» »

EVE Online

EVE Online

««
35 / 41
»»

Truga ::

No ja, ko si bogat in se ti vsak teden kopici 1 miljarda in vec z vlozkom dveh ur, pol PLEX ni vec tak problem.

Samo da prides do tega nivoja rabis

a) zmetat eure v plexe, in kupit character, pa se malo za poleg, da mas s cim zacet.
ali pa
b) trainat characterja za (jump) freighterja in covop transporte, kar je skrajno dolgocasno opravilo, in traja vsaj par mesecev, preden lahko oboje normalno uporabljas (JDC4 vsaj, 5 preferred).

So seveda se drugi nacini kot long-distance trading, ampak ta je edini ki porabi minimalno stevilo ur za najvecji profit. Ker solo pac ne bos mel tech lune. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

antonija ::

Sej visoka stevilka pred ISK tud ni nekaj zabavnega samo po sebi.

Vecina s kerim sem jaz igral je imela ravno dovolj ISK da so lahko vozili T2 in T3 shipe na ope, pa da so si lahko na mesec privoscili kaksen dodaten cap ship ce je glih stari sel bum. Vse odvisno od tega kolk casa imas; ce ga nimas pac placas 15 eur (kar je ubistvu drobiz za tolk ur zabave, kot jih dobis za ta dnar) in uzivas kolikor se le da.
Ce mas pa prevec casa ga pa sicer lahko zabijes za grindanje ISKa (ali pa deep 0.0 trading, samo tega ni glih veliko), lahko pa porabis tri ure _na_mesec_ za tistih 15 eur in si mirno placujes narocnino. Meni se grindanje ne zdi glih optimalno, tud ce imas cele dneve frej.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BigWhale ::

Uh. Lonewolf... Sem dobil idejo, da bi ratal Loanshark v EVE!

Sam je mal premal mehanike za to.Tezko playerju noge polomis. ;>>

celada ::

BigWhale je izjavil:

Uh. Lonewolf... Sem dobil idejo, da bi ratal Loanshark v EVE!

Sam je mal premal mehanike za to.Tezko playerju noge polomis. ;>>


Premal? Ni je sploh :))

Truga ::

Dokler ne gres v en vogal 0.0 kjer te tezko ganjam mi lahko kar verjames da je popolnoma dost mehanike za playerjem lomit noge. :P

BigWhale ::

Truga je izjavil:

Dokler ne gres v en vogal 0.0 kjer te tezko ganjam mi lahko kar verjames da je popolnoma dost mehanike za playerjem lomit noge. :P


Vcasih so bli kloni in clone jumping, pa ni bil nek problem it nekam drugam, ce si se hotu enga grieverja znebit.

Truga ::

Ma, dva locator agenta rabis (par ur grinda max), pa je cooldown med obema dost kratek, in ga najdes kjer hoces. In dokler je v empire (highsec, lowsec) ga takoj zahaklas. Ce se pa zafura nekam v deep 0.0 je pa pac too much effort for too little profit, ker je ponavad umes kak bubbled chokepoint, cynote vsak dan premikat je pa tud effort. :P

celada ::

Truga je izjavil:

Ma, dva locator agenta rabis (par ur grinda max), pa je cooldown med obema dost kratek, in ga najdes kjer hoces. In dokler je v empire (highsec, lowsec) ga takoj zahaklas. Ce se pa zafura nekam v deep 0.0 je pa pac too much effort for too little profit, ker je ponavad umes kak bubbled chokepoint, cynote vsak dan premikat je pa tud effort. :P


Ciklanje charov tut obstaja. In glede na to da ti je hitro 0.0 effort kak boš šele ciklanje charov spremljal.

meebo ::

Zdravo, zanima me ali še kdo igra to igro in če igra ali mi lahko napiše svoj ID da ga dodam da mi malo razloži ker razmišljam da bi začel igrati ker iščem en dober mmorpg.

lp

Truga ::

Jaz ne igram vec k se mi ne da vec ukvarjat s subscriptioni/plexi. DDO/GW2 in podobni so me prevec razvadli.

