» »

Ljubezenski SMS-i na napačno številko

Ljubezenski SMS-i na napačno številko

IČA ::

Danes sem prejel že pet ljubezenskih SMS sporočil na mojo tel.številko, tip ima zgleda kar nekaj problemov s "svojo" žensko. OK, enga še razumem, se pač človek zmoči, da pa mi že cel dan teži, in moti moj dopustniški mir, je pa malo preveč.
Zdaj pa ne vem kako naj reagiram,
naj ga ignoriram;
mu prijazno sporočim, da pošilja SMS-e na napačno št.;
ga vlečem za nos, kot da sem pravi naslov in se pri tem zabavam;
ga neprijazno opozorim na napako.

Za nasvete se zahvaljujem.

lp
IČA
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

McWolf ::

Prijazno mu sporoči da se je zmotu. Tista varjanta z zajebavanjem pa... to morš pa pr seb ugotovit kolk otročji si, pa brez zamere :D .
Go tell it on the mountains!

Nejc Pintar ::

Hm, je že nekdo ponevedoma tako spravil par narazen, ko je odpisoval. :\

Pošlji lepo sporočilo da ti pač nisi njegov ljubček, da je verjetno zamešal cifro.

ZLOky ::

Jaz bi na tvojem mestu prijazno sporočil, da pošilja na napačno št.
Postavi se v njegovo kožo...
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Tody ::

Toži ga ker moti tvoj počitniški mir...

A ni prvo kar pomisliš da se je človek zmotil oz ma shranjeno napačno številko če je posla že 5 sporočil. Pošlji mu en SMS kjer mu povej da je napačna cifra

IČA ::

No, saj sem varijante tudi nekako po vrsti razdelil (od najbolj do najmanj verjetne), se bom odločil za drugo možnost in mu prijazno odpisal, seveda s kančkom zlobe>:D.

Hvala.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Looney ::

Napiši mu, da te je popolnoma očaral in, da sicer nisi ti tista punca, bi pa vseeno šel kdaj z njim ven, če ga mika. Verjemi... nikoli več ti ne bo poslal sms-a, pa še s stilom ga boš odslovil!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

opeter ::

Napiši mu, da hvala za prijazne SMS-e, ampak da si ti heteroseksualec...no ja če nisi, se opravičujem :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

;-) ::

"Napiši mu, da te je popolnoma očaral in, da sicer nisi ti tista punca, bi pa vseeno šel kdaj z njim ven, če ga mika. Verjemi... nikoli več ti ne bo poslal sms-a, pa še s stilom ga boš odslovil!:D"

ja valda to naredi. Pa napiši da si moški-do zdaj si mel rad ženske ampak te je impresioniral

Tero ::

Enkrat je ena punca poklicala mene in rekla:"Noseča sem!"pol pa dol vrgla.:D
To je še bila smešna pomota
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

klemen22 ::

To je še bila smešna pomota

Če bi imel veliko one night stand zvez potem ta pomota vsekakor ne bi bila smešna.:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

PROTOTIP ::

Ta tip ma verjetno napačne nastavitve za SMS. Sem že večkrat slišal, da je nekdo hotel poslat sms eni osebi pa je namesto tega poslal večim osebam.
Pokliči ga, mu razloži kaj te muči pa bo verjetno stvar rešena. Ali pa še naprej uživaj v ljubezenskih sms, čudno se mi zdi sicer, jest bi že po prvem takem sms poklical pošiljatelja. :D

sverde21 ::

Heh to se je že men tud dogajal, mi je pisala ena, pa odpišem nazaj, naj pove kdo hudiča je :D pa ne odpiše nazaj :| .

Sm že mel tud mal offtopic primer (ni z ljubeznjo povezan :) ) in sicer kliče ena ženska na domač telefon za 1. november pa se začne dret na mene kva nism na britof groba zrihtu, da je kao čist zanemarjen... jst sm biu čist 8-O pa dol vrgu k se mi jo ni dal več poslušat, k ji ga je zgleda spipal :| :D
<?php echo `w`; ?>

nekdo_02 ::

hahaha
Sam še nisem mel takega problema, se pa spomnim da je eni moji prijatlci en tip hudo moril skoz in skoz... Pa je to na policijo prijavla pa so ji rekli da nič ne morejo;(

Jackal ::

Sem imel podoben problem kakšni dve leti nazaj...
Na dopustu pridem s plaže nazaj v hotel.. pogledam na telefon in sem imel 66 neodgovorjenih klicev... Pogledam številko... začela se je z +420... kar je številka s Češke...
Pa nimam tam nobenih sorodnikov, niti še nikdar nisem bil tam...
Sem se potem enkrat oglasil, ko je nekdo še 1x klical, samo dlje od Dobry den nisva prišla. Čez čas pa ga je minilo klicanje.

