» »

Live for speed debata

Live for speed debata

HyperGL ::

pozdrav...

videl sem da je precej ljudi tu ki igrajo LFS... ali igra kdo preko neta demo verzijo?

pa eno ultra NOOB vprašanje... kako imajo lahko za 6-7 sekund boljši krog z istim avtom? a sem res tolko zgrešil nastavitve? moj best lap je na GP progi (demo pač) 1:40:18... igram pa s tipkovnico only...

can anyone help me?
  • zaklenil: Mavrik ()

ru7 ::

Prehod iz tipkovnice na miško bo dal neki manj, še neki manj volan. Pol pa setup in način vožnje. Največ poberejo linije ter slab setup. Že samo prehod zadnjih koles na grobe prinese boljši krog. Igračkanje z nastavitvami kliče :D

Jst sem kr z neta pobral dol ene setupe. Sem pa isto n00b :D , čase mam okol 1.36.xx GTi - Blackwood na veriziji "P". Baje so z novejšo verzijo zaradi fizike malo boljši cajti (baje so gume bolj grippy >:D ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

DOOM_er ::

1.32 je moj najblši čas z unmu golfičem
Robots will steal your job. But that's OK

HyperGL ::

golfom? a to maš licenco? jst mam samo tri avte... dva na zadnji pogon... tista ta dolga cupeja... in enga majhnega ki me še najbolj spominja na puntota al corso...

zdej grem probat malo ta trick z zadnjimi gumami ;)

IceIceBaby ::

Bolj težko, glede na to da je WR nad 1.33 :)

Drugač pa si nabavi volan, če misliš resno igrat. Ni treba da je vhunski, jaz imam takega brez FF pa mi uspe vozit na blackwood v rangu cca 1 sekundo nad WR (odvisno od avta). Je pa treba samo trenirat, gledat une tahitre kake linije vozjo pa je. Pa vožnjo probi prilagodit setupu, oziromo obratno.

HyperGL ::

nikakor ne uspem spravit cajta pod 1:40... sh-t... pa z mišakom mi je težje igrat... full težje... no ja... nimam glih nekega pametnega mišaka... od logitecha... lahek je kar precej... in mi beži s podlage...

kilergas ::

Ena tema ze obstaja KWLIK,...pa zakaj morte odpirat zmer novo na isto temo.

DOOM_er ::

un ta švoh auto v demotu je zame golf
Robots will steal your job. But that's OK

HyperGL ::

tle sploh ne teče ista tema...!!! pa... še neki... za vse kretene ki se prijavljajo na demo serverje z namenom da vozijo nasproti in se zaletavajo v tiste, ki bi radi trenirali... dejte rajši kakšno pasjanso online upalit! bo bolje za vse!!!

btw... sm pobral setup za "golfa" aka FX GT od inferno team (WR defenders) in razen tega da je naštelan za volan... se tudi z manjšimi popravki na tipkovnici kul vozi!

ru7 ::

HyperGL, na keri verziji voziš. Me mika, da bi šu dons probat en krog online (demo). Še nism vozu :D

A se bi kej dobil za keke pol urce. Če si za, pusti MSN naslov na ZS .

HyperGL ::

mam tazadnjo s2 alpha... brez licence... only demo... vozim pa gt fx

Mavrik ::

Vseeno vas bom prosil da vse debate o LfS držite v tejle temi.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746411 (3527) __Devil__
»

Fanatec 911 Turbo volan.

Oddelek: Strojna oprema
212349 (1698) thomasg
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210462 (6718) frenk
»

dirkaške igre

Oddelek: Igre
273043 (2433) globoko grlo
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408517 (5696) PrimozR

Več podobnih tem