» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
16 / 29
»»

swamigi ::

Zelo zanimiv posnetek,kjer so chemtraili v risankah in reklamah


imagodei ::

Kaj ti clipi dokazujejo? "Ako sam paranoičan to ne znači, da me nitko ne prati?"

Letala za sabo puščajo take sledi. Že od nekdaj. Če ne poznaš fizike, si ti na slabšem. Ni pa nobene pameti v tem, da svoje neznanje želiš prodajat kot teorijo zarote.
- Hoc est qui sumus -

Gerbic ::

Huh, take sledi vidim jaz vsak dan na nebu, že vrsto let. Kakšna je potem sled letala, če naj bi to bil chemtrail?

bluefish ::

Kakšna je potem sled letala, če naj bi to bil chemtrail?
To kar videvaš ti že vrsto let niso navadne sledi (ki sploh ne obstajajo), to so chemtraili. Risanke pa ti že vrsto let perejo možgane. Po logiki nekaterih zadetkov.

JanK ::

In po njihovi logiki tudi za nas, ki se sledi spomnimo se za kaksnih 30+ let nazaj, velja, da so nam kemikalije ze tako razzrle mozgane, da so ti spomini samo halucinacije.

Matev ::

nekdo spet toplo vodo odkriva

jureus ::

Jaoooo sam ti zagovorniki chemtrailov ste pa res...., kot cerkev pred par sto leti, ko je trdila da je zemlja ploščata, pa da smo v središču vesolja pa take... Dajte se malo pozanimat preden greste neke bedaste grafite risat. Pol mi je že oni Egotrip grafit lepši. Pa ja če že pišete grafite (google chemtrails)- google se piše z dvema o-jema (ker po nekod piše gogle chemtrails) - mislim tale je šele bil tapravi!!

swamigi ::

Napovedovalec vremena pove,da z vojaškimi letali trosijo aluminij in še druge spojine po zraku in seveda s tem ustvarjajo tud umetne oblake

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: swamigi ()

Matev ::

swamigi

ti si en navaden bebček

saj ti lepo reče kaj spuščajo
testirajo antiradarski sistem

TESKAn ::

Matev je izjavil:

swamigi

ti si en navaden bebček

saj ti lepo reče kaj spuščajo
testirajo antiradarski sistem

+1. Od teoretikov zarot pač ne gre za pričakovat česa drugega.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

imagodei ::

Kakšen strokovnjak pa je Napovedovalec vremena?

Še enkrat: zahteva se argumentirana debata, podkrepljena z viri. Napovedovalci vremena načeloma to niso.
- Hoc est qui sumus -

XsenO ::

Zabavno reč je, da je ta teorija zarote ena od tistih, ki bi jo z lahkoto dokazali. Zdej popravite me, če si narobe zamišljam.
Torej za obdobje 6 - 12 mesecev bi na večji površini in iz več opazovalnih postaj pregledovali snovi, ki so v zraku. Vsakič ko bi opazili chemtrail bi si zapisali. na koncu opazovanja bi pogledali rezultate in če bi se pojavile kakšne anomalije v elementih, ko je bil opažen chemtrail, bi imeli 100% dokaz, za obstoj le teh.
1 + 1 = 1

Matev ::

na koncu opazovanja bi pogledali rezultate in če bi se pojavile kakšne anomalije v elementih, ko je bil opažen chemtrail, bi imeli 100% dokaz, za obstoj le teh


zakaj če je prijatelj od mojega znanca rekel da je na jutubu videl nekoga ki zagotovo ve da je to vse res

imagodei ::

Pordečeli: ni treba dosegati novih globalnih minimumov te teme... Argumentirana debata.
- Hoc est qui sumus -

Roadkill ::

Ü

guest #44 ::

Je pa res, da so konvencionalne metode sejanja oblakov...nespametne.

YaN-cH ::

Pri prebiranju novice na MMC-ju o današnjem neurju na primorskem, zasledim med komentarji to stran modro nebo ;((. Malo brskam po strani, kjer med samimi linki na youtube crap, naletim na njihove nasvete kaj storiti
Varujmo svoje zdravje in svetujmo soljudem. Spremljajmo UV-indeks.

