» »

¤¤over PEKA ¤¤

¤¤over PEKA ¤¤

Popcek ::

no cist tko btw mene zanima ce je ze kdo probu cd recmo k je narjen za hitrost do 8X pecenje zapeku recmo pr 16X brzini ???? k mam doma pecico za 16x pa sm dobu cdje za novlet max 8X ..... nebi rad glih kj pecice pokvaru k ni glih se zastran ...... je ze kdo probu???? se komu svita ce bi stvar delvala :\ upam da nism kasnga kozla z tem ustrelu :)

rc-car ::

Ce so CDji dobri, pol mogoce bo.. Drgac bo pa samo CD unicl..

Pa to ni overburrning ('over peka').. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Pisk ::

uporabi 12x vecinoma so cdji o.k., tudi 16x gre.
pa Verify data obkljukaj. na grobo bos opazil kvaliteto CDja ze po hitrosti branja med preverjanjem podatkov, boljsi je test s cdromi ker pecice bistveno boljse berejo cdje slabse kvalitete. ce imas plextorja potem je zadeva se bolj kompleksna in je dobro imet zraven en povprecen cdrom s katerim sprobas posnete cdje. plextor je prevec dober pri branju slabih cdjev 0:)
med 12x in 16x pa ni bistvene razlike.razen ce snemas serijsko potem se pa pozna :))
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Gh0st ::

A ni tko da lahko pri pek-softwaru dolocis hitrost zapisovanja????!!!!!
Jest dam pac na tok kukr je dovoljeno...mam pekac NEC 10/8/32 in nisem imel se problemov s tem...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Pisk ::

ja 10x ni hudo, preblemi nastajajo pri visjih hitrostih. 16x in vec.
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

jamiroq ::

jaz sem pa ravnokar uničil 3 TDK D-View cdje, ker so tako zanič narejeni in ne podpirajo peke s hitrostjo večjo kot 8X, čeprav piše, da podpirajo 16X;((.

bzagozen ::

Jaz sem enkrat kupu paket 100 noname cd-jev v BigBangu, ki so kao podpirali hitrosti do 12x. Ker pa posedujem pekač, ki peče do 20x sem, ne bodi ga len peku pri 20x. In so delovali, čist OK. Sem pa že mel cd je, ki so podpirali do 16x, pa so se uredu zapekli le pri 12x.
www.alkoma.si

Popcek ::

no torej zj**ebat nemorm nc, razen cdja ....... :D

OmegaBlue ::

Uničš lohka sam CD pečice niti ne jest sm tud CD za 16x hitrost peku na 24x hitrosti pa so bli čist dobr.:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

||_^_|| ::

men plextor 16x enostavno noče zapisat če CDji niso dost dobr in pol zmanšam hitrost drugač jih pa večina brez problema dela na 16x.

Jinxy ::

Nekateri CDR-i so res katastrofalne kvalitete....zadnjič sem kupu ene Phillipsove, ki so kao do 16x, čeprav na njih njih ne morem pisat več kot 4x! Da ne govorim o tem, da so bili praktično najdražji, kar so jih imeli (250 SIT/komad)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
897933 (5516) AtaStrumf
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776484 (4395) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978665 (6911) Zheegec
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515429 (4742) wilecoyot
»

težave s plextorjem 161040A

Oddelek: Pomoč in nasveti
151079 (910) HardwareMaster

Več podobnih tem