» »

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Fuks ::

Pozdravljeni!

Včeraj sem dobil sms od neke punce. Nič posebnega. Vendar je bil poslan iz številke +000
S punco sva sicer prijatelja, vendar mi vseeno noče vsega izdati.

Ko sem dolgo šnjofal vanjo, mi je izdala link
http://www.legenda.si/sms/

Ob tem je rekla, da ima up. ime ter geslo, ki mi ga ne bo dala:D

O registraciji pa tudi ni sledu.

Je že kdo kdaj to uporabljal in/ali ima mogoče uporabniško ime in geslo?
Če bi mi bil kdo pripravljen posoditi login za kak dan, naj prosim PMja.

Bi bil zelo hvaležen.

Zelo vesel bi bil prav tako kakršne koli informacije, kak naj bi zadeva delovala?:)

Lp

klemen22 ::

S punco sva sicer prijatelja

LOL sedaj si me pa nasmejal. Aja a da sta prjatla.:D :D 0:)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

#000000 ::

admin
admin srečno LP

Fuks ::

Klemen, nisem mislil punca kot punca,, kot partnerica ampak zgolj kot pripadnica ženskega spola.

admin admin ne dela :)

klemen22 ::

Aha.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

Ta stran je ful zatežena ej...prvič za vsako piz** rabiš invite...Drugič pa sm šel na njihov irc kanal pa sm napisal da iščem enga glavnga ok chana al pa koga ko mi lah kaj pomaga glede strani pa so me banali...norci;(( .

Probaj na ircu: irc.legenda.si/6667

Fuks ::

Irc serverju slabo kaže:

||22:21:59|| * Connect retry #79 irc.legenda.si (6667)
-
||22:22:02|| * Unable to resolve server

FTP server pa pravtako ne dela.

Ona ženska lahko pošilja SMSe tako, da zgleda kot, da bi mi jih poslal prijatelj
Ampak on je bil stalno na mojih očeh.
Sigurne me prijatelj ni "nategnil".

Očitno lahko pošlje SMS iz katere koli številke na katerokoli številko...
Wierd.

;-) ::

"Ona ženska lahko pošilja SMSe tako, da zgleda kot, da bi mi jih poslal prijatelj
Ampak on je bil stalno na mojih očeh.
Sigurne me prijatelj ni "nategnil"."

Vrjetno te bojo zdaj meli za neprištevnega-ampak to JE mogoče!

Antonius ::

EWEER Ali te razumem prav? Iz katere koli GSM številke lahko pošlješ SMS tako, da izgleda, kot da ja bil poslan iz neke druge števile!

karafeka ::

Če delaš na mobitelu.....

;-) ::

"EWEER Ali te razumem prav? Iz katere koli GSM številke lahko pošlješ SMS tako, da izgleda, kot da ja bil poslan iz neke druge števile!"

Ja kot je trdil Fuks. Vsaj pred pol leta je to bilo možno-to vem in me nobeden ne more prepričat v nasprotno! Moj sorodnik g33k nad g33kami, mi je to reko, ker nism vrjel mi je poslal SMS z moje stare številke na mojo novo-stara sim ni bila že par mesecev v uporabi, tako da...

Pa ni delal na Mobitelu ampak na Slo-MS al ke že.

karafeka ::

Vem, da se je včasih dalo, da si klical s svoje številke - s tem, da si napisal zraven eno poljubno tel. številko, tistemu, ki si ga klical, pa se je izpisala tista poljubna številka. Samo to že doolgo ne gre več.
Da bi pa SMSe pošiljo na tak način, pa še nikol nism vidu.

Kilgore T ::

Mariskatera internetna stran je omogocala posiljanje SMSov. Pri tem so nekatere omogocale vnos stevilke posiljatelja. To moznost imajo se vedno tuji operaterji, ki omogocajo preko interneta posiljanje 20 SMSov na mesec, ki omogoca to funkcijo. Za slovenske zal ne vem.

Pogledas kdo se v sluzbi lepo gleda in v obe smeri posljes spodbudni SMS, ter opazujes dogajanje. Deluje. Preverjeno :)
"Prepricanja so sovrazniki resnice, nevarnejsa kot lazi. "
Friedrich Nietzsche

Antonius ::

Ja za web strani se spomnim, blo je fajn pa zastojn. Preko Mobitela si lahko mail kot SMS poslal, tudi fajn. Ampak iz GSM poslati SMS s tujo številko ???? Komu pa se potem ta SMS zaračuna, tistemu, ki ga zaras pošlje ali oni "fake" številki??

;-) ::

V bistvu se ni nobenmu ker je blo preko neta.

Antonius ::

Sem si mislil, da sem slabo razumel. Iz weba na gsm z lažno številko razumem, ni mi bilo jasno kako iz GSM na GSM!!
Sem enkrat bil na neki strani, kjer si vplačal neko vsoto in pol "črpal" za SMSje, številko "pošiljatelja" si si lahko kar izmislil. Brskam po zgodovini, mogoče jo najdem.

Tear_DR0P ::

da se, vprašjete pa phreakerje kqako se to dela, če vam bodo povedal
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Stikalo ::

Khem, tukaj klepetate o moji spletni strani. :) Stvar vsekakor deluje. Iz vsake števile ali celo besede. Tudi za mobitel sem priredil spletno stran. In me en sms iz mobitela pride točno 1 sit. :) Ampak to je privat. :D

Kaboom ::

pošiljanje preko eklape (samo za lastnike simobil cifre) - preko www je znana zadeva (upam)
potem je bil SMS Poštar - da si zagnal proggy in poslal sms kar iz winsow z uporabo klape accounta

programčki : neoxsender, sms center, kulsms ... podpirajo isto zadevo ampak imajo / so imeli nekateri še opcijo da si poslal iz fake cifre (s svojim accountom) ... kar pač pomeni majhen bug/fičr pri sami klapi .... kar bojo po zlorabah verjetno odpravli ...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

fRiK0 ::

andrejn a to mas narejeno da posilja preko klape, pa sam lahko nastavis s katere telefonske posiljas?
Hvala

LP Tadej

EasyCoding ::

andrejn: link...?

JamesBond ::

Jaz tudi poznam način, kako spoofat številko, vendar je zraven številke vedno še nekaj (ok tudi klic verjetno gre opraviti). Da bi pa samo fejk cifra bla v smsu pa nič drugo pa ne verjamem, da je možno navadnim smrtnikom.

EasyCoding ::

Je možno sam znt je treba. Al pa si umsilt NeoxSenderSE ali pa SMS Center PRO.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smsapi.si - pošiljanje SMS-ov je otročje lahko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6916393 (5043) Invictus
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45070973 (27568) DJ Beat
»

SMS sporočilo v preteklost

Oddelek: Loža
493924 (2662) BigWhale
»

Ljubezenski SMS-i na napačno številko

Oddelek: Loža
265412 (4232) pujsek_
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214634 (4076) adrian007

Več podobnih tem