Netrunner ::

jaz sem se ponovno lotil igrat po dolgi pavzi :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

BigWhale ::

Jest pavziram ze kakih sest let :> V bistvu najbrz niti ne znam vec igrat. :P

celada ::

BigWhale je izjavil:

Jest pavziram ze kakih sest let :> V bistvu najbrz niti ne znam vec igrat. :P


Pol bi bli zate ti ta novi tutoriali zakon, naj bi jih precej poboljsal. ;)

klemenSLO ::

Še kdo aktiven te dni ?
Jst sm recimo temu nateniral 'minimalne' skile za L4 misije in opremil enga ravena. Jasno sem takoj na prvi misiji prišel preblizu .... warpat vn nism mogu in je šel raven v ptičja nebesa... zdej sm 2 misije rešu... ampak je tenutno precej slab izkoristek: v prvi sem dubu cca 10 mio... v drugi pa še tok ne..... Mam pa enga L4 agenta in status 7.4 pri njemu.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Truga ::

Ko bos mel enkrat nastudirane taktike in misije bos koncal vecino L4 v 5 minutah. Niso pa te misije nikoli dobr denar (ene par jih je, ki dajo veliko denarja, ampak tudi dolgo trajajo), so pa definitivno najhitrejsi ISK kar se tice PVEja. Pa se prakticno nic rizika ni, ker si lepo v highsecu. Also, BOOOORRRIIINNGGG. EVE pac ni ravno PVE game.

Ce se resno hoces zabavat v PVEju, si najdi corp in pejte huntat reci v wormhole ali incursione.

futune ::

Prisotni, prisebni in (v eve) morilsko nagnjeni.

Raven je trenutno ena slabših ladij, v kombinaciji z minimalnimi skilli pa katastrofa. Malo ga bodo sicer junija popravili z naslednjo razširitvijo, "obljubljajo" pa tudi spremembo bs sized missilov, ampak... Lahko sicer vztrajaš, ampak razmisli o:
- vrnitvi na l3 misije, z blitzanjem in drakom se boš manj mučil, medtem pa treniraš
- prehod na drugo BS ladjo ( rokh, navy scorpion, mogoče rattlesnake - vse so pač specifične glede uporabe )
- mogoče incursioni, če te ne moti delat v večji skupini
- sem že rekel tengu?

In prej ali slej se boš misij naveličal, zaradi njihove dolgočasnosti izgubimo cca 90% novincev v prvih 3-6 mesecih, pa tudi nekaj povratnikov je že spet odšlo, tako da si, če je še nimaš, čim prej poišči eno aktivno skupino in poleti zapusti imperij.

( in med tipkanjem me je truga prehitel )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: futune ()

Snegec ::

Jest sem še aktiven.

Moja dnevna aktivnost 2-3 urce povprečno sestavlja nekako takole:

Pridem domov iz službe, nalogam vseh 5 accjev, undockam Orko, 3 hulke in Charona, se postavim v en asteroidni belt, ga izpraznim do nule, odletim nazaj v postajo. 2 chara odlogiram, undockam Damantion (Siege Warfare booster), Caldari Navy Ravena (shield tank + cruise missili) in Noctis (salvage), nardim 3-4 l4 misije. In mi zadostuje za 5 PLEXov mesečno + karkol pač rabm druzga ponavadi :P Vmes pa treniram skille.

Drugače bi pa reku, da je opazka, da se L4 misijo nardi v 5ih minutah, totalen bullshit. Tud z blitzanjem se nekaterih l4 misij ne da narest v pol ure. Razen če furaš nekej z 6000dps-ja.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Truga ::

Seveda sem pretiraval, ampak dejstvo je da ko ves kaj moras pricakovat, zbombas tiste npcje ko nic, in so misije do 5x krajse kot ko jih gres prvic. Pol so tle se t2 orozja in podobno, ki se dodatno povisajo DPS, in jih kot nov player sigurno nimas, itd...

Snegec ::

Jest grem ponavadi na "safe", na EVE Survival pregledam kaj missija vsebuje in če se mi jo sploh splača. Glede na to, da imam dva karakterja, lahko v 4ih urah declinam dve misiji, in temu primerno imam večjo izbiro kar se tiče dobrih misij. Ene prinesejo par mio, druge par 10, mel sem tud že tako, k sem jo delu polne 4 ure, zato da sem z ceno na glave nabral nekje okoli 100mio.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

BALAST ::

 Masivna bitka

Masivna bitka



http://www.twitch.tv/mad_ani/

Če koga zanima o čem se gre...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

antonija ::

Kaksen je pa kej lag v teh casih? A se vedno jumpnes v sistem in gledas crn ekran dokler se ne zbudis brez implantov v stationu?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

kr?en ::

http://www.twitch.tv/themittanidotcom/o...

