» »

Pohvala

Pohvala

nevone ::

Moram pohvaliti moderatorja gzibreta, ki zelo kvalitetno moderira. Človk dela po nekih svojih pravilih, ki so kvalitetna nadgradnja uradnih pravil Slo-techa.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

T(he) Boss ::

Jaz bi pa pohvalil MadManMato-a, ki je v zadnjem casu napisal toliko novic, kot jih prej na STju nismo videli celo leto :O

aljazh ::

Lahko malce pojasniš, kako ti vidiš ta "neka svoja pravila"?

lonz ::

Dec(gzibret) ima integriteto. Zna pametno zagovarjat stališča in ne kvasi neumnosti. Vse kar pove lahko dobro argumetira.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lonz ()

gzibret ::

Uf, hvala za pohvale, me zelo veseli :))

Svoja pravila - NI svojih pravil. Zahteva se argumentirana debata in to je to. Predvsem pa pazim na spoštovanje 2. odstavka 1. člena: "Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje." Hkrati pa probam biti čim bolj nepristranski (ne delim ljudi na "druge" in naše, na rdeče in črne....).

Sedaj, če se komu zdi, da sem pristranski (so bile pritožbe na moje moderiranje, da onim iz "druge" strani bolj gledam skozi prste kot onim, ki niso na "drugi" strani oz. karkoli bi naj to pomenilo) naj povem, da to vsekakor NI moj namen in da je pristranskost zgolj navidezna.
Vse je za neki dobr!

aljazh ::

Da ne bo pomote - tudi sam ocenjujem dosedanje delo gzibreta kot dobro. Me pa zanima, kaj je tisto, kar Nevone ocenjuje kot "svoja pravila", kajti doslej nisem zasledil česar drugega kot doslednega izvajanja zapisanih pravil. Ko bi le slovenska oblast bila tudi taka :))

opeter ::

Ko bi le slovenska oblast bila tudi taka :))


Hahaha :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

poweroff ::

Saj je - dosledno NE IZVAJA zapisanih pravil :D
sudo poweroff

Good Guy ::

ah modi na stju nimajo za burek....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

nevone ::

Recimo pod "neka svoja pravila" sem imela v mislih tole njegovo pravilo, ki ni nikjer v Slo-techovih pravilih tako jasno izraženo (sej ne da sem prebrala pravila, ampak nekaj mi pravi da imam prav, če nimam, me prosim popravite)

1) če se označi pod idiotsko ali neumno nek tip razmišljanja, pol je še nekako na meji sprejemljivega. Če se označi za idiotsko ali neumno neko konkretno osebo, je pod mejo sprejemljivega.


Večina ljudi ne zna ločiti (svojih) idej od samih sebe.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

;-) ::

Jaz bi pa pohvalil MadManMato-a, ki je v zadnjem casu napisal toliko novic, kot jih prej na STju nismo videli celo leto :O


Ja vendar so novice Slo-Techa brezvezne, za časom in predvsem pod nivojem. Ni važna kvantiteta, kvaliteta je pomembnejša.

Moram pohvaliti moderatorja gzibreta, ki zelo kvalitetno moderira. Človk dela po nekih svojih pravilih, ki so kvalitetna nadgradnja uradnih pravil Slo-techa.


Tole je dovolj da človek odpre novo temo? Ok pa gremo hvalit vsakega uporabnika posebaj na tem forumu! A mi dovolite? Ne se bat saj bom napisal za vsakega eno vrstico kot je napisala nevone:D

Će pa ga pecaš pa so tu tud ZS itd.>:D

LP_________________________________________________________EWEER

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

OwcA ::

ki ni nikjer v Slo-techovih pravilih tako jasno izraženo (sej ne da sem prebrala pravila, ampak nekaj mi pravi da imam prav, če nimam, me prosim popravite)

V tako jasni obliki res to ni nikjer zapisano. Delovanje v tej smeri nam omogočata 1. in 2. člen pravil, dodatna navodila in usmeritve pa moderatorji prejmejo ob ustoličenju,
Otroška radovednost - gonilo napredka.

