» »

Problemi z routerjem

Problemi z routerjem

Crim ::

Zdravo!

Pisem ker imam resen problem glede mojega routera. Problem je v tem da mi povezava nonstop pada. Sedaj je to moj 3ji router ki ga testiram a se vedno nič bolje zato bi vas prosil če mi lahko kdo pomaga odpraviti moj problem.

Imam povezavo 10/2, uporabnik T-2 storitev(the best provider on whe world).Doma imamo več računalnikov in uporabljamo router(Static IP). Problem se pa pojavi ko začnem na svojem računalniku downloadati torent fajle in sicer ko prižgem program bo začel downloadati in po pol ure bo računalnik ostal brez povezave.Potem router potegnm iz štroma in uštekam nazaj notr in stvar zacne spet delovati za nekaj časa. in tko lohk nardis 100krat da zdljas en film. Ko sem povezal računalnik direktno na modem je vse delovalo brez problema se pravi da je fora v routerju. Uporabljam program Azureus in trenutno testiram router od linksysa a tut tu žal nič ne deluje boljše. Prosim pomagajte.

Hvala, LP

Zheegec ::

Če router ni verzija 5.0, potem najdi na netu nov firmware pa ga upgradaj.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Crim ::

Verzija Routerja in model ki ga zdj uporabljam

Firmware Version: 1.04.06

Etherfast® Cable/DSL Router BEFSR41 Linksys

----

Prejšnji router je bil Levelone FBR1405 TX in sm mu dal najnovejši firmware pa stvar ni delala niti po tem:(


Hvala

pURan ::

cisto isti problem mam tudi jaz! stvar je za popenit ! dol nic ne loada (razen limewire) , spilat prek neta je prakticno nemogoce (sploh pa MMORPG ) .prisel sem pa do treh razlicnih sklepov :

1. ROUTER je kriv , a nimam pojma kaj se je treba drkat ,ker se s to stvarjo noben od ljudi okoli mene ni zafrkaval

2.da morm kak softver gor nalozit ker nimam cist nic! sam not kabel ruknem in voila ! aja... xbox live mi zacuda dela brez problemov.. men nic jasn :( :(

3. vladna zarota - gori na vrhu so "oni" sadisti ,ki me s tem poskusajo pripravit do samomora

za kako resitev se priporocam

LP

'FireSTORM' ::

jaz sem mel podobno težavo
sicer z SiOLom
in routerjem Level One(točnega tipa nevem)
pri meni je bil problem Max. Idle Time
prekinjal mi je če je bla povezava aktivna ali ne, ko sem pa to skinil pa je blo ok

steev ::

Kva vam ni jasn. Ne morjo tele kutije za 10k spustit tok prometa skozi. Ce hocte met pravi Router (z velikim R), si najdite eno kišto (P1) in gor dajte kasn linux, freebsd (iscite za monowall, ipcop, ...).
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dd-wrt firmware (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18720835 (4528) mtosev
»

Kiri router WRT54GL ali.. ?

Oddelek: Kaj kupiti
304690 (4284) krho
»

Nakup Ruterja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12712670 (9268) Pyr0Beast
»

Razlika med WRT54GL EU in med WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
403802 (3264) Primoz78
»

Kateri firmware uporabiti za router LinkSys WRT54G (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
606805 (4878) plavko61

Več podobnih tem