» »

Geforce3 Ti200

Geforce3 Ti200

Krofojed ::

Nameravam si omisliti eno graficno kartico z zgoraj omenjenim procesorjem. Zdaj me pa zanima, katero priporocate (saj vem, da so si vse precej podobne, ampak nekaj razlik pa vendarle je) in kje jo lahko kupim (v Sloveniji in to pred novim letom).

[t502] ::

Poglej na Toms Hardware. Na novickah je bil objavljen test 21-ih GF2/GF3 kartic.

[t502]

ChiefThunder ::

pri nakupu glej na predvsem na hitrost rama. Leadtekov model s 4ns ramom stane pri JAE 56k, cena herculesovega modela je približno 61k z isto hitrim ramom.

btw: zakva ne posežeš po radeonu 8500 za 68k pr mlacomu?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

YiMMi ::

Pri mlacomu ga imajo samo na ceniku
na narocilo pa bos cakal se kar nekaj casa..
Je pa res da je to trenutno bomba kartica ..glede na ceno sploh8-O8-O
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

NightHawk ::

SUMA ma gor 3.6ns rame...sam ne vem ce bos dubu v slo...

StarY ::

YiMMi, pravkar si bil sprejet v albansko obvescevalno. fajn bi blo, da se vsaj prepricas kaj pises ( Radeoni 8500 OEM so v Sloveniji, brez skrbi).

Rippy ::

Ja že dobro samo pomnilnik noče delati na več kot 510MHz !!!;((

Tic ::

Jaz sem kupil radeona 8500 v sloveniji, pa sem zelo zadovoljen . Redna cena je bila 81k, jaz sem z vezami prišel na 74, pa Serious Sam 2 demo, vsi detajli, 4x mehčanje robov (OpenGl), VSE kar je možno vklučit za lepši/bolši izris slike+1600x1200, mi teče brez problema. Čist sem presenečen!!!:D
persona civitas ;>

_Xavier_ ::

ej stari jest sm tud nabavu to kartico in ti pravm če maš dnar si jo nujno nabav>:D

sirotka ::

Radeon 8500 stane 68.000 sit!

the_unborn ::

Krofojed: Jst mam od Leadteka in je prov postena. Pa se 3.8ns rame ma tko, da jo loh dost navijes, ce hoces.

_Mortal_ ::

Sirotka on je kupu ko je bila cena 81k
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

tedybear ::

verjetno je kupu RETAIL...ČE NE :D
KABEL RULA!!!

_Xavier_ ::

ej universe dej povej a maš ti mogo če geforce ti 200 od leadteka, dej če maš povej na kolk si jo navil če si jo pa če si jo navil a si jo kej dodatno hladil
:\

Rippy ::

Ja moje je od ledteka. Samo ka noče delat več kot na 510MHz.;((
Drugač pa je kartica zakon:D

the_unborn ::

Hm, ne spomnem se glih dobr, mislm da sem mel proc na 250 ram pa na 500, sam je bla pra*ica ful vroca (60+), ker se nimam ventov na kisti pa sem dal nazaj na default. Razlika je pa ocitna...

Zgodovina sprememb…

_Xavier_ ::

dej mi povej če si meu k si jo kupu sam ena rebra na procesorju al še kej:\

Rippy ::

Odvisno kako verzijo kupiš!!! Ne kupit OEM pa boš mel še vent pa pohlajen RAM8-)

the_unborn ::

Jst mam retail, pa je ena batina cez rame in procesor + ventilator

Krofojed ::

Leadteka nisem uspel dobiti takega, ki bi imel hladilnik tudi cez RAM, zato sem si omislil Herculesa (ki je tudi zelo kul videza).

Radeon je pa sicer prav dobra kartica, vendar pricakujem, da mi bo Geforce povzrocal manj tezav (boljsi gonilniki, zaradi vecje razsirjenosti je bolj verjetno, da je morebitne probleme ze kdo resil).

Double_J ::

Preprost odgovor, poseži po karticah gainward.
Jaz si lastim gainward gerforce 2 ti. Kartica ima daleč najkvalitetnejše rame. Osnovno deluje na (procesor 250mhz, rami 400mhz). Z lahkoto brez česarkoli sm lahko navil na (procesor 300mhz, rami 550mhz). Skratka dalec najbolsa kartica tako z gf2ti in gf3ti procesorji.

the_unborn ::

A na racun kvalitete cena ne trpi? Sm pa nekje zasledil, da ima LeadTek najlepse graficne:D, ampak to nima veze.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF ti 4200

Oddelek: Kaj kupiti
261326 (939) Easx
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272146 (1217) morphling1
»

Poden od podna: Hecules in R8500 LE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1427303 (4528) rap3r
»

Nakup grafične?

Oddelek: Kaj kupiti
251553 (1112) Boky
»

8500 Vs. Ti200

Oddelek: Kaj kupiti
391718 (1028) _Xavier_

Več podobnih tem