» »

Dilema do kam lahko seže pomoč pti izdelavi diplomske naloge

Dilema do kam lahko seže pomoč pti izdelavi diplomske naloge

1
2
»

20sdfj093f ::

@avtorju teme:

1. vrni mi p...... EMMA SoundQuality CD.
2. napiši diplomsko.

Dodatek: če ne dobim CDja, bom osebno poskrbel, da pride Tomaž Slivnik, pa mogoče še kdo z VN katedre (Nastran, Lenasi,...) do vpogleda te teme in ne skrbi, bom poskrbel, da izvejo tvoje ime.

Resno, hočem svoj CD. Moj naslov imaš. Pošlji. Ko si ga potreboval, sem ti ga posodil v pol dneva, ti ga pa imaš že 1 leto in se sploh ne oglašaš.

In napiši diplomsko...mene bi bilo sram takole prosjačit...

LP, Denis

(verjamem da si jezen, samo "vulgarnih" besed vseeno ne uporabljat, upam da brez zamere - moderator)

Zgodovina sprememb…

VolkD ::

Ups !... Pošteno !
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

klemen22 ::

.. in zanimivo!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

ql000 ::

HE, HE, HE! The long arm of justice! >:D

madviper ::

Zanimiv razplet se nam obeta :D
I'd like to do something crazy!

Tilen ::

Tudi ta CD se da odkupit. Denar je pac sveta vladar.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

Đizs, nisem vedel, da se na S&Tju takole tolerirajo osebni obračuni posameznikov.

Kaj, gre moderatorjem na otročje? Ali prehajajo vajeti na mlajše uporabnike v pubertetniških letih?

Brane2 ::

Kje vidiš kaj nedovoljenega ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

klemen22 ::

Đizs, nisem vedel, da se na S&Tju takole tolerirajo osebni obračuni posameznikov.

Ah prosim te no Keyser. Že tema je taka da ne veš ali bi odgovarjal ali samo zavijal z očmi (:\ ). In edino pravilno je, da nekdo malo tega avtorja teme spravi v kot.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

VolkD ::

Đizs, nisem vedel, da se na S&Tju takole tolerirajo osebni obračuni posameznikov.


Če je že kaj za kritizirat potem je kvečjemu to, da bi stvar morala že po prvem postu pristati v malih oglasih z opozorilom moderatorja, da je vsak posel z človekom takih moralnih kvalitet rizičen.

No izkazalo se je pravzaprav, da so imeli prav, ker so pustili tule. Tako vsaj vidimo v katero skupino ljudi spada avtor. Lahko se naučimo s kom imeti posla in s kom ne. Pravzaprav pošteno !
Malo opazujte in čitajte poste te teme nazaj, pa boste videli, da sem možnost izsiljevanja pravzaprav predvidel. Če sem to uspel jaz bi lahko to predvidel tudi avtor, a ni. Zaključek je preprost, avtor je razen nizke morale povrh še butast.
Je pa to še en razlog več, da se človek vpraša zakaj stvar ni končala v košu ! No kakorkoli, tu je in lahko se naučimo, da je na svetu res vsemogeče vrste ljudi.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

BluPhenix ::

Tema ni bila premaknjena ne brisana, zato, da se vidi v kaj se bo razvila, oz. kako daleč bo šel avtor. V prihodnje bo verjetno postala opomin, kaj se ne dela!
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

klemen22 ::

oz. kako daleč bo šel avtor.

Če smo pošteni avtorja v tej temi že zelllooo dolgo nismo zasledili. Mogoče je pa na morju.:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

ql000 ::

Toliko moderatorjev že dolgo ni sodelovalo v debati, na en ali na drugi način. Verjemite, da smo moderatorji dolgo in na široko debatirali o tej zadevi, končno odločitev je povzel BluePhenix. Ta tema bo služila za zgled marsikomu.

Očitno je poletje čas za vročo kri in neumnosti.

bzp ::

Sej je napisal v prvem postu da bo/je na morju ...

Sam mors bit pa precej velik ***** ... da gres na tako popularno stran direkt med stromarje, objavit tako ponudbo ... Poleg teme bi lahko se mentorja napisal, da bi bilo se manj dvomov kdo je in komu te zaspecat ...

