. :D

SmeskoSnezak ::

Real se še bolj okrepil. Zdaj ima še Van Nistlroya. Upam, da jim končno uspe... so že dolgo namreč na tleh. Je pa bilo zanimivo videt, s kom so se klubi okrepili. Letos bo zanimivo gledat tekme.
@ Pusti soncu v srce... @

Neon87 ::

Pozabil sem prej omenit, da so letos tekme na PrvaTV. Včeraj sem gledal vendar je poden od podna. Voditeljica oddaje pred tekmo nima kej velik pojma o nogometu. Komentator pa komentira tk, da bi kr zaspal. Pa še izbor tekem. Mislim WTF prenašali so tekmo PSV:Liverpool
Ko so že po imenih vsaj 3 včerajšne tekme bile bolj zanimive. Danes pa tudi ne bodo prenašali Real:Lyon ;((
Jaz bom začel kar na HTV2 gledat, ker tam so vsaj sposobni in izvem kaj novega. Če nam v času prenosov seveda ne bodo zatemnili tujih programov kot se je to zgodilo v času svetovnega prvenstva. ;(( ;((

sthep ::

Ampak tole na Prvi tv je pa že preveč.
1. Izbira tekem ni prava
2. Voditeljica je katastofalna, ker pomojem nima pojma o fuzbalu.Ko je bilo konec tekme in so kazali hihglightse iz temke, je bilo edino kar je zmogla spraviti iz ust, to ja je povedala minuto, ob komentiranju akcije pa je še skromno dodala (podaja, ..akcija,..), da bi bi omenila katerega od igralcev pa ne(zakaj..ker jih ne pozna;). Tudi pogovor z Prašnikarjem in Gliho je bil naravnost smešen. Samo prikimavanje in nizanje vprašanj iz vprašalnika. Torej, milo rečeno..katastrofa,..

Očitno se bo treba sprijazniti z gledanjem tekem na HRT oz. kakem drugem programu;((

BlackHole ::

Dajte punci čas, da se privadi, ker je simpatična. >:D Izbor pa res ne vem zakaj imajo tako kot je. Mogoče je povezano s stroški. :( Dokler ne bodo zatemnili HTV, tak ni panike. :D
LP Marko

Zeberdee ::

Čisto vse je bilo na nivoju. Izbor tekem, komentator. Le kaj bi ti prenašal v prvem krogu lige prvakov? To je bil kljub vsemu dvoboj dveh kvalitetnih ekip.

Danes pa poslastica: Man-Celtic

sthep ::

Ok, ampak predvsem me moti tudi izbor za danes. Mislim, da bi moral prenašat Lyon:Real.
Vse na nivoju..za komentatorja ne rečem..ampak voditeljica. Ne bi rad pluval po drugih, ampak ona res ne ve kaj je fuzbal.

PS; nism navijač Reala oz. Lyona, da ne bo kdo kaj mislu,..

RedStar ::

Dokler ne bodo zatemnili HTV, tak ni panike.


Boljši komentarji in boljša izbira tekem. Včerajšnja tekma Chelsea - Bremen je bil dosti bolj zanimiv kot Liverpool - PSV. :D

sid911 ::

Mah naj se *****************, o prvi tv pri nas ne duha ne sluha... Še sreča da so začeli na MTV prenašat tekme, bom jih vsaj laho spremljal ob kvalitetnem komentiranju.

Navijam pa za..nikogar, samo naj ne zmaga Real>:D.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Neon87 ::

Zelo lepo,.. popoln 1.krog Visoka zmaga Barce in pa poraz Reala(poleg tega,da je bila njihova igra vsaj v 1.polčasu katastrofalna) :D
Mislim, da sodi Lyon v širši krog favoritov. Sploh mi je zelo dober igralec Juninho.

SmeskoSnezak ::

Arsenal pa premagal Hamburg. :)

Za moje pojme so na PRVA TV izbrali pravo tekmo. Smo videli veliko golov. :)
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767154 (56183) win95<3
»

evropsko prvenstvo v nogometu 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11110428 (7346) Quickbeam
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696758 (4620) Alexius Heristalski
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314088 (3601) monster-x

Več podobnih tem