Boljsi stream. Tisti mad ani ima samo jebeni isk spam ...

antonija je izjavil:

Kaksen je pa kej lag v teh casih? A se vedno jumpnes v sistem in gledas crn ekran dokler se ne zbudis brez implantov v stationu?


Time dialation.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

Rokomah ::

Prosim koga za trenutni EVE review.
Že nekaj časa igre ne igram in me zanima kakšno je trenutno resnično stanje. Ali gre vse skupaj počasi proti koncu ali pa razvijalci kljub vsemu še vlečejo prave poteze in delajo igro še bolj zanimivo in igralno.

celada ::

EVE umira odkdar ga jaz igram torej zadnjih 6 let. Glede na to da mu zadnje cajte subscription count raste bolj kot prej je zadeva na dobri poti ;)

XsenO ::

http://eve-offline.net/?server=tranquil...

Po statistiki zgleda dokaj zdravo :)
1 + 1 = 1

kr?en ::

Jaz sem ga po ene dveh letih spet malo zastartal.

Internet spaceships, fuck yeah!

Guzzy ::

Kaj delate medtem ko vam autopilot laufa? Jaz se neizmerno dolgočasim, zato tudi nisem dolgo igral ker nisem najbolj potrpežljiv človek :D

BigWhale ::

Jaz sem ponavad po nosu vrtal.

kr?en ::

Ne furam z avtopilotom.

XsenO ::

Avtopilot je nevarna reč
1 + 1 = 1

Rokomah ::

Vem, da je precej slovencev prenehalo z igranjem EVE, zato me zanima ali je mogoče kdo pripravljen brezplačno odstopiti svoj character? Jaz sem začel po dolgem času ponovno igrati in bi mi zelo prav prišel kakšen mining-char ali kaj podobnega.

Me pa hkrati zanima, kako igrate z dvema ali večimi chari naenkrat?
Kaj to imate več računalnikov in na vsakem zaganjate EVE in določen Char, ali so kakšne drugačne rešitve?

antonija ::

Rokomah je izjavil:

Vem, da je precej slovencev prenehalo z igranjem EVE, zato me zanima ali je mogoče kdo pripravljen brezplačno odstopiti svoj character? Jaz sem začel po dolgem času ponovno igrati in bi mi zelo prav prišel kakšen mining-char ali kaj podobnega.

Me pa hkrati zanima, kako igrate z dvema ali večimi chari naenkrat?
Kaj to imate več računalnikov in na vsakem zaganjate EVE in določen Char, ali so kakšne drugačne rešitve?

Na istem kompu zalaufas vec klientov in preklapljas med njimi?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

kr?en ::

Pa kak dual/triple screen verjetno tudi zelo pomaga.

smarnca ::

Drugi tradicionalni Slovenski ganknight!
Sobota 28.9. ob 18:00 eve time
Armour cruiserji Thorax > Omen > Celestis > Rupture

FC SmarncaV2

Dobrodošli ste vsi! Več info na in-game mail ali pa če joinate v channel: Slovenia

smarnca ::

Drugi ganknight se je končal kar v redu.

Žal nas je bilo samo sedem ker 3je niso mogli priti.

Tokrat smo vzeli T1 armour cruiserje in sicer 3x Thorax 2x Omen in 2x Exequror

Zopet smo roamali po Gall/Caldari FW območju vendar nismo ujeli kaj veliko. Pred nami je zbežal gang ki je bil 1x večji od našega :S

Ker nismo dobili fighta od FW ljudi smo se želeli odpraviti proti domovanju od corpa Brawe Newbies vendar nas je vmes prestregel Balikan Express z Sacrilege fleetom in nismo mogli priti do njih.

Ko smo se jih otresli smo se odločili da gremo nazaj proti začetnemu sistemu. Spotoma smo blobnili enega Caracala.