Zavarujmo se pred sevanjem sonca. Bodimo fizično aktivni (dnevno 30 - 60 minut), jejmo zdravo in ne preveč. Izogibajmo se pretirano onesnaženih delov mest (vpadnice, križišča, ...).
. A niso to vse splošna priporočila kako živeti zdravo, se pravi niso ti chemtraili baš nešto, če njihov vpliv izničiš s 30min dnevne telovadbe.:))

No pa še en citat iz te strani:
Sledile so zamudne debate na spletnih forumih, ki niso obrodile nobenih sadov.
8-)

bluefish ::

Ampak, če greš za eno uro ven, potem vdihneš celo kilo snovi, ki jih spuščajo chemtraili in posledično še bolj pripomoreš k slabšemu zdravju. Najbrž bi najraje dali nasvet, da se moraš zapreti v prostor, kjer so še najmanjši delci filtrirani - kak proizvodni obrat HDD-jev.

imagodei ::

Z aluminijasto kapo se rešiš vseh skrbi. Tud prašnih delcev.
- Hoc est qui sumus -

btree ::

Rešitev so baje orgonski topovi. Pa ne me vprašat kako se to naredi. Mogoče je tole

Bananovec ::

swamigi je izjavil:

Napovedovalec vremena pove,da z vojaškimi letali trosijo aluminij in še druge spojine po zraku in seveda s tem ustvarjajo tud umetne oblake


Sicer sploh nimam pojma o čem se v tej temi gre, ampak a ne veš, da ponavadi z letali trosijo neka sredstva, da kao "uničijo" točo?

Kot so že drugi povedali, odkrivaš toplo vodo.

swamigi ::

Na HRT so imeli oddajo o chemtrailih
Se vidi,da so na hrvaškem bolj ozaveščeni glede te tematike

jest10 ::

No saj naslov oddaje je skoraj pravi. Le da so padli že čez rob-na poden

swamigi ::

Tukaj je odličen posnetek letala,ki je sneman iz drugega letala,kjer se lepo vidijo šobe oziroma nastavki iz katerih pršijo chemtraile.
No v tem videu bodo tud skeptiki spoznali resnico :))

!



lp

Matev ::

vide me prepriča o ravno nasprotnem

ti swamigi si en kekec

bluefish ::

Facepalm, tako kot za preostanek teme.

EDIT: tiste šobe so pa tole

...


Avtorji videa bi si vsaj lahko pogledali malo bližnje slike letala, ne pa nekih top-down s stotih metrov.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

PaX_MaN ::

Kot sem že rekel, pa so mi brisali: trololololololol.

Zgodovina sprememb…

swamigi ::

Na posnetku je jasno vidno kako začnejo iz šob pršit potem izklopijo in ponovno pršijio.
Tipično chemtrail letalo

bluefish ::

In spet smo na začetku. Krasno.

BigWhale ::

swamigi je izjavil:

Na posnetku je jasno vidno kako začnejo iz šob pršit potem izklopijo in ponovno pršijio.
Tipično chemtrail letalo


Nehaj no! Na posnetku se vidi kako letalo preide iz podrocja hladnega zraka v podrocje toplega in nazaj. Ali zaradi zracne mase ali pa zaradi tega ker spremeni visino in ali hitrost.

Tisto pa niso sobe ampak je del mehanizma za odklanjanje letalnih povrsin. Vsaj tako zgleda.

Airbus z malo bolj izrazitim mehanizmom za odklon flapov ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

innerspace ::

Ne razumem, kako se lahko nekomu(v bistvu mnogim) tako mocno v um vsidra ideja, da je razum ne more izbiti iz buce.
Ali je v igri premalo razuma in ni te pripravljenosti.. to me res cudi.
Morda idejna sidra naredijo tolko skode, da razum ne more vzkliti.

To je cel misterij!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Matev ::

eh to je internet

tu lahko pod krinko anonimnosti vsak svoje neumnosti prodaja

v real lifu tega tudi swamigi ne dela
ker bi ga imeli za debilnega prfuknjenega idiota

imagodei ::

Oslarije sprva sploh nisem šel gledat, ker sem vedel, da bom videl naravni fizikalni pojav, ne pa kemtrejlse. No, pa sem si zadevo vseeno šel pogledat...

