» »

mimovrste garacija

mimovrste garacija

rontajzel ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z vračilom izdelka v garancijo kupljenega v spletni prodajalni mimovrste.com!

Zanima me, kako hitro steče postopek, ali povrnejo stroške pošiljanja, ali lahko zahtevam takojšnjo menjavo za novo, namreč, težko bom brez računalnika!

Če je imel kdo izkušnje prosim naj piše!
Hvala, lp
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

Saladin ::

Sem že par stvari poslal v menjavo. Pošlješ na svoje stroške, oni ti pa pošljejo nazaj na njihove stroške.
Vračanje v garancijo pomeni pregled na sevisu, če je rentabilno ti popravijo, če ne ti dajo novo nazaj.
Računaj pa nekje 2 tedna da dobiš izdelek nazaj.

Da bi ti pa takoj zamenjali pa dvomim.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

OZZY ::

mislim da je v zakonu, da če je garancija upravičena da ti morajo povrniti stroške pošiljanja. Bi blo treba še enkrat to prebrat.
Go with the flow.

Pouh ::

Sm poslou disk 5 dni nazaj. Bomo vidl kaj bo. Ko sem jim poslal mail o garanciji, so mi odgovorili profesionalno, tako, da imam dober občutek.
OZZY ma prav. Lahko ti vrnejo denar, sam na listu moras oznact...
Pa se izdelk ti vrnejo v najvec 45 dneh. Probajo pa to nardit cim prej.

Jan987 ::

jest sm poslov pekač tja na svoje stroške v garancijo in čez 3dni ga dobim nazaj na njihove stroške)

rontajzel ::

namreč problem mam z plato Asus A8N-E Ultra! problem je pa sledeč, pri vklopu računalnika pred postom ko bios preveri strojno opremo, se pokaže pozdravno okno (asus pa tist), pa tko piše levo asus, desno zraven pa kar neka spaka nametanih barv! Mislem da je neki narobe s čipovjem, ne vem... ma al pa je mel kdo podoben problem?

a miselte da se mi splač pošilat disk, namreč njegova delavna temperatura je vedno nad 60°C (WD 2500KS)
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

Ch4N93 ::

če se en motim, WD-ji kažejo napačno temperaturo.
vsekakor pa ne škodi, če daš pred disk kak ventilator na 7V. (npr. Zalman prilaga upor za zmanjšanje obratov in hrupa)
Ni nam lahko...

rontajzel ::

evo ravn dans sm si nabavu tole stvarco, jo moniral, pa ni spremembe v temperaturi, mogoče za stopinjo dve :D

a je komu znan tale primer?
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

petbal ::

Hallo
Js mam hudo izkušnjo z Mimovrste.;((
Kupu sm HP PSC 1610, vse ql dokler nism inštaliral zadeve, pol sm pa opazu da skener in fotokopirc ne delatko kt bi mogu.
Pokličem na mimovrste so rekl da naj pošljem nazaj in da bojo vidl kaj je, drug dan sm poslal. Kličem čez 1tedn so rekl da so glih poslali na servis in da naj pokličen čez 1 tend. Kličem nasledn tedn so rekl da še niso dobil nazaj in da se bojo pozanimal kaj se dogaja. Pokliem čez 2 dni je bil majstr k sma se menla na dopustu, čez 2 dni na bolniški. Čez tedn spet težim, ker mi je že mal dopizdil sm mal dvignil glas, sma se z žensko samo spričkala. Pokličem čez nekaj dni pa zgleda da sm dobil kakega poslovodjo al pa šefa, mu vse povem da vse skup trja že skor mesec in še mal sm pojamral, je reku da bo nekaj preveril in me bo poklical čez kako uro. No in res me je poklical in rekel da bojo jutri poslali na njihove stroške in da se opravičuje zaradi nesporazumov ...
In tako sm potem dobil zadevo nazaj po več kot 1 mescu. Takrat so me res razočarali, vedno sm kupoval pri njih, zdej pa se pozanimam vseposod drugje, zadnja možnost je pa mimovrste.

Lp, pero

Fizikalko ::

Ne vem, kaj si pri enem kopircu pričakoval. Menda ne bo imela internetna štacuna servisa za vsako robo, ki jo prodaja. Pošljejo na uradni servis in potem je od njih odvisno. Moral bi bil pravzaprav bit jezen na HP servis. Sicer si pa dobil robo nazaj v zakonsko predpisanem roku...

stormlord ::

Moj brat je pri njih kupu LCD ekran za 90k, kateri ima garancijo na 1 mrtvo piko in ko ga je dobil je ugotovu, da je 1 pika mrtva. Ekran jim je vrnu pa ga je čez par dni uvoznik navedenih LCD ekranov poklical in povedal, da so mu iz Mimovrste poslali rabljeni LCD ekran, novega katerega jim je od dostavil pa so po vsej verjetnosti zadržali oni. Uvoznik pa mu je ker ni imel več navedenih LCD na zalogi, nato izstavil novega, kateri je bil še dražji, brez problemov in dodoatnih stroškov- POŠTENO. Glede na to izkušnjo se ne bi čudil, da so ti poslali rabljeno stvar. Od takrat MIMOVRSTE za mene ne obstaja več.