Ko smo bili 1 jump pred koncem našega sistema sem v Top beltu zagledal Harbingerja in takoj predvidel da je z rusi ki so 1 jump stran. Nanj smo hitro poslali 2 cruiserja ostali smo pridno čakali 1 jump nazaj.

Končno v local pride več ljudi in ko stisnem scan vidim da imajo še nekaj battlecruiserjev in 1 damp celestis. To je bil znak za preostanek fleeta da skoči v sistem bait je uspel.

Skupaj so imeli 3 cyclone 1x prophecy 1x harbinger 1x celestis žal nam ni uspelo ubiti vseh, ker so nekateri odwarpali.

Ko smo polootali vse wrecke smo se odpravili proti highsecu in med čakanjem na končanje našega "Suspect" timerja je v nas skočil še tale Hurricane Fleet Issue

Drugi Slovenski ganknight je bil uspešen in verjetno bom vse skupaj ponovil čez 2-3 tedne. Hvala vsem za sodelovanje in se vidimo naslednjič!

80173s ::

Jst sm se tut po 22 mescih spet odlocu zalaufar eve-a, pa morm rect, da mi prou sede.

Tekom AFKja se mi je nabral cca 3mil xp pointov za potalat po skillih, kar je kr nice boost za restart. Drugac furam lvl 4 missione, pa bi reku, tko cez palec, da nucam v povprecju cca 30min za mission + 5-10min za salvage run, nanese pa cca 10-30mil iska + 1-6k LP-ja na misijo (bounty + predmeti + salvaged mats).

Pri isk-anju prou pride tut industrija iz reproc-a in salv. matsov, tko da za PLEX res ni tezko nabrat. Igram zdej cca 20 dni, v povprecju 1-2h na dan, pa sem nabral ze za 2 dodatna plexa in par drugih reci (the rush ko ugotovis, da so preblizu uletel pa je warp scramblan =], pa je sla tastara dOma), startu sm pa iz cca 50mil+zaloga itemov+bivsi ship - ima igra namrec prijetno opcijo, da za 4h aktiviras account v 'plex time' nacinu, da spraznis zaloge shodra, ga prodas in si nabavis plex. Plex pride atm 550-600 mil isk.

Furam pa drugac domija, bp solo armor tankam z droni, misije so se zmeri bolj ali manj iste, kot so bile pred 2 letoma, kar mi prijetno sede na moj stil igranja, i like the steady grind, imam tako se cajt gledat po marketu pa skillih in planirat kaj naprej, brez pretirane skrbi, da bi se kej hitr zgodil brez posredovanja. Trenutno sm na polovici s sparanjem za novo navy issue domo. =]

So pa v casu moje odsotnosti dodal kr precej nekih novih zadev, tko da sm bil prijetno presenecen. Noctis je bil npr odlicna zamenjava za mojega starega Catalyst smetarja, salvage drone so dodal, pa menda letos se pride 20. razsiritev vn z novimi zadevami spet.

Skratka, alles gut, will play. Ce se kdo hoce prjoinat, trenutno ribam misije v Schenninsu, imamo aktiven corp v high in k spaceu, davki so znosni (za razliko od RL se ne dvigajo ;p), JOIN NAO, v gejmu kontaktirajte BojZ-a! =]

B

Snegec ::

Rokomah je izjavil:

Kaj to imate več računalnikov in na vsakem zaganjate EVE in določen Char, ali so kakšne drugačne rešitve?


Niti ne rabis vec ekranov, odvisno od tega kaj pocnes :) Recimo, rudarjenje v null-secu, je en ekran cisto dovolj :)

 Ni opisa

Ni opisa

Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Nummy ::

Ta vikend je na steam-u razprodaja eve online za 5€. Enkrat sem sicer probu, sam nisem daleč pršu, ker mi je zmanjkal cajt pa tud nism točn vedu kaj delam.

Zdej če bi mel en mal časa, da bi mi mal razložu pa pokazu kak se developa char pa kak se pride pol do mesečnih PLEX-ov, bi bil zelo vesel. Namreč z začetno investicijo 5€, in potem da si lahko sam zaslužiš PLEX-e se mi zdi pošteno.

celada ::

V enem mesecu teško, se ti bolj splača it nekam delat za 3 ure po 5€/h in plačaš tist 1 mesečni gtc.

