» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
19 / 29
»»

btree ::

Oronski top res razprši sledi, samo to ni dokaz, da so chemtraili,ker isto deluje nad contraili. Kako pa zadeva deluje nimam pojma. Oddaja tudi neke frekvence preko ojačevalca.

Gray_Warden ::

Da deluje ni dokaz, da dela nekaj dobrega za nas. Niti da imamo od njega kakršnokoli korist. Da deluje je dokaz izključno temu, da res nekaj naredi. Zato prosim kogarkoli, da mi postreže z dokazom da chemtraili in haarp res obstajata.

Dokler ne slišim dokaza bom pač ostal nevtralen. Tisto kar govori Miran Vučko je tako arogantno povedano da mu ne verjamem niti besede. Ko ga poslušam dobim občutek da poslušam zadetka iz ameriških filmov ki misli da je vse neka zarota in hodi naokoli z aluminijasto folijo zavito okoli glave da vlada ne more prisluškovati njegovim mislim.

nekako takole:

=D
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

btree je izjavil:

Oronski top res razprši sledi, samo to ni dokaz, da so chemtraili,ker isto deluje nad contraili. Kako pa zadeva deluje nimam pojma. Oddaja tudi neke frekvence preko ojačevalca.

Si ti ziher, da si resen?:P

Matev ::

XsenO ::

Matr spet vidim to temo v upanju, da bo eden od beliverjev končna imel jajca in naredil analizo zraka/terena kjer so bili chemtrailsi. Toda kot vedno so le eni in isti norci, ki postajo youtube filmčke kot dokaz....
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

PaX_MaN ::

Eni slovenci so celo dal analizirat prst.
Seveda so, čeprav je koncentracija Al normalna,
na podlagi različnih patentov prepričan[i], da nam nekaj trosijo na glavo
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Bananovec ::

Gray_Warden je izjavil:

S strani tistih ki trdijo da chemtraili obstajajo, bi rad bi slišal le 1 kratek in jedrnat dokaz, da chemtraili obstajajo in da orgonski topovi delujejo.

simple as that. Nobenih zgodbic in domnev. Če želi lahko celo Miran Vučko sam napiše odgovor, rad bi samo 1 lep dokaz da ta reč obstaja.

če kdo ne ve kdo Miran Vučko je:

Kaj ta zadetek jamra? Po 3 minutah še vedno ne razumem o čem sploh tip govori.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Matev ::

Kaj ta zadetek jamra? Po 3 minutah še vedno ne razumem o čem sploh tip govori.


meni po 9 minutah še vedno ni jasno kaj tipu ni všeč

Gray_Warden ::

In vse tiho je bilo. Hvala za izjemno jasen odgovor=)
Why so serious?

icek ::

Čas, kako dolgo bodo contraili ostali vidni in kompaktni je zelo odvisen od zračnih mas, temperature in relativne vlažnosti. Tako, kot sami oblaki. Včasih so, včasih jih ni, včasih hitro zginejo... Contraili ponavadi ostajajo dlje časa takrat, kadar je prisotna tudi cirusna oblačnost. Cirusni oblaki so pa ravno tisto, ki teoretiki zarote razlagajo, da se "chemtrail" razvleče čez celo področje.
Pubeci, prvo si malo naštudirajte vreme, pa vam bo takoj vse bolj jasno.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Gray_Warden ::

Všeč mi je preprosta razlaga zakaj je to po vsej verjetnosti contrail in ne chemtrail. tnx.

:)


Samo bi res lahko naredil povezavo s facebookom, da bi ljudje lahko "všečkali" komentarje.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Všeč mi je preprosta razlaga zakaj je to po vsej verjetnosti contrail in ne chemtrail.


ko boš kako meritev navedel
ki je izmerila vsebnost snovi ki praviš da so v teh oblakih

potem boš malce bolj merodajen

Gray_Warden ::

Čaki malo Matev, umiri se malo!!

Kdaj sem karkoli trdil da je v teh oblakih, prosim pokaĹži mi!

Sem pa jasno napisal tole: Ne podpiram teorij zarot vendar dokler se ne dokaže da neka trditev drži/ne drži, ostajam nevtralen. Lahko da je vse res, lahko pa da ni.

