» »

Zelo počasi odpira strani, ko imam prizgan p2p (čeprav vlece p2p samo 20kB/s)

Zelo počasi odpira strani, ko imam prizgan p2p (čeprav vlece p2p samo 20kB/s)

steev ::

Najprej en dober vecer.

Pred kratkim sem dobil optiko (10/2) in si doma ustimal omrežje. Za router imam staro kišto + m0n0wall. Ko na svojem računalniku poženem uTorrent, se mi strani v FF zelo pocasi odpirajo, ceprav v uTorrent vlece samo 20 kB/s.

Potem sem router odstranil in svoj racunalnik direktno povezal v internet in se se vedno ni nic spremenilo (se pravi router ni). Potem sem preveril kako deluje internet na drugih racunalnikh, ko imam na svojem prizgan p2p, in tam deluje perfektno (se pravi tusi s strani ISPja je vse u redu).

Torej je problem v mojem racunalniku. Imam neko matsonic matično in sis900 on board LAN kartico.
Dal sem tudi najnovejse driverje za to mrežno in še vedno isto. Verjetno je problem v mrežni karti.

V čem je problem? Se da to kako ustimati ali pa mi priporočate nakup nove mrežne k.?

Lp
:|
  • spremenil: steev ()

jype ::

Problem je zato ker tvoj p2p poriva.

Zmanjšaj upload limit.

steev ::

Sej sem rekel da je samo 20 kB/s.
:|

SaXsIm ::

download. Kaj pa upload?
SaXsIm

steev ::

Isto. Pa sej to nebi smel bit problem. Sej na drugih kompih internet dela, in to hitro.
:|

MEDENA ::

Jajc PC >:D

Pouh ::

Meni tudi pocas dela net, pa tut ce mam p2p sam przgan in mi nc ne vlece dol/gor...
Js zasilno uporablam cfosspeed.

steev ::

Jao medena. Rajs mi prnes eno mrežno iz comtrona. Bom jutr probu z drugom mrezno karto, pa bomo videl.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

gfighter ::

Če imaš Windows XP sp2 bi tole znalo rešiti problem. Poglej v event viewer in če imaš veliko opozoril tipa EventID 4226, potem je to to. Več o tem si pa lahko prebereš še tukaj. Pa poročaj, če je kaj pomagalo.

[edit] Dodal info.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gfighter ()

steev ::

Jap, to je to. V event viewer je miljon nekih errorjev tcpip, zraven pa je stevilka 4226. Poročam, če mi uspe po tistem vodiču popravit to. Zaenkrat hvala.
:|

steev ::

Kakso je pa priporocljivo število povezav? Ko sem dal na 50, je delalo malo bolje samo to spe ni to.
:|

Fizikalko ::

Uh, super, fantje, to sem rabil. Sem dal na 100, pa je precej bolje. Tnx!

steev ::

Jest sem dal pa na 4226. Toliko kolkr je error. In dela. Hvala ti.

Pa sem ze hotu router stran funkt.

Ajd, lp
:|

gfighter ::

No, me veseli, da sem routerju podaljšal življenje, drugače dam jaz ponavadi tam na 100-500, je čisto dovolj.

LP
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

'FireSTORM' ::

jaz mam podoben problem le da noben računalnik na mreži potem ne dela tako kot bi moral pa čeprav p2p vleče samo par kilo, kak bi pa to lahko rešil?

steev ::

Ce imas router, je verjetno v njem problem. Ker router pac ne podpira takšnega števila povezav.

Lp
:|

'FireSTORM' ::

ja mam router, integriran v sagem slow 3344

M-XXXX ::

Sam sem se ze dolgo nazaj sprijaznil če maš torrent prižgan net negre nikamor. V mojem primeru sploh ni pomembno ali sploh downloadas ali uploadaš internet ne gre nikamor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896471702 (21838) Rias Gremory
»

utorrent blokira ves promet - vista sp1

Oddelek: Omrežja in internet
153049 (2708) kumer
»

uTorrent 1.7.7 mi precej upočasni povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
254817 (3365) dremavec
»

Windows XP, brskalnik in uTorrent skupaj gredo ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
193136 (3136) bluefish
»

Problem ki mi ni jasen!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
91495 (1305) TechBeats

Več podobnih tem