» »

VIRUSI

VIRUSI

Rott-von-weiler ::

Mene pa malo zanima kake izkušnje imate z virusi pa ču sn da jih eni tudi zbirajo samo ne vem kak jih sprobavajo čudn hobi seveda.8-O8-O8-O

Kralj ::

Moja najbolj intimna izkusnja z virusom, je blo z disk killerjem...
>:D
Zgubu sm sam disk in tipkovnco(mal sm bil zivcen>:D>:D), drgac pa mi je bil tut vsec Onehalf(su je Netscape), drgac pa nic hujsega8-)
Was the last of the G's, kicked the shit to make the white men bleed.

eomer ::

J mel sem en trojanski virus. Debilna zadeva pa se ob živce te sprav.

Nc lepga niso tele virusi sam tko se dokazuje napake MS

:D

whatson ::

Jaz mam izkusnje z nekim betnim internet wormom... ampak sem ga pravocasno removal, tako, da ni bilo vecje skode...

MRB0rYS ::

Jst sm mel pa z enmu čudnmu virusu opravka k nism mogu nobenga programa scrackat čudno a ne pol sm vinse na novo pa tak naprej pa je šlo
b0rys

Loki ::

Jest sem imel enkrat CIH, ampak sem ga se pravocasno detectal (cisto po nakljucju), tko da ni blo tezav.Aja pa enga sem enkrat dobu po mailu (skriptni virus), ampak ker mam security na high, tut ni blo tezav.
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Na srečo sem uspel ubežati vsem virusom..
Prisegam na bakterije.. Hehe, ravno sme se nehel učiti za kolkvij biologije, pa mi bakterije hodijo po glavi..
metrodusa.blogspot.com

neo ::

Jaz sem prek neta "fasal en precej zajeban virus.Najprej mi zaštekal Explorer,sem da dol vrgu in probal ponovno inštalirati.Pa ni šlo.Pa sem šel HD formatirat.Ko pa sem hotu na novo Winse gor naložit pa zopet ni šlo.Pol pa sem vse skupaj prepustil kolegu z rac. faksa,ki se je jebal z compom 5 ur,samo je pa ga spravil v red.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aids

Oddelek: Problemi človeštva
345263 (2930) Unknown_001
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499391 (8338) bluefish
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29340293 (15275) brainiac20
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619715 (8511) fitipaldi
»

Tokrat varnost za ta konec tedna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
737983 (6149) EjTi

Več podobnih tem