Tipa, ki sta tole posnela, se proti koncu (tam okoli 1:45 in kasneje) pogovarjata:
A: See it spraying those chemtrails?
B: Nope.
A: Good thing we're above it.
B: I know.
A: Or else we'd be dead right now.
B: (inaudiable)
A: I gotta put this on Youtube
B: Hahahaha!

In potem filmček še enkrat ponovi zadnji del (I gotta put this on Youtube; Hahahaha!)... Meni se je v trenutku zdelo, da gre za zajebancijo. Očitno gre za neko vojaško letalo, ki leti nad potniškim in fanta v njem se gladko norčujeta. Mislim, kdor zgornjega dialoga ne razume kot sarkazem, potem pa res ne vem...

Za nameček pa potem eden od pilotov doda še: "It's like it's spraying out of the top of it's wings"

Chemtrail "zarotarji" pa klobasajo o tem, da ima montirane ene šobe... Jao - saj vam pilota jasno povesta, da "it's spraying out of the top of it's wings!" Mislim, haloooo.

In očitno nisem edini, ki je zaznal sarkazem. Komentar (izpred ene ure, v času pisanja tega posta):
how come know one notices the sarcasm of the filmers making light of the "chemtrail"? ..perhaps lost on our Italian friends...The person who filmed this is laughing at you right now.


Aha, pa še en komentar na Youtube:
people R so gullible. How come no ones verifies if those R actual "nozzles" or just part of the flap assembly found on EVERY plane? How come no one notices the trail actually coming from the front/top of the wing (as the person filming noted)? How come people do not understand the concept of an aerodynamic contrail? How come people don't understand that atmospheric conditions change from spot to spot and can "turn off" contrails? no consequence for error on the internet only indoctrination



Tale pa seveda zmaga... Nimam pojma, a je človek skrajno sarkastičen, ali samo skrajno blesav:
these bastards.
dont the pilots know they are killing their own family as well?
How can you be a pilot and be that stupid????
- Hoc est qui sumus -

JanK ::

Internet so samo plodna tla za taksne neumnosti. Verjemi, da imajo tudi v RL ljudje podobne ideje, na internetu pa se samo lazje povezejo med seboj. Homeopatija, kiropraktika, magnetni perpetuum mobile (tega zadnjega propagira moj sodelavec in ni mu pomoci, ne glede na vse razlage - na neki tocki se mu um zapre) so vse stvari, ki so obstajale ze pred internetom. Da astrologije sploh ne omenjam...

YaN-cH ::

Swamigi ne obremenjuj se z chemtraili, ti samo telovadi in bo.

Bananovec ::

Procent neumnih Chemtrailizemskih ljudi v Mariboru je velik. Vsakih par m je napisano, kako chemtrailsi ubijajo nas ljudi in vse živo in kako bomo vsi izumrli.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

swamigi ::

Zanimivo,zdaj imajo že znastveniki ideje,da bi z letali trosli žveplo in s tem ohlajali planet.Predvsem je zanimiv video,kjer letalo za seboj spušča sled,ki zgleda tko kot sedaj




mislim,da je čas da se zbudite :))

bluefish ::

Imeti idejo in sanjati o njej je eno, realnost pa naredi svoje.

Mislim, da danes še nisi vzel tablet.

XsenO ::

@Swamigi: Če si toliko prepričan v to, zakaj ne postaviš v širši/ožji okolici več postaj za analizo sestave zraka in nato opazuješ meritve za daljše obdobje, s povečano pozornostjo predvsem v dnevih ko opaziš "chemtrail" letala. Nato nam vsem predstaviš rezultate in s tem dokončno dokažeš tvoj prav?
1 + 1 = 1

PaX_MaN ::

da bi z letali trosli žveplo

Pozabljaš, oziroma namerno spregleduješ, da je že brez dodatkov v gorivu žvepla kolikor hočeš.

matej_jack ::

Zadeva je prišla celo do predloga vladi :D

bluefish ::

Dovolj je že, če pogledaš njegov FB profil in skupine.