20sdfj093f ::

Jaz želim samo svoj CD nazaj... ga bo že samo teplo, da hoče na tak način diplomirat... glede na to, da sem dobil CD od samega Alexa Kletta osebno, bi ga rad nazaj.

Pa ne, ne grozim. Samo izterjujem nazaj, kar je mojega.

Zgodovina sprememb…

VolkD ::

Uff... tu je tooooliko napačnega, da bi bilo treba odpret novo temo na napačno od napačnega.

zvery1, napačne stvari sprašuješ na napačnem forumu !

zvery1, na napačen način rešuješ napačne odločitve !

zvery1, v napačnem trenutku se nahajaš na napačnem kraju !

freeze, napačnim ljudem posojaš napačne stvari.

Je sploh kaj pravilnega ?

JE !
Prav je da so moderatorji pustili, da vidimo vse te napačne stvari.
Prav in pomembno je, da se vidi kakšen je odziv tega okolja na te in take stvari. Tako v prihodnje ne gre več upati na take objave.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

20sdfj093f ::

Verjetno je bilo dokazano vse, kar se je dokazat dalo... skoraj vse no... še en




in pol je vse. :D

LP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Keyser Soze ::

Prosim lepo, celotna tema je odraz neke nedorastlosti tako avtorja, kot nekaterih uporabnikov in moderatorjev.

Nič več, nič manj. Tema je ostala zgolj zato, ker se verjetno večina moderatorjev čuti tako močno čustveno prizadete v pričo dejstva, da se tudi diplomske naloge kupuje, da jim je verjetno precej odleglo ob zgornji "grožnji".

Saj je logično. Če bo uspešen, jim bo lepo odžiral posel. Čeprav z kupljeno diplomo. :D

P.S.: Zanimivo je pa predvsem to, kako močno se nekateri razburijo ob tem dejstvu. To me fascinira že od vsega začetka. Vse te slabe želje, privoščljivost, ipd.

BluPhenix ::

Mah če hočemo ne bo nobenemu odžiral prav nič, en klic lahko naredi veliko štalo pri njemu.

Glede kupovanja diplom. Seveda se dogaja povsod, tudi direktorska mesta se kupujejo in še marsikaj drugega. Bolj problmeatičen je tukaj način, kot že napsiano človek je šel podati prošnjo javno, na zelo obiskan forum v temo kjer je bilo logično, da bo naletel na kup neodobravanja. Polek tega je podal dovolj natančne podatke, da ga lahko mentor individuira.

Na tem forumu je piratstvo in vsakršno nelegalno početje zelo prepovedano. To je že na meji takega početja, zakon tega sicer ne prepoveduje, ni pa v skladu s statutom oz. pravilnikom fakultete.

Kaj pa bi nam moglo moderatorjem odleči z zgonjo grožnjo pa verjetno veš le ti. Tema trenutno ostaja, kot sem že napisal, v opomin kaj se ne dela, še manj pa na tak način.

P.S.: Zanimivo je pa predvsem to, kako močno se nekateri razburijo ob tem dejstvu. To me fascinira že od vsega začetka. Vse te slabe želje, privoščljivost, ipd.

Tukaj pa sekaš mimo po polni črti. NEvoščjivost? ja no recimo da bi se lahko temu zelo ohlapno reklo tako. Veš nekatere nas živcira, da bo na istem trgu dela nekdo, ki je polovico svoje diplome preporosto kupil in tako pridobil stopnjo in naziv. ČE je že do tukaj prilezel naj zadevo dokonča sam, ne pa da gre na dopust in prosi nekoga drugega, da mu dokonča diplomsko nalogo, ker on nima časa, ker je zaposlen za nedoločen čas.

P.S: Tema zaenkrat ne potrebuje ključavnice, vsaj dokler se avtor ne vrne, pol pa bomo videli v kaj se bo razvilo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tilen ::

Avtorjeva diploma je že v delu >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

No fino. >:D

Zdaj pa v jok in na drevo.

Tukaj pa sekaš mimo po polni črti. NEvoščjivost? ja no recimo da bi se lahko temu zelo ohlapno reklo tako. Veš nekatere nas živcira, da bo na istem trgu dela nekdo, ki je polovico svoje diplome preporosto kupil in tako pridobil stopnjo in naziv. ČE je že do tukaj prilezel naj zadevo dokonča sam, ne pa da gre na dopust in prosi nekoga drugega, da mu dokonča diplomsko nalogo, ker on nima časa, ker je zaposlen za nedoločen čas.


