» »

WinFast PVR 2000

WinFast PVR 2000

lifeguard ::

Pozdravljeni!

prejšnji teden sem kupil računalnik in imam naslednji problem. v računalniku imam tv kartico LeadTek WinFast PVR2000. in sicer slike so vidne še kar vredu, problem pa je, ker ni zvoka. tak da sliko lahko gledam, a zvoka ni od nikjer:( (tam pod sound output sem sprobal že vse mogoče, pa nič ne pomaga) če pa probam dati snemat tv program, in ga kasneje predvajam, pa zvok normalno špila. ko sem kupil računalnik, sem polek tudi dobil vse škatle produktov, ki so v računlaniku, in v škatli od tv tunera je kabl za povezavo audio na motherboard (je možno, da ni zvoka zaradi tega, ker ni kabla not?) finta pa je v tem da ne smem odpret kište, ker bi potem moral pretrgat ono nalepko in posledično bi izgubil garancijo=)

aja pa slušalke mam povezane preko USB-ja, je mogoče to krivo, da ni zvoka? (če bi moral še kaj drugega nastavit)

prosim pomagajte. hvala!

Kami ::

Najverjetneje bo bil problem kabl, vsaj to je bil problem pri meni.

gruntfürmich ::

Zdravo!
Mene pa zanima za PVR 2000 kakšno imate sliko, ko vam trdi disk dela oz če pečete kaj na cd ali dvd???? Lepo prosim za čimprejšnje odgovore ker jo imam zaradi tega na servisu. Lep pozdrav
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

virusss8 ::

Po vsej verjetnosti ti manjka povezava s kablom med zvočno kartico in tv kartico.

Jaz imam pa drug problem... Ko gledam tv ali poslušam radio je slika in zvok, ko pa snemam se mi pa posname samo slika, zvok pa ne. Probal sem ogromno različnih možnosti a ne najdem rešitve????
Tux is my best pal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509846 (7655) edublin
»

nakup Tv kartice

Oddelek: Zvok in slika
293223 (2460) gruntfürmich
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918294 (5266) Pyr0Beast
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918957 (11997) Izi
»

Torej: Sapphire teatrix 550 ali Leadtek PVR2000

Oddelek: Kaj kupiti
272769 (1963) Izi

Več podobnih tem