» »

kaj kupiti za 60 000 SIT

kaj kupiti za 60 000 SIT

karantan ::

imam problem ker ne vem kaj naj kupim za 60k. ta denar bom dobu v obliki darila, ki si ga bom zazelel od starih starsev (kot nagrada za opravljeno maturo...). ce ima kdo kaksno idejo bom zelo vesel.
zaenkrt imam na seznamu mp3 player in dlancnik
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

KandazaR ::

Vprašanje je kaj potrebuješ??

m.i.h.a. ::

pa ma smisel takoj sfrčkat keš...mislim...rahlo čudno se mi zdi iskanje pomoči pri zapravljanju denarja. :\

PS: punco si dobi, kr v global po kakšno keš pič** se odpravi, potem gresta pa lahk skupaj zapravljat (zanjo seveda)>:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

roli ::

Dlančnik je boljša izbira,ker podpira tudi mp3je.Sam bi si ga takoj kupil,če bi dobil toliko denarja.
http://www.r00li.com

karantan ::

ja sam je dost tezi ane. ni prou namenjen za mp3-je, pa se dodatno je treba kupt katrico, k tista k jo dobis ma cist mal placa. seprav se dodatne 5-10k za 1 oz 2 giga kartico. sm gledu mp3 playerje k je gor 20 giga placa... tko d je kr mal za razmislt... btw ker dlancnik mas pa u mislih?
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Adrijan0 ::

Raje kupi dlančnik, ga boš lahko še namesto telefona meu itd..

karantan ::

mam ze nokio 6630 k je odlicn telefon. pa za 60k ne bom dobu tadzga dlancnika d bo lahk telefoneru...
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Adrijan0 ::

Dodaš še malo pa maš :P

klemen22 ::

In zakaj je treba na vsak način zapraviti pare?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

VASkO ::

ker mu stari starsi kupijo nekaj za 60k, tezko kapirat?

klemen22 ::

Ah sem misliv da dobi denar na roke. Malo slabo prebral.:8)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mtosev ::

Za 60k si kupi iPod.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

stock ::

Ker si rauno na Slo-Techu uprasu, lahko se napises kaksno konfiguracijo compa mas...>:D

Koca ::

sam res. za ta keš bi lahk ksno pusteno plato pa proc kupu pa se za ksn giga rama bi se najdl.

SpIcA ::

Ma stari brez veze da zapravljaš za tehniko. Pojdi malo po svetu. Magari u prvi bar in se ga natowči!>:D
P4 RULZZZ!

Tilen ::

London ali katero drugo mesto povratna letalska karta + ne vem kaj :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SpIcA ::

sej ni treba da gre u london greš kampirat zs frendi pa se maš super.
P4 RULZZZ!

Volta ::

Mam dobro idejo. Lahko pa men kupiš ohišje + napajalc ko lih neka razmišljam ( čeprav ni potrebe ). Boljše to kot da se ga pošteno napiješ. Sicer pa se lahko tak zmenima. Mam vinsko klet doma, notr je dosti rujnega, ti men kupiš ohišje, jaz pa ti posodim ključ za kakšen dan. Verjami, da te bo slej ko prej minlo zapravljanje >:D

karantan ::

hehe sami zanimivi posti.
Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz @ 3056MHz (http://www.abit.com.tw/ AA8XE (Intel 925XE-ICH6R) mainboard) (RAM) 1GB, 186.46MB free (HDDs) 232GB, 29.1GB free (VGA2) RADEON X300/X550 Series Secondary (256MB) (OS) Microsoft Windows XP Professional (SP2), 1d 2h 18m 55s uptime, 1w 31m 18s uptime record

to je moj comp... :-)
ja iPod je kr kull sam ne vem ce je vredn svojga dnarja. ce bi ze mp3 player bi raj tegale:
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

tko d kar se komp dodatkov tice ne rabm 0 k mam use kar rabm. naljim se ga itak skor usak tedn ... :D
amm tko d se se kr mal potrudte... :D
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Volta ::

Jaz ti priporočam, da si za ta gnar eno dobro grafo kupiš, ker ostale stvari maš kr dobre v compu, edino grafa je rofl :D

KandazaR ::

Kupi si dlančnika ki je zelo uporabna stvarca. Za ta denar dobiš npr tega.
Pa tudi teža in velikost mislim da ne bo taka ovira. Zavedati se moraš da z dlančnikom lahlo počneš veliko stvari medtem ko si z raznimi mp3 playerji omejen na glasbo in video.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

T-h-o-r ::

šparaj rajš keš za avto

GrimReaper ::

Jest bi si kupil eno X1900GT za ta dnar, pol pa game on >:D .
X300/X550, ROFL, še moj 3 leta star Radeon 9600 Pro je bil boljši.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

karantan ::

hmm men je ta grafa cist dobra. itak igrc ne igram velik (dota, sah, pa ucas sm cod). hmm dlancnik je kr kull ja, sam recmo za ta dnar dobis psp k ga lahk shekas tko d das gor linux alpa winse... kva pa glede tega pravte?
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Koca ::

am pol bi se ti splacal psp kupt. k posten dlancnik je sele < 80k

Hux ::

mp3 player z 20gb diska je en vlki joke ce mene vprasas. 1giga je cisto dovol in ze tu spravis gor preko 250 stiklov. Jaz nimam vec kot 20 najljubsih stiklov tak da 250 prek tece. :D

Dlacnik itak.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175637 (31335) M.B.
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343617 (2822) w3t80y
»

iPod, dlančnik ali...?

Oddelek: Kaj kupiti
101782 (1544) Stepni Volk
»

Robusten, kvaliteten, poceni MP3 Player.

Oddelek: Kaj kupiti
141960 (1743) Dr_M

Več podobnih tem