IČA ::

Sem mu seveda odpisal, kar se da prijazno in z malce pikro piko na i.
Za pokušino pa tale citat, da boste vedeli kaj moram prenašati, mimogrede, zdaj je mir.
Dobro jutro srce moje upam da te s tem sms ne bom zbudil,lahko me pol poklices al pa odpises ko bos vstala?Kaj se dogaja z nama?Upam da te ne bom kdaj zgubo,ker ne znam vec zivet brez tebe in ker mi pomenis vec kot vse na svetu!Upam da te ne mineva do mene?A se lahk pobolsam al je ze prepozno?Aja in zakaj si bila dans zjutraj tak hladna do mene ko sem ti hoto dat lupceka, ti pa ga nisi hotla men dat,ko drugac me se skos objames zjutraj:'( ?LJUBIM*TE
Za slovnične napake v boldu se opravičujem, nisem jih popravljal, da besedilo ne izgubi na vrednosti.:D
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

grex ::

očitno gre za neko izredno sposobno žensko. Iz tipa je res vse izsesala, kar bi potreboval, da bi sploh pomislil na drugo :D

SaXsIm ::

Jst bi glede na sms reku, da je situacija kritična. Tipo je čist zabediran, in verjetno mu ne bo kul, da si še ti bral te smse in jih objavu na slo-techu (pomislite na to, da ve cela geek slovenija, da te je pička odfuk*la). Mej vgasnjen neki cajta mobitel, mu bo že sama povedla da ni mesićev dobila. Pol pa zbriš sporočila!
SaXsIm

schurda ::

Kaj, od svoje oh in sploh ženske nima shranjene prave številke?! Ali se tip dela norca, ali pa ti IČA testiraš forumaše. IČA, to je popestritev za počitniške dni. Ko te bodo po dopustu vprašali kaj si počel: "...med drugim padel v ljubezensko zgodbo...", ali pa: "... nehote padel v ljubezenski trikotnik..."
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Nejc Pintar ::

OMFG, na napačno cifro sem pošiljal!!!!!!!!!:|

BigWhale ::

Bogi Nejc... ;>

klemen22 ::

In kako se je razpletla telenovela?0:)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

pujsek_ ::

Kaj tukaj smo še na SLO-TECHo ali....;(
Welcome shop.wlan-sat portal...

IČA ::

Tipu sem odpisal in je zgleda popravil št., ker je zdaj mir.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Vice ::

Lahko bi mu dodal še kakšno cifro psihiatrične, da si malo usluge naredi

civic_ ::

škoda da se nisi malo poigral z njim>:D

pa postej še ostale da se malo smejemo na račun drugih:D


no ja tudi jst sm že podobn sms odposlal :8)

pujsek_ ::

Ja najbolje da napišeš vse SMSje, pa številko daj poleg... joj, joj otroci! :\
No če še ti ni kapnlo kako te lahko doleti ta čast, če ima tip nokio jo nosi v žepu ali kaj vem, se vala po njej in nima zaklenjenih tipk..., ti lahko pošlje zadnji sms, tako da se mu 5-6x stisne levi zgornji gumb, ne vem kaj v čem je zaj fora te teme, saj že je vsak prejel kak zgrešen klic ali sms pa mu je to čisto vsakdanje... tebi se je pa očitno prikazala afrodita. :\
Ne vem kako si izgral rano ta forum, ko pa imaš o ljubezenskih SMSjih in verzih malo morje portalov, no saj me drugače tako ne briga, vendar mi že gre malo jetra, ko se dobri stari portali smetijo za bedarijami. No nagrada tebi :) dobro obiskana tema, morda včasih bi pa bilo vseeno bolje izbrati forum kamor kakšna tema sodi, da ne bo človek čez čas kliknil na zadnje teme slo-techa in bodo teme "kako glasna sta soseda ko se..., kako se umivajo okna, koliko bab je danes čenčalo pred šparom, a je rodrigo res zasnubil esmeraldo včeraj na POPu, ...itd"
Welcome shop.wlan-sat portal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45070968 (27563) DJ Beat
»

Čuden SMS - poslan iz številke +000

Oddelek: Omrežja in internet
223527 (2517) EasyCoding
»

Kako povabit žensko v kino ???

Oddelek: Loža
333100 (2732) trillian

Več podobnih tem