» »

8500 Vs. Ti200

8500 Vs. Ti200

sirotka ::

Katera bi bila zame boljša izbira, imam cII@(vsaj)950, 256Mb, 15'' ekran,...
Radeon stane okoli 68000sit, ti200 pa 56000sit

kuglvinkl ::

R8500...
Your focus determines your reallity

JLP ::

ATI Radeon 8500.
Live long and prosper!

Binji ::

ATI Radeon da bom lih neki novga povedu:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VASkO ::

za 15" monitor je GF2Ti prekoprevec, kajsele GF3Ti200

ce v kratkem ne namenis menjati monitorja, potem se ti tako hitre kartice ne splaca kupovati, ker je ne bos mogel izkoristit, ker prehitro zastara

R0K ::

GF3 Ti200 .... upam da ti gre na monitorju resulucija vsaj do 1024x768, da boš lahko izkoristil vsaj delček grafične, od vsega kar ti ponuja....

Rippy ::

Hehe taprvo 17˝ monitor si rajši kup. Potem pa R200
(radeon 8500) ampak tudi Ti200 ni slaba izbira kajti sam si ga lastim.:D
Res taprvo si omisli nov monitor!!!!

ChiefThunder ::

kup radeona...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Mortal_ ::

Radeon 8500 !!!>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

tha_man ::

Najprej kupi večji monitor, nato upgrejdaj procesor, potem šele nabavi grafično. R8500 je hitrejši, in podpira prikaz slike na dveh ekranih, medtem ko ima Ti200 boljše driverje.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Muflon1 ::

Radeon 8500 ja ka pa drugega?!:D

sirotka ::

za proc-čakam na nove celerone, monitor ma pa max 1280*1074

Senitel ::

Ja pa 60Hz osveževanja na tej resuluciji :\...

Binji ::

No ja, nej ga goni en cajt pri tej resoluciji pa 100Hz pa bo vsaj mel razlog za zatezit za kupt nov monitor:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Rippy ::

Ja ka ka ti pomeni če ti grafična pljuva 120 frejmov monitor pa zmore prikazat samo polovico od teh. Kup si monitor!!!! Enga 17". Ja pa v starejših igrah ni R2 ali GF3 niti malo hitrejša od TNT2 Ultra v novejših pa do 10x. Zato tudi procesor zamenji. Zdej si poceni C1000 okol 25.000SIT so če se ne motim.;)

Rippy ::

Aja maš 950. Ok procesor ne zamenjat samo monitor pa moraš0:)

sirotka ::

Dejte povedat par modelov 17", k majo max 1600*1200

ChiefThunder ::

to ma vsak pošten 17" monitor...recmo moja Ilyama VM Pro 411...

btw: a misliš nov monitor kupt al sam tko sprašuješ?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Rippy ::

Ja veš kak gre. Dražje je bolše je. Nabavi si nek Flat Tron. Ali kaj god samo da ima ploski zaslon. Čene bojo ti oči vn pale na 15" pa še očala boš rabu. To se je mojem frendu zgodil. Zdej ma 19" pa reče da je vlko bolje. Pa še prav ma ker je tak monitr veliko bolj pregleden.8-O

burekar ::

Na 17" si lahk sam oči pokvariš z 1600*1200. Jst mam 19colca, pa je za tako resolucijo še vedn premajhen. A ni boljše uživat v 100hz pri kake 1000*800, pa 4*antialyasing, kot pa si oči kvarit pri 1600*1200?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Muflon1 ::

em... pa če boš kupu radeona 8500 za informacijo men da na default nastavitvah v 3d marku 2001 s Celeronom 700 navitem na 950 samo 4500 markov kmalu bom stestiral tudi z Celeronom III 1.200 pa bom pol poročal....

Rippy ::

Hehe kaka pa je to resulucija 1000*800:):)nikdar slišo. Ja pa z Thunderbirdom 900 sm dubu 4800 3D markov na GF3 Ti 200. Samo je blo testirano an Win Xp tak da ni maximalen rezultat. Bom probu še na Win 98 tam bo neki več točk. Ja pa GF3 se fejst dobro obnese v praksi. R2 pa ma Truform pa podporo za Dx8.1 in še malo bošo kvaliteto slike. Samo nevem jst sm zelo zadovoljen z mojim Ti200. Najbolje zapravljen denar v živlenji. :):)

_Xavier_ ::

ej ripper jest mam tud gf3 ti 200 pa me zanima če si jo kej naviju, jest jo mam zdej na 237/540 pa mi full dobr dela dej če si jo naviju povej na kolk si jo navil
:\