CCfly ::

Meni je bilo izredno všečno moderiranje Stepnega Volka. Škoda da mu je zmanjkalo časa za opravljanje te funkcije.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

nevone ::

>Tole je dovolj da človek odpre novo temo? Ok pa gremo hvalit vsakega uporabnika posebaj na tem forumu! A mi dovolite? Ne se bat saj bom napisal za vsakega eno vrstico kot je napisala nevone

Mah, čista (slovenska) zagovednost veje iz tvojih besed. Zakaj ne bi kdaj koga tudi pohvalili.

>Će pa ga pecaš pa so tu tud ZS itd.

Jah sej bi lahko na ZS, samo mi je fetiš, da to počnem javno. :P :P :D

Sicer si pa off-topic. Tle so pohvale. Ajd zbaš se u pritožbe, pa se tam naslajaj nad tarnanjem uporabnikov, če so ti pohvale tako odveč.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

>V tako jasni obliki res to ni nikjer zapisano. Delovanje v tej smeri nam omogočata 1. in 2. člen pravil, dodatna navodila in usmeritve pa moderatorji prejmejo ob ustoličenju,

Ja sej, nekateri členi so takšni, da je omogočajo nek maneverski prostor, okoli katerega potem potekajo spori.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

lonz ::

@EWEER

Če se ti zdijo novice tukaj nezadovoljive, jih očitno najdeš prej (in boljše) drugje. Predlagam, da tam tudi ostaneš če ti je stanje tukaj nesprejemljivo.

Če nekdo nekoga pohvali za njegov trud in delo, je to po novem pecanje? Zanimiv koncept... za osnovno šolo.

Tukaj so pohvale, ne jamranja.
...arrrrrr, shiver me timbers...

nevone ::

Če se ne motim, je Owca hotel povedat, da moderatorji ob ustoličenju dobijo nekakšna dodatna navodila, kako naj delujejo.

Ajd, gzibret, zdej pa povej, a si tisto pravilo, ki sem ga izpostavila oblikoval ti, ali ti je to na srce položila TP Slo-techa?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

gzibret ::

Hmm, to je bolj ali manj moje (nenapisano) "pravilo" :\. Nikjer ga nisem prebral in nobeden mi ga ni povedal. V bistvu je bil zgolj odgovor na eno pritožbo, zakaj sem nekatere zbadljivke pustil, druge pa sem brisal. Seveda je to pravilo tudi treba prebrati v kontekstu, da bi, če bi brisal vse poste, ki so vsebovali zbadljivke, moral pobrisat skoraj celo temo :P

Mah, načeloma je tako, da pač brišeš tisto, kar lahko pol v primeru pritožbe tudi argumentiraš, na podlagi ST pravil seveda :D. Recimo, kršil si ta in ta člen. Če pa kaj ne zbrišeš, pa bi lahko, pa morda to naredi kakšen TP ali pa somoderator v oddelku. Se večkrat tudi zgodi, da kdo kaj zbriše, pa jaz nebi in obratno. Pol pa to včasih tudi usklajujemo preko ZS ali pa posebnega moderatorskega oddelka, da ne dela vsak po svoje.

Je pa res, da imajo glavno besedo TP-ji in o končni rešitvi oni odločajo. TP-ji tudi nakažejo smernice, na kakšen način bi se naj moderiralo oz. kaj je sprejemljivo, kaj ni sprejemljivo, kaj se pusti, kaj se odstrani. Poleg tega je tukaj tudi ST moderatorski kodeks v sedmih točkah....., tudi na internetu: drustvo-moderatorjev.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

nevone ::

Še eno pohvalo bom izrekla na tem mestu. Odkar sodelujem na tem forumu se je moj pogled na svet precej izkristaliziral. Zato pohvala vsem, ki ga držite pokonci. Moram pa povedat tudi to, da osnovno vodilo, pri svojem pogledu na svet sem izoblikovala ravno na podlagi tega, kar mi je Thomas, brez dlake na jeziku, povedal tako v privatnem kot tudi forumskem okolju. Zato pohvala in zahvala tudi Thomasu.

