» »

Nakup "malo tu, malo tam"

Nakup "malo tu, malo tam"

Elton ::

Doma imam novo grafično kartico, ki sem jo dobil ceneje. Sedaj pa kupujem nov računalnik (brez monitorja). Kupil bi ga pri Mlacomu. Ali lahko naročim računalnik brez grafične, ali mi potem dajo garancijo?
Kaj pa če jim prinesem grafično in mi potem oni sestavijo skupaj z pri njih kupljenimi komponentami (vse razen grafične).

Pa še to: Ali pri Mlacomu dajo popust pri nakupu celega sistema (brez monitorja) ali ne?

Brane2 ::

Zakaj ne vprašaš pri Mlacom-u?

Elton ::

Po e-mailu nihče ne odgovarja, drugače pa moram v Ljubljano (mislim da bom to tudi storil)

Brane2 ::

Po telefonu ti bojo pa valjda odgovoril...

kuglvinkl ::

Ne hodi k Mlacomu. Če bo šlo kaj v franže, lahko kar pozabiš, da ti bodo zamenjal. Moral sem totalno popizdit, da so mi dal novo kišto (DTLA disk... je bil zanič, pa mi rečejo, da je bila kriva grafična karta...).

Sej so še druge firme, večje. So dražje, vendar se ti pozna pri supportu (še posebej če je v igri OC)
Your focus determines your reallity

kokos ::

Mlacom ti seveda da garancijo tudi ce sam prineses kaksno rec, vendar jo morajo vgraditi oni (ob narocilu jo prineses in jo vtaknejo not pa je).
Ampak ce ti bo crknla graficna in bos comp nesel tja, bodo verjetno pogledal racun, kjer graficne ne bo in bodo tezil.
Ce bos pa hotel greficno nest tja kjer si jo kupil, bos moral pa najprej do Mlacoma, da jo vzamejo ven, nest gr. kjer si jo kupil, pa nazaj v Mlacom da jo vtaknejo nazaj:)). Fajn, ane k mas nalepko da ne bi slucajno odprl kiste.

Support pri njih je pa res bolj v ..., predno kaj dosezes pustis tam za dober ajmar zivcev in kilometer casa naceloma pa lahko uveljavljas garancijo za vse razen procesor:| (ja no saj jih po svoje celo zastopim, pa je vseeno svinjarija).

A popust mislis kot na sistem (sestevek vseh komponent - x% ker pac kupis racunalnik, ne pa "rezervnih delov") ali gre za kaksno special akcijo?
V prvem primeru jasno, saj je v drugem pa ne verjamem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kokos ()

Elton ::

Pri Mlacomu ne dajo garancije za procesor?;((

StarY ::

sicer ze 100x obdelano, pa vendarle...
nalepke med sabo firme upostevajo, ce se ti lih grafična v tem primeru pokvari, pac odneses tja, kjer si kupu grafično in ti oni potem dajo svojo nalepko gor. Garancija ostane...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
829103 (6329) Invictus
»

Low-end racunalo

Oddelek: Kaj kupiti
132498 (2147) krneki0001
»

Vprasanje glede MLACOMA (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525554 (3694) Primoz78
»

MLACOM!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545836 (3041) Mr.B

NE KUPUJTE PRI MLACOMU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
835280 (3580) Primoz

Več podobnih tem