» »

Katerega celerona na BH 6 plato

Katerega celerona na BH 6 plato

recoil ::

Kateri procesor (maximalno) lahko spravem na Abitovo BH6 plato? Nekajkrat sem že prebral, da imajo nekateri gor cel 900 - ne navitga (z adapterjem seveda)? Kako je to možno če mamaplata tega sploh ne podpira (bh6-tka naj bi podpirala do 800)?

Odgovor bi bil dobrodošel:D





jerry2000 ::

Podpirajo, podpirajo, samo nobeden tega noče povedati, vsaj v trgovini nikoli...

Do 1.1GHz bi moralo iti (do Tualatina, tega ne podpira)...

Samo adapter, ta je pa danes problem. Če bi vedel pred letom dni, kar vem danes, bi bil milijonar!

Jerry

Yurko ::

Gor grejo tut Petium III s 133 FSBjem. Glih par dni nazaj (mislm de na temu forumu) je blo govora o tem, de ta plata (obe verziji 1.0 in 1.1) pozna delitelj 1/4, le da tega na ver 1.0 nikjer ne pokaže.

Glede slotketa pa tole: jest sem ga kupu pri firmi www.netis.si lani in so mi ugodno zrihtal Abitovo III, ki po mojem mnenju raztura. Pokliči jih, pa jih povprašej, če lahko še kakšnega zrihtajo.

LP, Yurko

xpozed ::

100% podpira do 800Mhz (ce flashas bios seveda) - SS verzija to podpira za vec pa nebi reku... mozno da se mocno motm...

Yurko ::

Aja, pa še tole: v času izdaje zadnje verzije biosa (SS) še ni blo tolk hitrih procov, zato samo do 800. Sicer pa lahko itak nastavitve nastaviš ročno: max množilnik je mislim da 12 in max FSB 133 pol pa računej.

Pa ne bi bil tolk ziher da ta plata ne podpira Tulatinov. Jih, ampak za to rabiš poseben slotket ene druge firme (se ne spomnim). Tut o temu je blo govora na temu forumu kakšen teden ali dva nazaj. Mal pobrskej, vem pa da sem šel pogledat na proizvajalčevo stran (tega slotketa) in tam piše, da BH6 podpira (!) Tulatine.

Očitno je bila tale plata ob času nakupa res dobra naložba.

matevzm ::

Plata ne podpira Tualatinov v principu. Da, ena (a samo ena) firma je naredila prehodnik, ki to omogoca, a je zadeva precej draga.

recoil ::

Hvala lepa za nasvete :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14411250 (7588) Spajky
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
453051 (2023) sidney
»

Maksimum iz plate abit BH6

Oddelek: Navijanje
141203 (1079) Buggy
»

BH6 Upgrade - pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
171324 (1110) boha
»

Nadgradnja biosa BH6 ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281697 (1444) freserovski

Več podobnih tem