Pred tem niti nisem sodeloval pri tej temi.
Prav tako si si ogledal filmček ki sem ga jaz postal in ga je bananovec citiral. Zraven tega linka sem napisal:
"S strani tistih ki trdijo da chemtraili obstajajo, bi rad bi slišal le 1 kratek in jedrnat dokaz, da chemtraili obstajajo in da orgonski topovi delujejo.

simple as that. Nobenih zgodbic in domnev. Če želi lahko celo Miran Vučko sam napiše odgovor, rad bi samo 1 lep dokaz da ta reč obstaja.
"

Malo se strezni in preberi kaj kdo napiĹĄe.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Kdaj sem karkoli trdil da je v teh oblakih, prosim pokaži mi!


Ne mi rečt da normalna sled za letalom ostane na nebu nekaj ur no daj no lepo te prosim, ne delaj se neumno pametnega.


trdiš da sledi niso normalne

kar je zmotno
če postaviš neko trditev jo utemelji

zakaj naj bi se črta ne ohranila nekaj ur?

Gray_Warden ::

Ne trdim ničesar. Pokazal sem le dvom in prosil nekoga ki se na to reč spozna, da mi postreže z dejstvom ki podpre hipotezo, da chemtrail obstaja ali pa jo ovrže. Preprosto mi je bilo čudno, da navadni contraili v zraku obstanejo toliko časa saj jih večina izgine v nekaj minutah.

Nato sem pozval vse zagovornike chemtrailov da mi na kakršenkolli način pokažejo KARKOLI kar bi podpiralo obstoj chemtrailov in je bila 1 dan tišina. Ta tišina mi je dala jasen odgovor.

Nisem se prišel prepirat s tabo v to temo. Rad bi le odgovor: ali ta reč obstaja ali ne. In dobil sem ga, z 1 dnevno tišino in Icekovo kratko razlago.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

kondenzacijske sledi izginejo v nekaj minutah.


to si ti izjavil Grey Warden

imaš kak razlog za navajanje neresnic?

Gray_Warden ::

opazovanje neba na lep sončen dan s prostim očesom.

Kot sem rekel, o vremenskih pojavih nevem ničesar. Zato sem tu prosil vas, ki očitno o vremenu nekaj vsete, da razložite kako je s tem kar sem sam opazil. Če misliš napadat, se zmeniva za kakšno pivo in mi boš tam razložil vse kar veš o vremenu, saj dvomim da boš v živo upal tako napadat =)
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

opazovanje neba na lep sončen dan s prostim očesom


in razmišljanje s puhlo glavo

...

Kot sem rekel, o vremenskih pojavih nevem ničesar.


ja bravo

važno da veš koliko časa se naj bi normalna kondenzacijska sled razkrajala
ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Gray_Warden ::

Preprosto nepoznavanje vremenskih pojavov.

V zraku, na takšnih višinah kjer letijo letala, je konstantno prisoten veter. Nerazumljivo mi je bilo da nvadnega contraila tisti veter ne bi bil sposoben izbrisati iz neba.

Tako kot je tebi nerazumljivo kako se igra nek inštrument ali karkoli kar pač ne znaš.

Kot sem rekel, če si tako pogumen, da bi rad napadal, se zmeniva za pivo. Boš tam pokazal svoje "znanje" o vremenskih pojavih=)
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

V zraku, na takšnih višinah kjer letijo letala, je konstantno prisoten veter.


tu omagam

/

Gray_Warden ::

Zdaj mi boš rekel da je tam kjer letijo potniška letala, totalno brezvetrje?
Why so serious?

Matev ::

Nerazumljivo mi je bilo da nvadnega contraila tisti veter ne bi bil sposoben izbrisati iz neba.


le kako da oblakov veter ne razpiha
jaz en oblak že več kot par minut vidim

je naphan z kemikalijami

in pa zakaj veter ne bi bil sposoben razpihati z kemikalijami naphane sledi za letali?

Gray_Warden ::

Nevem Matev, zato sem prosil za razlago. =)

Saj veš, pametni prašajo če nečesa ne vedo...
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Matev je izjavil:

in pa zakaj veter ne bi bil sposoben razpihati z kemikalijami naphane sledi za letali?