Bolj kot pohvalo, pa bi izrekla zahvalo tudi veliko udeležencem na tem forumu, ki se s Thomasom ne strinjajo, in v čigar mnenjih se pogosto najdem tudi sama.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

SmeskoSnezak ::

Jaz bi tud pohvalil MMM-ja. Vedno več novic je. Še tako naprej! ;)
@ Pusti soncu v srce... @

Vajenc ::

Jaz bi tudi pohvalil trojko. Gzibretu gre pohvala za človečnost pri moderiranju, Thomasov praktičen, tehnokratski pogled na svet pomaga razjasniti nekatere nepraktične človeške zablode in MMM-tu pohvala za trud vložen v obveščanje.

klemen22 ::

Kot prvo bi pohvalil MadManMatota ki zadnje čase res razturava z novicami! Le tako še naprej.
Gzibret si prav tako zasluži pohvale saj je eden od redkih moderatorjev ki si resnično zsluži pohvale.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

M-man ::

Meni se zdijo kratke novice povsem vredu, vendar pri mnogih novicah predvsem o testiranjih pogrešam rezultate - vsaj recimo kdo je bil najboljši.
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Trubadur ::

Še eno pohvalo bom izrekla na tem mestu. Odkar sodelujem na tem forumu se je moj pogled na svet precej izkristaliziral. Zato pohvala vsem, ki ga držite pokonci. Moram pa povedat tudi to, da osnovno vodilo, pri svojem pogledu na svet sem izoblikovala ravno na podlagi tega, kar mi je Thomas, brez dlake na jeziku, povedal tako v privatnem kot tudi forumskem okolju. Zato pohvala in zahvala tudi Thomasu.

Bolj kot pohvalo, pa bi izrekla zahvalo tudi veliko udeležencem na tem forumu, ki se s Thomasom ne strinjajo, in v čigar mnenjih se pogosto najdem tudi sama.


Hvala enako :)
Berite Thomasa!

Thomas ::

Jaz pa pohvalim nevone zaradi njenega konstruktivnega pristopa k forumu.

p.s.

Pa ne ti zdej mene nič hvalt, vsaj 14 dni ne, nevone!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R33D3M33R ::

Jaz bi pohvalil marsikaterega člana slo-techa. Najprej bi pohvalil člane, ki pomagajo v Vse kar ste si želeli vprašat o CSS pa se niste upali, ker so temo naredili res kvalitetno. Če se v temo obrneš s kakim vprašanjem boš zagotovo dobil odgovor.
Kot posameznike bi pa poleg tega pohvalil še Azraela in gzibreta ter bivšega tajnega policaja Stepnega Volka. Z njim sva se resda enkrat sprla glede tistih vesoljcev, ampak drugače pa je pravično moderiral, njegove novice so pa prav zanimive :)
Obstaja še veliko posameznikov, ki bi si zaslužili pohvalo za pomoč, ampak tem sem se že sproti zahvalil (da ne bo kdo užaljen ;) )
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

gzibret ::

Uff, pohvale kar dežujejo :8) Bom še deloval v tem duhu dalje :))
Vse je za neki dobr!

Thomas ::

Jest sem si iz spoštovanja do gzibreta sam pobrisal en numesten post.

To se ni zgodilo že eno leto. Odkar so enkrat moderatorji sveto obljubili, "da zdej bo pa red". Ni bil, jasno.

Ampak ... try again!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

vrtnyka ::

Jaz bom pa izkoristila priliko in pohvalila Fizikalkota, ki mi je s svojo pomocjo ( v casu, ko sem se bla moderatorka v malih oglasih ) zelo priskocil na pomoc. Sicer je se delal napakice ampak useeno mi je zelo olajsal delo:)
Potem MMMatek ti etak ves, da si najboljsi za novice :) Polovica mojih novic nebi bila objavljena, ce nebi bilo tebe :P Noben drug se ne potrudi tolko za uporabnika kot ti!

Vodstvo slotecha pa pohvalim ob prvi priliki, ko vas vidim :)
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eOET-1 (OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 1 na internetu)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
199378 (878) karafeka
»

Moderiranje tem v Z&T - mnenja, pripombe, predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
774984 (3857) jozek
»

Kakšen sistem za merjenje ratinga uporabnikov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
564031 (3202) zcetrt
»

Izjema, ki potrjuje pravilo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
15511570 (9715) nevone

Več podobnih tem