Rippy ::

Ja nevem. Neki me jebe navil sm jo drugač do 260/510. Samo sm bil presenečen da pomnilnik gre samo do 510. Namreč če je kaj več nomorem zagnat 3D apaklipceije in se mi pokaže bel zaslon- računalnik mi zasteka. Ko sm mel TNT2 če sm preveč navil je kr v win zažtekalo. Tuki pa ko kak program zaženem. :\

Rippy ::

Opala črti to zadnje. Pod win XP mi na 510 zašteka. Zdej sm probo na win 98- 560MHz Dela stablino:) Čaki da sprobam v 3D marki 2001 >:D

sirotka ::

Zdej pa res ne vem več kaj naj? Ka pa kyro 2 64Mb? K moram še kak disk nabavt

sirotka ::

al pa mx?
mx dobim za 12000
kyrota pa za 21000

tha_man ::

sirotka, zdej že med mx-om in Kyrom izbiraš? ;)

No, če dobiš MX za 12000 SIT ga le vzemi (predvidevam da je rabljen, novi so okrog 20 jurjev). Samo glej da ni kakšen MX200!
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Rippy ::

Sirotka vmiri se!!! Kup si Ti200 nebo ti žal. Sposod denar od mame>:D. Ej pa ko smo že pri tako norih frekvencah za grafične kartice, ki bi dobil kake hladilnike za pomnilik:\? Ne ka res bi jih rabu. Ej pa kajro2 je hitrejši od Mx. Sploh če hočeš igrati igre z vključenim FSAA*4 (glajenje robov:P) Drugač pa kajro2 nima za burek proti GeForcu 3>:D>:D>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

_Xavier_ ::

jest tud mislm spedenat grafično , na GPU bom dau crystal orba , na rame bom dau pa rebra k jih bom nabavu v IC electronic(blizu ljubljanskih mlekarn) če pa hočeš bolj natančo vedt mam pa njihov katalog pa naslo pa cifro pa me mejli (trnow@email.si):\









9

CIrCAcevl ::

IC elektronika.
Pol pa lhka kr po pošti naročiš, ker maš mere rebr gor napisane.8-)8-)8-)

Rippy ::

Ta cristal orb je tak ko blu orb ne? Ki bi ga lahko dubu? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

Rippy ::

Ta cristal orb je tak ko blu orb ne? Ki bi ga lahko dubu::\

ChiefThunder ::

ja, naslednik blue orba... kokr vem, ga majo pri mlacomu...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Xavier_ ::

crystal orb je bolši in tišji kot blue orb , blue orba majo v JAE za 2500sit, crystal orb je pa v mlcamomu 3500 sit neki tazga , za rebra bom pa uproabu stara rebra od intelovega hladilnika k jih bom razrezu na dva dela da bo vsak del prekriu 4 ram čipe pa še večji so trikrat k uni v IC vse skup bom pa namazu z arctic silver 2 al neki tazga:\

Rippy ::

Hvala za info.:) Ja te hlailnike za pomnilnik boš tako dal gor ne? Na vsaki streni malo sekundega lepila vmes pa termalna pasta:)). Ej sirotka kup si GeForce 3 NE bo ti žal. Ta grafična je najbolša stvar kaj sem kdaj dal 60.000 za. Vsi jo marate met!!!!:):)

sirotka ::

Ok!

danielka84 ::

sirotka: itak da radeon8500, ker je v testih hitrejši in ima tud vgrajene nove tehnologije, k jih geforce3 Ti200 nima.

Drugače maš pa tule nekaj: Klik!
Tule je še pa test na S-Tju: Klik!

Pisk ::

jaz osebno se vedno rad odigram kaksno dirko v colin mcrae rallyu, torej svetujem geforce. ce ti je gledanje windowsovih oken glavni uzitek pa uzami atija. >:D
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

_Xavier_ ::

rebra bom gor prtrdu kokr si ti reku za hladilnik je pa drgač ker ima ob stran dve črne plastične nogce s katere daš v dve lukne na grafični glih tko kokr maš zdej pritrjena serijska rebra:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI8500 vs. GF3Ti200 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1589410 (6331) VASkO
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575753 (4708) TheJack
»

Nov test

Oddelek: Novice / Grafične kartice
161821 (1821) Boeing
»

Geforce3 Ti200

Oddelek: Kaj kupiti
211500 (1152) the_unborn
»

Ekskluziven test na Slo-Techu!

Oddelek: Novice / Nova vsebina
401853 (1853) Sergio

Več podobnih tem