» »

Čudne številke

Čudne številke

Tomi ::

Včeraj sem dobil en msg od ( takrat menda ) ene punce, ki je bil dokaj zanimiv.. Potem je prišel še en, še bolj zanimiv, nakar odgovorim.. Itd..
Fora je v tem, da mi je prikazalo 18-mestno številko, ampak vseeno se je dalo pošiljati nazaj.. Seveda ta številka ne obstaja.. Pa ni bilo poslano z interneta, ker bi videl..
Slučajno kdo ve, kako se to naredi, in pa, če bi dalo boditi številko, iz katere so bila sporočila res poslana?
metrodusa.blogspot.com

mmisv ::

Mogoče je pa ta tvoja punca pametnejša od nas vseh in se je konektala v GSM-mrežo prek proxy-ja.
HAHA


matej

asteroidk ::

pri SMSih skoraj vedno prikaze tudi kodo drzave in omrezja... mogoce si se zmotil in je bila stevilka le napisana z kodo drzave ipd? :))
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Sergio ::

lahko je pa tko da stevilka kaze na email, kar je mozno

(1596 ter 1597 od mobitela lahko replyas)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TinkaPinka ::

Ves mogoce, ce je bilo poslano z ICQ programa? Tam da namrec eno dolgo stevilko, je pa odvisna od stevilke ICQ. In tudi lahko odgovoris (baje) na to stevilko, ceprav tega se do sedaj nisem poskusila.
I am easy to please as long as I get my way.

Loki ::

Tinka Pinka cisto mozno, ampak ICQ nima 18 mestnih stevilk.

A je mozno, da bi tisto stevilko nekako scramblala?

Tomi a si 100% da je punca?

Loki ::

Tinka Pinka cisto mozno, ampak ICQ nima 18 mestnih stevilk.

A je mozno, da bi tisto stevilko nekako scramblala?

Tomi a si 100% da je punca?

jetam ::

Roberto a ti jecljaš?:D
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

whatson ::

Emm.. tomi verjetno je to koda kake drzave.. ampak da je 18 mestna je pa zelo cudno...

TinkaPinka ::

Ko ti poslje SMS preko ICQ-ja, je to 18 mestna stevilka, vsaj pri meni.
I am easy to please as long as I get my way.

Tjulenj ::

meni se je pa zgodil drugi ekstrem... stevilka je bila 7-mestna... da bi blo sam znotrej mobi omrezja je ena prevec, za iz normalnga omrezja pa dve premal. pa prvi dve sta bli 01. reply-at pa nisem poskusal. x-files? :)

rookie ::

Ful dolgo stevilko ti nabije ce posljes z mtnsms amapak se zmer ni 18 mesta velik manjsa pa tut ne.tko da 18 mestna stevilka tezko verjamem da bi bila stevilka kaksne drzave al pa kej podobnega.Drgac pa probte zgorn link za posiljanje sms-jev ful je zakon.Skos dela ni dneva da poslan sms nebi prsou na zeleno stevilko v roku 1 minute (mogoce vec ampak skoraj nemogoce).Probite !
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

McHregec ::

definitivno je poslano z ICQ-ja in lahko tud nazaj odgovoriš številka ni odvisna od ICQ Universal Identification Number

Tomi ::

Hja, mogoče bo res ICQ, bom preveril...
Vem pa tudi, da ni koda države, ker, če bi bila, bi spredaj pisalo +xxx ali pa 00xxxx, tako da to ni.
Roberto: da, prepričan sem, da je punca, ker je število in vsebina taka, da dvomim, da tudi, če bi kdo zajebaval, prej odnehal..
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Rookie, ICQ ravno preko mtnsms-a posilja SMS-e. Poleg tega pa se, tako kot Tomi pravi, spredaj ne pokaze nobena koda za drzavo (+xxx ali pa 00xxx).

Tomi, ce je bilo res poslano iz ICQ programa, lahko pogledas njeno ICQ stevilko v tej stevilki. Sicer lahko primerjam samo dve stevilki, od katerih sem dobila SMS na tak nacin, je pa tole skupno:
prvi del stevilk je: 278388991, potem pa je kar dalje napisana ICQ stevilka. Vsaj tako je pri meni.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Bom preveril, ko pridem domov.. Tule v Nuk-u najbrž ne bi bili veseli, če bi jim na v NT-je nameščal ICQ-a..
Sicer pa lahko itaq sam preverim, kako je s številkami, samo registrirati sem moram...
metrodusa.blogspot.com

Rott-von-weiler ::

vem da to vprašanje nena paše sem pa vseeno me firbec mantra gdo je toti božo drot ki setam pri rukiju suče:D

Loki ::

jetam, ne ne jecljam.

scramblala > poslovenjena mnozina od scramble, zenski spol (zato lala na koncu).

0:)0:)0:)0:)0:)0:)0:)0:)0:)

Tomi ::

Ja, sedaj pa mi je uspelo izvedeti, kdo je tako vneto pošiljal sporočila.. Sem bil prav presenečen... Pa za vse, vas kaj podobnega muči, zadnjih 9 števil pri številki sporočila je ICQ številka uporanika...:)
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Tomi, no lepo, da si prisel tej skrivnosti do konca. :)

Kar se pa tice odkrivanja ICQ stevilke, pa ni samo 9-mestna, ker so ICQ stevilke seveda razlicne. Jaz imam npr. 7-mestno, in mi seveda samo 7 mest prikaze..:)
I am easy to please as long as I get my way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ICQ - katastrofa

Oddelek: Pomoč in nasveti
81144 (773) amigo_no1
»

SiMobil pravi: "Nič več SMS prek interneta."

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
316117 (4283) d0rK
»

Avi. - Mpeg.

Oddelek: Pomoč in nasveti
121402 (1236) Jana
»

Vaše ICQ številke!

Oddelek: Omrežja in internet
231337 (1072) darh
»

Pošiljanje SMS

Oddelek: Loža
131082 (948) mirsi

Več podobnih tem