TRIROG ::

Ja to se je tut men zgodil, kupim 913N ko je biu se 100k, in vidim da je bla zadeva ze odprta pa da je nekdo ze uporabljal ... namrec manjkala je tista nalepka v diagonali zaslona ki oznacuje "superfast" 8ms ( takrat je to blo pac superfast) ... vidm da majo tendenco posiljat vrnjene stvari okol ... to pa ni najs ... sicer pa ... garancijo za moj monitor bom uveljevljal direkt na servisu...obcasno zacne kr utripat pri beli podlagi ...

McBoby ::

Hallo
Js mam hudo izkušnjo z Mimovrste.
Kupu sm HP PSC 1610, vse ql dokler nism inštaliral zadeve, pol sm pa opazu da skener in fotokopirc ne delatko kt bi mogu.
Pokličem na mimovrste so rekl da naj pošljem nazaj in da bojo vidl kaj je, drug dan sm poslal. Kličem čez 1tedn so rekl da so glih poslali na servis in da naj pokličen čez 1 tend. Kličem nasledn tedn so rekl da še niso dobil nazaj in da se bojo pozanimal kaj se dogaja. Pokliem čez 2 dni je bil majstr k sma se menla na dopustu, čez 2 dni na bolniški. Čez tedn spet težim, ker mi je že mal dopizdil sm mal dvignil glas, sma se z žensko samo spričkala. Pokličem čez nekaj dni pa zgleda da sm dobil kakega poslovodjo al pa šefa, mu vse povem da vse skup trja že skor mesec in še mal sm pojamral, je reku da bo nekaj preveril in me bo poklical čez kako uro. No in res me je poklical in rekel da bojo jutri poslali na njihove stroške in da se opravičuje zaradi nesporazumov ...
In tako sm potem dobil zadevo nazaj po več kot 1 mescu. Takrat so me res razočarali, vedno sm kupoval pri njih, zdej pa se pozanimam vseposod drugje, zadnja možnost je pa mimovrste.

Lp, pero

----------------------------------------

Probaj pri Mlacomu nabavit kako stvar, pa boš videl garancijo >:D >:D >:D

petbal ::

js sm prčakval to kar smo se zmenil z mimovrste...
Rekli so da bojo takoj naslednji dan, ko zdevo dobijo poslali na servis in v enem tednu bojo poslali nazaj poprvljenega al pa novga. Serviserji imajo zakonsko določen rok za odpravo napak 8 delovnih dni, tako so mi rekl 1. k sm klical zaradi napake in še so rekl da v najslabšem primeru naj bi dobil zadevo nazaj v 14 dneh, ne pa 1 mesec!

muzičar ::

Okej kupil pri mimovrste=) Canon A530 17.7 in ne dela pravilno. Torej s katero kurirsko službo poslati oz. kam? Če se ne motim je tako da če ga pošljem v roku 8 dneh po nakupu lahk ozahtevam zamenjavo namreč je očitna napaka aparata (ni padel po tleh ali karkoli, ubistvu je bil zelo malo rabljen). Torej če ga jutri pošljem označim "izdelek ne deluje" in opišem zakaj ne in potem odkljukam še "želim zamenjavo artikla"?

Skratka iščem pa najcenejšo in hkrati zansljivo kurirsko službo.

Hvala, LP

T(he) Boss ::

Poklici na mimovrste, obrazlozi stvar in bojo oni kurirsko sluzbo poslali tebi na dom, tako da tebi ne bo potrebno placat nic.

muzičar ::

Ja sem imel isto idejo pa se mi ne javijo. Imajo kak obratovalni čas (kličem že od 6h)?

Spike Edin ::

Meni je pa crknil disk star dobra 2 tedna firme WD, kar mi je čudno ... Lih danes sem poslal zdej pa bom videl kok dolgo se bo vleklo:))
The PC Doctor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija in popravilo servisa max 45 dni !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9125956 (3669) tomaz-
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511582 (6383) dxx
»

Enaa in rok dobave

Oddelek: Kaj kupiti
354910 (2915) Aljoša
»

Naročanje pri Mimovrste.domenca in pošiljanje z Yellogp 'hitro' pošto !!!

Oddelek: Loža
455697 (3434) dolegar
»

priklop na ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
201966 (1257) fRiK0

Več podobnih tem