» »

Sb live 1024 in pokanje

Sb live 1024 in pokanje

Daniel ::

Namreč že dolgo časa opažam da mi iz zvočnikov na vsake tolko sekund nekaj poči, ne ravno naglas ampak vseeno moteče.Kaj bi lahko bil vzrok za to in kako to odpraviti?Isti pok slišim ko se Windowsi naložijo preden zaigra uvodno zvok(dobrodošlico).
Hvala za odgovore in LP

WinME
Celeron 600@810
  • spremenil: Daniel ()

cekr ::

Najprej nam zaupaj še firmo oz. tip veznega čipovja. Ta problem se pojavlja predvsem na Via čipovju. Če imaš Via čipovje, ti lahko pomagam.

Daniel ::

Ni Viino, Plata je Abit BE 6 || .
LP

abcde7 ::

Ja jest mam tud via pa men isto poka! Dej plis pomagej!!!

Matek ::

Jaz mam vio, pa nič ne poka. Probajte najprej všaltat zvočnike v kakega diskmana, da boste vidl al je res comp kriv.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Aja, drugače pa odvij proc, mogočeti PCI dela na previsoki frekvenci.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

cekr ::

Kdor ima Via nabor naj uporabi tale popravek:
vlatency

Do sedaj je zadeva delovala še pri vseh, pri katerih sem zadevo naložil.

cekr ::

Še pred inštalacijo preveri, v katerih primerih ti poka, ker v večini primerov poči, ko se vklopi disk ali CDrom. Zanimivo je tudi, da se zadeva ne pojavlja, če so vklopljeni nekateri starejši CDromi, če pa je vklopljen CDrw, se pa začnejo muke ježove.
Do škripanja prihaja, ker se Via čipovje in SBLive ne ujemata najbolje. To ne reši noben nov gonilnik, ne za Via ne za Creativ.

totek24 ::

Jaz mam podoben problem, samo da mam jaz SB Live value in mi skripa samo v Q3 not ;(( In to full skripa, ne da bi samo malo pokalo!:( Drugace pa mi dela vse OK! Mam pa QDI Advance 10T plato z via chipsetom, c1Ghz

Lp, totek


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372123 (1700) freejack
»

problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161048 (887) sash
»

Speed fan +MSI Turbo2

Oddelek: Pomoč in nasveti
201263 (1102) [Default]
»

ATI TV

Oddelek: Zvok in slika
91098 (947) Mr.B
»

VIA 4in1 gonilniki in podobno

Oddelek: Strojna oprema
151263 (1022) luni

Več podobnih tem