Točno tako. Kot sem mislil. Pač čustvena reakcija par posameznikov, ki se bojijo za svoja delovna mesta. Čemu se bati tega? Če ste dovolj kompetentni da sami naredite diplomo, boste zlahka obračunali z njim kot konkurenco. Če niste... Potem je strah več kot upravičen. Problem zna biti le pri vseh tistih, ki SO sami naredili diplomo in SO sposobni. Preprosto.

Kaj pa bi nam moglo moderatorjem odleči z zgonjo grožnjo pa verjetno veš le ti. Tema trenutno ostaja, kot sem že napisal, v opomin kaj se ne dela, še manj pa na tak način.


Saj si si sam odgovoril.

Mah če hočemo ne bo nobenemu odžiral prav nič, en klic lahko naredi veliko štalo pri njemu.


Hearsay morda?:D

Brane2 ::

Problem je v tme, da če začnemo vsi vleči bližnjice in se ozirati samo na končni efekt, preidemo po ekspresni poti iz sedanjega stanja v "Srbsko mućkalico".

Tam pa ni nobenega razloga, da bi se grebel za kakršnekoli papirje, če lahko pšrideš mimo njih. Ni razloga, da se preveč trudiš pri ocenjevanju folka, ki jim daješ papirje, če jih lahko z manj dela in s precej zaslužka prodaš. Zakaj bi prosjačil in se poniževal, če z oboroženim ropom dosežeš veliko več v veliko krajšem času in ponižuješ napadene itd.

Kar se originalnega posta tiče, se zanj ne mislim sekirat, če se vodstvo ST ne. Naj se sekira tisti, ki pobira $$$ in ki je zakonsko registriran za to in bi se moral sekirati.

Le prosim za manj OT postov. Povedali ste več ali manj vse, kar ste mislili, a lahko sedaj počasi zaključimo ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Keyser Soze ::

Zakaj bi nehali? Pač bi rad dobil nekaj pojasnil z vaše strani. A so vsa taka, malo čudna, preveč čustveno obarvana. In še malo manjka, pa boste to dejanje primerjali z umorom, oboroženim ropom :\, prehitro vožnjo skozi naselje, ipd.

Saj nihče ne pravi, da ne moreš izvršiti oboroženega ropa. Le pretehtati moraš pluse in minuse situacije. In če so plusi mnogo močnejši od minusov. Ne vem kaj je potem logična poteza? Morda ve kdo od vas?

VolkD ::

Si pri tehtanju - upošteval možnost naziva 8-O :D :D
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

Brane2 ::

Lahko dobiš pojasnil na to temo, kolikor hočeš. Ampak v "Loži", ne tu . Zaklepam.

Edit: E, jebi ga. Ne smem zakleniti teme, v kateri sam sodelujem. Bo pa urejeno drugače... :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

radiator ::

A ni to žalostno da je taka bedaška tema najbolj aktivna na elektronika forumu?
Mater tu se vidi kaki strokovnjaki smo in kake probleme imamo.
Bravo za nas!!! Je pa res da sem prvi reply-jal nma to temo ker me je ded res raz****. Še vedno pa ne razumem zakaj moderatorji niso ukrepali in zaklenli / prestavli in končali to žalostno zgodbo.
Kaj je jutri že bilo?

Azrael ::

Avtor teme se ni več pojavil na forumu, čeprav je v prvem postu obljubil, da se bo to zgodilo danes.

Tema je sedaj zaklenjena in bo tako ostalo. Nekateri posti bodo izbrisani ali spremenjeni.

Hvala za razumevanje.
Nekoč je bil Slo-tech.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaposlitev programerja brez dokončane fakultete?

Oddelek: Izdelava spletišč
449377 (2857) shadeX
»

Izdelava nalog po naročilu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8729429 (24731) bajsibajsi
»

Zagovor diplome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
14550250 (29815) gzibret
»

Goljufiva izobrazba (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15632123 (25131) celada
»

Študentsko delo ali hitra diploma

Oddelek: Loža
407489 (5593) Tomi

Več podobnih tem