Komentarji pa so tudi udarjeni:

Danes sem v obdobju med 13.22 uro in 18.02 uro na nebu naštel kar 98 letal, od teh jih 15 (izvidniških letal) za sabo ni puščalo nobene vidne sledi, preostalih 83 pa je puščalo dvojno sled, ki pa je razmeroma hitro izginjala. Po moji oceni je to tista mešanica, ki kmalu postane dokaj nevidna.

Svašta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Starodavni ::

Swamigi, ne meni in drugim da se zbudite. Prej ti rabiš strokovno pomoč, ker je tvoj um zatrokiral in ne gre več nikamor.
Chemitrailsi niso nič drugega kot contrailsi in obstjaajo že desetletja, odkar so prvič letala začeli širše uporabljat. In tega bo zmermo več ker se letalski promet kljub vsem krizam še povečuje - Kitajska in Indija. Ti contraili bodo v hipu izginili, ko bo cleotni letalski promet kolapsiral zaradi previsokih stroškov goriva.

In ni nobene zarote okrog tega, da zastrupljajo prebivalstvo ipd. Zastrupljaš se kvečjemu sam s svojim življenjskim stilom, ki vključuje:
- prekomerno buljenje prek računalnika
- prekomerno zabijanje časa z neumnostmi kot je "chemtrail" in vodi v kvarjenje možganskih celic (preveč razmišljanja ni zdravo)
- uživanje hrane, ki je industrijsko pridelana ali pa "ekološko", ki jo špricajo in je kontaminirana z bacili ipd
- tudi dihanje kisika povzroča umiranje in staranje telesa

Skratka miljion je stvari, ki ubijajo človeka dan za dnem, učinek pa spoznaš čez 50-60 let, takrat pa si že v britofu pokopan.

Če so ljudje včasih trobili da je zemlja središče sveta, danes trobijo o kiropratiki, homeopatiji, chemitrailih, letu 2012 in podobno. Religijo je zamenjalo ostalo področje, iz ene neumnosti v drugo neumnost.

Še nekaj, kakšno izobrazbo imaš Swamigi? Si fizik, kemik, astronom, napovedovalec vremena, tehnični podkovanec ipd. Če nisi nič od naštetega pol ni čudno, da trosiš neumnosti. Ker to je vzrok za te neumnosti - nizka izobrazba in razgledanost.
Ter youtube ni kredibilen vir za dokazovanje blodenj. Če youtube linčke delajo blodnjavi tipi podobni tebi.

Se opravičujem, če je bil to preveč osebno, ampak kako naj rečem.

Gandalfar ::

Gandalfar je premaknil sporočila v Zakaj je letalski promet tako poceni.

stock ::

Pomojem je tudi nekaj na temu, zadnja leta je veliko več teh letal in imamo nonstop točo v SLO, prej pa v 10letih 2x. Saj letala res puščajo sled že 30let in več nazaj, kot se nekateri spominjate, ampak če te spomin še ne jebe se boš spomnil, da se je sled aviona kaj hitro za le tem brisala. Medtem ko te sledi ostajajo na nebi po več kot 5 ur.

Gandalfar ::

@stock: vir za toco?

Matev ::

če te spomin še ne jebe se boš spomnil, da se je sled aviona kaj hitro za le tem brisala


aja

maš kak vir?

btree ::

jaz se tudi spomnim 25 in več let nazaj, ko sem kot mulc opazoval letala, so se sledi precej hitreje brisale, ostale so po max 10, 15 minut. Ne vem zakaj, se je ozračje spremenilo, gorivo ali pa kaj drugega. Vir je moj spomin :)

BigWhale ::

Teoretiki zarot ne potrebujejo virov. Kwa ga pa serjete?

Matev ::

Teoretiki zarot ne potrebujejo virov. Kwa ga pa serjete?


vidim ja

njem je zadosti če se jim zdi

sicer je pa to tko kot tista:

se dve 40-letnici avtoštoparki pritožujeta, da so danes vozniki veliko manj prijazni in manj ustavljajo kot pred dvajsetimi leti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()
««
16 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012520 (9846) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713387 (9580) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233738 (2579) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284176 (3364) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410155 (8307) imagodei

Več podobnih tem