» »

American way of life - penetrira tudi k nam ali ne?

American way of life - penetrira tudi k nam ali ne?

Volk Stepni ::

V novici Microsoftov odgovor na iPod se je naenkrat razvila debata o tem, koliko je ameriški način življenja že okužil ostale dele sveta in predvsem nas.
Bojkotirati ameriške proizvode je dobesedno nemogoče. Toda ali je možno tudi njihov način življenja?
Ter predvsem koliko je "ameriški način življenja" dejansko že v osnovi evropski? Svoje navade so v ameriko ponesli tako Italijani, Irci , Britanci in Nemci kot ostali manjkrat omenjeni narodi.
Pizze so italijanske... pizza delivery ameriške. Pizza Hut tudi.
Hamburgerje so jedli že stari rimljani, a so McDonalds, Bruger King in ostali ameriški.
Internet je ameriški. Intel in AMD prav tako. Sem s tem, ko sem uporabnih teh stvari bolj "ameriški", kot nekdo, ki tega ne uporablja?
Je Mac Fan bolj ameriški od Linux freaka?

borchi ::

> Je Mac Fan bolj ameriški od Linux freaka?

v poletnih mesecih je mac fan bolj ameriški od linux frika, ker vemo, da imajo amaričani vse klimatizirano. je pa res, da linux freak uporablja zelo cool OS čez celo leto, tk da ne bi mogu z gotovostjo trdit kdo je bol ameriški...
l'jga

Stajerc ::

Mene no moti nič drugega ampak samo to kaj je tipično ameriškega:

Mcdonalds je začel ponujati večje hamburgerje...in to je zdaj boljše...to smo čakali in potrebujemo...

In to je to. Vse pove. Nevem zakaj bi še kaj drugega mogel na to temo povedati. Bolj očitnega indikatorja od očitnega pa res ni.
Have a nice day.

grex ::

Američani so bolj učinkoviti in dosledni pri izvajanju teh zadev, kot smo v Evropi. To je edini razlog "amerikanizacije".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajski disidenti imajo novo orožje: blockchain

Oddelek: Novice / Kriptovalute
167502 (5081) FireSnake
»

kakšna picerija okoli LJ kjer...

Oddelek: Loža
408273 (5137) igor0203
»

Microsoftov odgovor na iPod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13412306 (9633) BigWhale
»

MSN Virtual Earth

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
315926 (4520) kopernik
»

Supersize Me!

Oddelek: Sedem umetnosti
483247 (1906) Tear_DR0P

Več podobnih tem