Netrunner ::

celada je izjavil:

V enem mesecu teško, se ti bolj splača it nekam delat za 3 ure po 5€/h in plačaš tist 1 mesečni gtc.

+1

zbrati tistih 600mil ali kolikor plex trenutno stane ni ravno enostavno. Imam precej razvit char. in z minanjem + pobivanjem NPCjev v 0.0 sem zaslužil komaj za en plex ...

Če hočeš igrati zastonj + imeti še neki denarja pri roki za hude čase, katerih je v EVE precej :) .. potem si moraš dobiti kakšen Corp ki dela exploratione, ali so kaki veliki trgovci ali .. kaj vem kaj še .. kot posameznik z enim nerazvitim karakterjem je skoraj nemogoče.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Je komu jasno? .. na Steamu na bannerju piše da je 50% popust na 3 months subscription ... ko klikneš gor in izbreš 3 months pa je samo 13% ???
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Snegec ::

Netrunner je izjavil:

celada je izjavil:

V enem mesecu teško, se ti bolj splača it nekam delat za 3 ure po 5€/h in plačaš tist 1 mesečni gtc.

+1

zbrati tistih 600mil ali kolikor plex trenutno stane ni ravno enostavno. Imam precej razvit char. in z minanjem + pobivanjem NPCjev v 0.0 sem zaslužil komaj za en plex ...

Če hočeš igrati zastonj + imeti še neki denarja pri roki za hude čase, katerih je v EVE precej :) .. potem si moraš dobiti kakšen Corp ki dela exploratione, ali so kaki veliki trgovci ali .. kaj vem kaj še .. kot posameznik z enim nerazvitim karakterjem je skoraj nemogoče.


Z Marauderjem se kr da narest tud po več sto miljonov na dan, še posebej, če ti pade v roke kak Officer item. Odvisno je spet, kakšen je truesec sistema v katerem si (0.0 do -1.0), kolk tvoji kolegi uspejo pobit ter kakšno vrsto anomalij/plexov delaš, ter če je še kak escalation.

Kje pa si ti pravzaprav, Celada?
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

celada ::

Celade že dolgo nimam več :) Accounti so trenutno inactive, mogoče jih aktiviram preko praznikov.

Snegec ::

Tsk tsk. A pol kej druzga geekaš in ne več EVE Online?

Jest mam pa trenutno s PI-jem problem. Natančneje s tem, da pridelam precej več PI-ja kolkr mi rata ledu nafarmat za narest gorivne kocke :S
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snegec ()

celada ::

Diplomo pišem, delam pa športam. Nekako časa zmanjka za tak timesink kot je eve.

Netrunner ::

Je Golem vreden 2x cene od Navy Ravena ? .. Zanima me za lev 4 misije in null anomalije.

brez omembe da naj izberem tenguja prosim.

:)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

antonija ::

A nebi raje na eve forume tole vprasal? Al pa pogledal tisto bazo fittingov kaj se najveckrat uporablja?

Drugace gre pa predvsem za to kolk komot hoces biti. Jaz sem fural lvl4 z nighthawkom, T2 rigi in faction oprema (glih tolk je kostalo da se grieferjem ni splacalo matrat z mano). Pac misije gre hitreje, pasivni recharge je bil ogromen, pri vecini misij sem samo vklopil rakete in cakal na menjavo tarce.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Netrunner ::

saj to je EVE forum ... oz post :)

Včasij sem delal lev4 z Drake-om .. saj je ok vendar DPS je majhen in se vleče ..

kakorkoli .. CNR vs Golem me presvsem zanima..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

antonija ::

Ko sem jaz se spilal so cruise in torpe tolk nerfal da se ni vec splacalo delat s caldari BSji, in sem zato vzel command ship. Zdaj so baje cruisi boljsi, ampak nimam pojma kako se obnesejo za misije.

V dobrih starih cajtih si parkiral ravena v misijo in na 100+km streljal torpede...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

zbrisan ::

««
35 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128911 (7468) jamiroq
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132504 (62215) ahac
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727141178 (105686) Truga
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837609 (4846) pr0sac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311931 (7217) Pyr0Beast

Več podobnih tem