» »

zvočna+disk=škrta

zvočna+disk=škrta

cekr ::

Med predvajanjem kakšnega zvoka mi vedno škrta, če se med tem kaj vklopi disk. A je imel že kdo takšen problem?

Zvočna: SB Live!
disk: IBM

phladnik ::

Mam isto pa mi ne škrta ko bere po disku (disk že malo, ampak na zvičnikih pa ne...) Mogoče ko so zvočniki zelo naglas da bi se kakšna indukcija slišala.. pri tebi mora biti precej naglas...
Se mi je pri eni drugi mašini dogajalo, da se je slišalo, kako se miška premika... kot da bi jo peljal čez ta "star pralni stroj"
Kdor visoko leta je pilot!

OS G ::

Probi instalirat le drajverje in nč drugega to mislim da bi moralo pomagat, ker večina, ki je imela live Ware instaliran je imela težave z raznimi stvarmi, govorim tudi iz lasnih iskušen.
>:D
Prosim, kištica prižgi se! Prosim, kištica prižgi se! Opps! Ti si moja velika kišta.
Prosim velika kišta prižgi se! Bzzzzzzzzz. TO!?!?

Trojaner ::

cekr: Tudi jaz sem ravnokar vstavil SB Live! 5.1 in imam trdi disk IBM in doživel popolnoma ENAKO! Vedno ko se prižge lučka za disk, torej ko je disk aktiven, se slišijo poki v zvočnikih, tudi pri manjših glasnostih. Stvar je zelo nadležna, skoraj neuporabna! Ve kdo, kaj bi se dalo narediti?? Žal bi mi bilo sicer vrhunskega SB...

Mimogrede: najprej sem imel instalirane driverje od Win XP, nato Creativove, edina razlika pa je v tem, da malo drugače poka... :\

cekr ::

To se mi je začelo pojavljati zadnje čase, ker prej tega ni bilo. Mogoče je kaj kriv novi DirectX, mislim pa da ni. To se dogaja tudi pri prijatelju, ki pa ima disk Seagate. Za silo se da ta problem rešiti s spremejeno latenco s popravkom za VIA čipovje, ki ga dobiš na www.Viahardware.com. Zgleda da je to tisti problem, ki se je pojavil v zvezi z napakami SB LIve! z Via čipovjem, ki pa ga ne ena ne druga firma nista rešili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je zdej z zvočno kartico?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7890 (797) pvito
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311350 (6978) ChiefThunder
»

Sb live 1024 in pokanje

Oddelek: Zvok in slika
8910 (770) totek24
»

Nasveti pri nakupu racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
201401 (1166) Tommy
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251438 (1177) MaD_Mavr0

Več podobnih tem