Zato ker so to v resnici eni taksni mali nano robotki (in ne kemikalije), ki imajo take mejhne propelercke in se izogibajo molekulam zraka.

Pojma nimas, misko...

Matev ::

ti je bigwhale lepo povedal zakaj veter ne razpiha tvojega chemtraila

to so resnično visoko sofisticirane sledi - ki jim veter ne more do živega in ostanejo na nebu dlje časa
kot navadne slidi ki nimajo anti wind sistema

BigWhale ::

Gray_Warden je izjavil:

Nevem Matev, zato sem prosil za razlago. =)

Saj veš, pametni prašajo če nečesa ne vedo... Neumni si izmislijo zgodbe o Chemtrailih, ker je to edina logična razlaga....

Glej, ti ne ves nic o contrailih, vremenu in o chemtrailih.

In zdaj dajes 'benefit of a doubt' nekomu, ki je prisel ven s teorijo, da so to v bistvu 'kemikalije' in ne vodna para/izpuh letala (ki pa kao niso 'kemikalije').

In od tistih, ki pravijo, da lahko veter razpiha 'kemikalije' prav tako, kot lahko razpiha vodno paro zahtevas dokaz za to, da je to res. Kaj, ko bi od onih, ki pravijo, da so to 'kemikalije' zahteval kako laboratorijsko analizo, da so to v resnici kemikalije.

Ker drugace lahko tudi meni prikimas in reces: 'mogoce ima pa BigWhale prav', ker trdim, da to niso niti contrails niti chemtrails ampak so to prdci malih zelenih (ampak nevidnih) skratkov, ki letajo po zraku za letali.

Gray_Warden ::

Matev in BigWhale zaboga, preberita KOGA sem prosil za dokaz.

Gray_Warden je izjavil:

Da deluje ni dokaz, da dela nekaj dobrega za nas. Niti da imamo od njega kakršnokoli korist. Da deluje je dokaz izključno temu, da res nekaj naredi. Zato prosim kogarkoli, da mi postreže z dokazom da chemtraili in haarp res obstajata.



Rabim dokaz da CHEMTRAILI obstajajo. Pozivam zagovornike teorije o CHEMTRAILIH, da DOKAŽEJO da obstajajo.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Sem pa jasno napisal tole: Ne podpiram teorij zarot vendar dokler se ne dokaže da neka trditev drži/ne drži, ostajam nevtralen. Lahko da je vse res, lahko pa da ni.


ja?

zaradi takih ki ne razmišljajo s svojo glavo in so dovzetni za vse neumnosti
smo tam kjer smo

Gray_Warden ::

Razmišljam s svojo glavo, hotel sem le dokaz iz strani tistih ki to sranje podpirajo, da to res obstaja. Če bi mi uspeli dokazati da to obstaja, bi pač verjel da obstaja.


Ti ne bi verjel, če bi videl da so znanstveno dokazali da to obstaja?
Why so serious?

Matev ::

tvoj originalni citat:
kondenzacijske sledi izginejo v nekaj minutah. chemtraili se obdržijo nekaj ur na zraku.
Ne mi rečt da normalna sled za letalom ostane na nebu nekaj ur no daj no lepo te prosim, ne delaj se neumno pametnega.

Gandalfar ::

Dovolj bo s tem prerekanjem.

Blisk ::

Vidim, da ste temo že imeli, čeprav je kakršnokoli govorjenje o tem tabutema. Če nisem zraven v letalu, ko šrpicajo, ne verjamem. Nabijanje ha? :)

PaX_MaN ::

Oh, sej so Janšatovi priznal, da špricajo.
Samo v SV Sloveniji, ampak špricajo pa.
Hmmm, mogoče je pa zato tam tak švoh zaposlenost?

Mipe ::

Čisto enostavno je dokazati ali ovreči teorijo o letalskih chemtrailih. Rabiš naslednje:

- letalo (lahko je ultralahko, mora pa biti sposobno letenja na višini, kjer letijo potniška letala)
- oprema za zbiranje vzorcev zraka (kot jo uporabljajo nad vulkani)
- jajca

Pač čakaš v zasedi, dokler se ne prikaže letalo, ki pušča dolgo sled na nebu, nato poletiš skozi rep (pazi se vojaških letal, ki prestrezajo neidentificirana letala! Zato jajca) in zbereš vzorce. Končno jih daš analizirat.

