» »

Program za cyber caffe ?

Program za cyber caffe ?

#000000 ::

Nimam cyber caffe-ja ampak sem v bajti postavu en komp 'da pač ne čačkajo po ostalih in kej ne zajebejo' zdej pa moram vsak dan kej nastavljat ipd. seveda to kr klikajo (pridem dam pa javkajo, da ni ne ikonc ne ništa) :D rabu bi en software tko kot v cyber caffejih ko ne morš nč čačkat in instalirat lahko samo srfaš in prebiraš recimo pošto, do ostalega pa nimaš niti menujev niti nič. Aja sistem je windows 2000

Vem da je tukaj gor enkrat blo govora o podobnem problemu in se je našla rešitev, ampak nikjer ne najdem teme niti bookmarka, če se kdo spomi al pa pozna rešitev, se priporočam. Hvala LP

Azrael ::

Nekoč je bil Slo-tech.

Azrael ::

Drugače lahko narediš tudi tako, da ima mlinček samo CD enoto in nič diskov in potem poganjaš DSL ali kakšen drug Live Linux CD (v primeru boljše mašine) npr Kubuntu, lahko pa tudi Bart PE varianto WindowsXP.

Če pa na vsak naćin želiš Windows in nek direktorij ali kar samostojen disk, kamor bodo uporabniki lahko čečkali, ti ostane samo Radix kartica, tako kot imajo poštimano v knjižnicah.
Nekoč je bil Slo-tech.

#000000 ::

Ne ne, jest sem mal zaje... sem pozabil omenit, da je šlo za program ki odvzame iz windows menujev (start/programi/nadzorna plošča itd.) tako da v bistvu ne more prit do teh menujev recimo jaz kot gazda pa bi mel neko kodo in bi se mi pokazalo vse, drugim pač omejeno. To sem v bistvu mislu , in vem da je nekje tud link in program pa vse, :D sem tud program že mel ampak sem ga po nekem čudnem naključju izbrisal iz DL mape, kako pa se mu reče pa nimam niti najmanjše ideje.

aja pa win2000 so gor, sem mel edubuntu ampak je na teli mašinki delalo obupno počasi, pa še 3 giga diska je snedlo sej 2000 tud požre en tolk diska, ampak dela svetlobno hitrejš, no edin firefox mal traja da zažene, mašina pa je cca 800 mhz in 256 rama, tko da je za srfat in pogledat kak filmček na you tube ipd.

Hvala vseeno. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

r5r ::

Narediš si 2 uporabnika, enega z minimalnimi pravicami, drugi je pa Administrator.

Program je Group Policy Management Console oziroma nekaj takega.
And it makes me wonder.

Kami ::

Maybe program Deep Freeze?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339725 (14707) brainiac20
»

Svoj server,kako? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
718545 (6295) jackorsen88
»

kater Linux ruter/firewall izbrat ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
704075 (3021) sverde21
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190295454 (23111) Skrat
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947280 (5849) ToniT

Več podobnih tem