PaX_MaN ::

Ampak ta metoda ne dela.
Kr spomn se unga, k je dva tedna(!) - 24/7(!!!!) - šopal doma sesalc skoz HEPA filter in bil pol čist paf kok je bil filter usran. :))

Mipe ::

Kaj ima filter z zbiranjem vzorcev? Menda nisi mislil, da se vzorce zraka zbira znotraj letala?

PaX_MaN ::

Če ne meriš še pretoka skozi (laufat skoz filter 24/7/14 dni => laufat skoz filter pri žnj km/h) ti to en falus pomaga, se mi zdi.

jest10 ::

Blisk je izjavil:

Vidim, da ste temo že imeli, čeprav je kakršnokoli govorjenje o tem tabutema. Če nisem zraven v letalu, ko šrpicajo, ne verjamem. Nabijanje ha? :)

Hja, potem pa le pokaži, kako in kje dejansko špricajo. Za začetek letala od Adije

PaX_MaN ::

Že 12 let špricajo jod brez kake utemeljitve, recimo.

jest10 ::

Itak, pa jodirano sol tudi vsako zimo:8)

imagodei ::

PaX_MaN je izjavil:

Že 12 let špricajo jod brez kake utemeljitve, recimo.


urlpls?
- Hoc est qui sumus -

PaX_MaN ::

TechBeats ::

^
Kva pa temu kekcu Franc Bogovič ni jasn?



Ta model nima preveč pameti, ke v glavo. In še 40k EUR za to haha jao jao

---
Jaz sem to opažal zadne 2-3leta.. Ponavadi samo zelo visoko, potniška letala letijo vsaj 2-3 km nižje..

Nazande sem videl 2 različni barvi, ena bolj rjavkasta (krajša) ena nekako svetlo zeleno modriksata, in obe letali sta se križali in pustili sled kakšne +30min.. In zraven še tretji 5min kasnej z "normalnim" belim izpuhom.

Sem bil vzunaj pa sem videl čez sončna očala, glih nekako mimo sonca so šli..

kot recimo tole,



Samo itak nebodo nič dosegli, vremensko oz "telepatsko" lol ali karkoli že je ta BS.:))
Ubistvu je samo še slabše za vreme..
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

i386 ::

vidva sta ena kekca... To proti toči posipajo že nekaj let, ker naj bi delovalo. Nekateri pravijo da deluje, drugi da ne. Se pa to izvaja z Cesno se mi zdi, ni to nek reaktivec :)

TechBeats, optika ti je tuja, ne? Ker kolikor vidim je ta slika nastala proti večeru in tudi oblaki so bol oranžne barve...

imagodei ::

PaX_MaN je izjavil:

Izvajanje poskusnega posipanja točonosnih oblakov s srebrovim jodidom z letali v letih 2012 in 2013

1.) Kako je to "brez utemeljitve"?
2.) Kako je to povezano s chemtraili - s sledmi, ki ostanejo v zraku nepremično na nekaj kilometrih višine tudi daljše obdobje? Od škropiva proti toči bi pričakoval, da se čimbolj razprši. Poleg tega, chemtraili so vidni v jasnem vremenu, nevihtne oblake pa lahko škropiš - ja, točno, neposredno pred nevihto, ko so oblaki že formirani.
3.) "Chem" / Contrailsi so zadeva, ki jo za sabo puščajo reaktivna letala, ne pa motorne prde, ki letijo na par 100m višine.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

TechBeats ::

i386 je izjavil:

vidva sta ena kekca... To proti toči posipajo že nekaj let, ker naj bi delovalo. Nekateri pravijo da deluje, drugi da ne. Se pa to izvaja z Cesno se mi zdi, ni to nek reaktivec :)
.



Ok nisem vedel, sem pa slišal da naj bi to počeli že par let v Avtriji in Nemčji..

i386 je izjavil:


TechBeats, optika ti je tuja, ne? Ker kolikor vidim je ta slika nastala proti večeru in tudi oblaki so bol oranžne barve...



Zakaj, tisto o barvah je billo popoldne ob 5-6h, in ni ista slika. Ta, ki sem jo pa jaz prilepil je bila pa samo primer kako se križajo, se mi zdi eno leto prej poleti..


Ma ja brezveze se neki "sekirat", samo to, v vsakem primeru je ena smet ali je con-trail ali chem-trail.. In za moje pojme je tak folk mal usekan, če misli da je kul manipulirati z vremenom, od kdaj smo pa mi "Bogovi"? :D
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

jype ::

TechBeats> Ma ja brezveze se neki "sekirat", samo to, v vsakem primeru je ena smet ali je con-trail ali chem-trail.. In za moje pojme je tak folk mal usekan, če misli da je kul manipulirati z vremenom, od kdaj smo pa mi "Bogovi"? :D

To ne drži. Letala, ki redčijo jedra neviht, za seboj ne spuščajo nikakršnih sledi.

Tisto, kar za letali ostane, je v majhne kapljice kondenzirana vodna para (temu običajno rečemo oblak), ki se je lahko kondenzirala zaradi temperaturne spremembe pri pretoku zraka skozi motor (sicer se še ne bi mogla). Zelo dobro se to vidi kadar je na različnih višinah različna stopnja relativne vlažnosti in letala na določeni višini za seboj puščajo trajno sled, letala na drugi višini pa komaj vidno sled.

ZaphodBB ::

TechBeats je izjavil:

^
Kva pa temu kekcu Franc Bogovič ni jasn?



Ta model nima preveč pameti, ke v glavo. In še 40k EUR za to haha jao jao

---
Jaz sem to opažal zadne 2-3leta.. Ponavadi samo zelo visoko, potniška letala letijo vsaj 2-3 km nižje..

Nazande sem videl 2 različni barvi, ena bolj rjavkasta (krajša) ena nekako svetlo zeleno modriksata, in obe letali sta se križali in pustili sled kakšne +30min.. In zraven še tretji 5min kasnej z "normalnim" belim izpuhom.

Sem bil vzunaj pa sem videl čez sončna očala, glih nekako mimo sonca so šli..

kot recimo tole,



Samo itak nebodo nič dosegli, vremensko oz "telepatsko" lol ali karkoli že je ta BS.:))
Ubistvu je samo še slabše za vreme..

Kekec si ti, ker:
1. serješ klamfe o stvareh o katerih pojma nimaš.
2. si prelen, da bi vtipkal en query v Google (http://lmgtfy.com/?q=silver+iodide).

Srebrov Jodid se uporablja zaradi načina formiranja oblakov. Oblaki se namreč formirajo tako, da imaš zrak prekomerno zasičen z vodno paro. Vodna para v takih okoliščinah za kondenziranje rabi neko "seme" t.i. kondenzacijsko jedro. Sam proces je tak, da v okoliščinah s prevelikimi temperaturnimi razlikami med pasovi atmosfere lahko pride do tega, da oblaki kondenzirajo v prevelika ledena zrna, kar mi potem poznamo kot toča.

Zato se za obrambo pred točo "na roke" sproži kondenziranje oblakov, kadar so vremenski pogoji primerni (visoka temperatura pri tleh, visoka vlaga). Tako da vodo spravimo na tla še preden se spremeni v led. Na isti način so Kitajci dosegli, da so imeli med olimpijado ves čas sončno vreme v Pekingu.

TechBeats ::

Neki pa mam, sem hodil na faks kjer smo imeli Meteorologijo, in sem pregledal dosti tega bs o cem/con trail, ubistvu še preveč..;((



Moj point je bil samo, da ni vredu spuščat neko kemijo v zrak, čeprav je kao "neškodljiva". Pa naj naredi sončen dan, "prepreči" točo ali pa ne.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

BigWhale ::

Prosim, da nemudoma prenehas dihati. S svojim nespametnim pocetjem v zrak spuscas kao "neskodljivo" kemijo.

Mar ti je vseeno za nas planet???
««
19 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012494 (9820) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713375 (9568) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233733 (2574) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284168 (3356) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410129 (8281) imagodei

Več podobnih tem