» »

priklop na ADSL

priklop na ADSL

bicikl ::

pred enim tednom sem se zmenil na telekomu in dal tel. št., da me un model k pride naštimat ADSL pokliče in da se zmenmo. zanima pa me kok cajta ste vi čakal da je pršu na dom in naštimu. hvala

lp

Elemen_T ::

Jest sem en teden nazaj naročil ISDN+ADSL, pa nič od njih.

Od podpisane pogodbe naprej pa čakaš povprečno 14 dni. (max 30 delovnih dni). Poznam pa tudi osebke ki so jim vse priklopil v enem tednu.


ADSL & ISDN - koliko čassa za priklop

lpa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

pmodic ::

Jaz čakam že 2 tedna, pa še pogodbe niso poslal nazaj. Moje mnenje: gnoji na kvadrat

Mikrohard ::

V ponedeljek mi je prijatelj (ki dela pri telekomu) prinesel pogodbo, v torek jo je oddal, v petek sem pa imel ADSL :D

Gandalfar ::

pmodic: poklici jih in jih prijazno povprasaj kako je s tvojo pogodbo. Se bo ze nasla. Pri takih velikih podjetjih kot je SiOL se vcasih zgubi kaksna stvar v kolesju birokracije.

Ahiles ::

Jest sem v cetrtek klical v petek dobil po posti pogodbo. V ponedeljek sem jim jo kr nesu tja v cetrtek so me klical ce lohka v ponedeljek pridejo montirat in so tudi prsili.

pmodic ::

Poklical in mi prijazna gospa/gospodična pove, da se lahko čaka tudi mesec dni.8-O ;(( Gnoji na kubik.

Slowenc ::

Pr men je trajal štiri delovne dni >:D .

Elemen_T ::

Ravno dons kličem na 0808000 in dobim prijaznega tipa, ki sem mu dal kontakt in uleti še danes s pogodbo čez dva ali tri dni pa se vrne s hlapci 8-) 8-)

Sej si zaslužim!
Že najmanj 14 dni jim težim peesde.

daylight ::

hehe... meni so prišli zmontirat že preden so mi pogodbo in cd nazaj poslali tako da sm mogu CD čakat :D

SLOWWWeb.net ::

Pri meni je bilo tako, da sem v petek poklical tipa iz Telekoma, ta je prišel še isti dan, podpisala pogodbo, v ponedeljek klical, da se je mal zafrknil, ampak da bo šla še tisti dan naprej. V sredo pokličem na Telekom [istega] in se domenili za petek. To je to. aja, cd sem dobil v ponedeljek, tri dni po montaži-sem pa glih tako že srfal po netu :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

pmodic: zakaj gnoji? V pogodbi pise da je rok en mesec? Zakaj so zdej gnoji?

blue96 ::

men se pa zdi normalno da je en rok, če je 1 mesec je pač 1 mesec. kaj pa če bi vam rekli da bodo prišli čez 1 tedn, pa bi prišli čez 1 mesc? še vedno nam dajo možnost pričakovnja...
.

Ahiles ::

Men so tud vse priklopil se preden je siol poslal cd, user pa pass. Pa se mi ni dal cakat po posti par dni in sem sam na siol klical eno cifro k so mi jo dal pa me je kr prek telefona priklopil. Itak sem rabu sam user pa pass in cez 5 min mi je ze vse skup delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

pmodic ::

Gandalfar: zakaj gnoji?
1. Poleg ADSL-ja sem naročil tudi ISDN. In če že res piše za ADSL 30 dni, potem piše tudi za ISDN 10 dni!!!!
2. Tudi če je rok 30 dni legitimen so gnoji zato, ker rabijo trideset dni zato, da montirajo dve škatlici in preklopijo linijo na digitalno!
Evo ... zato gnoji;((

bodom ::

hehe...:D
ma, ce si do zdej trpel kaj jst vem par let na modemu 56k oz. vsaj upam d je bil tolk...pol bos pa ja se ta mesec zdrzal.
drgac pa se neb strinjal, da so gnoji...pac rok je 30dni...in ko bo bo...sej to so prjazni ljudje...tolk, da so mi zastonj dvignli ADSL in 512 na 1024:D 8-)
LP

Mitja23 ::

Mene pa zanima kako mi bo delal ADSL,če sem od centrale oddaljen 8-9 km in ali mi bo sploh delal?Ali se be to veliko poznalo na hitrosti?:P ;) :\ :O
Mitja

Gandalfar ::

Mitja23: ce SiOL/Telekom podpiseta s tabo pogodbo o storitvi ti bo seveda delal tako kakor obljubljajo. Ce ti sploh ne bosta hotela podpisat potem pac ti ne bo delalo. Drugace pa oddaljenost ni problem, ker pac postavijo ojacevalnike signala vmes in nenadoma si 'blizje' centrali.

samoj ::

Pogodbo sem poslal v četrtel, v ponedeljek sem jo dobil vrnjeno, v torek pa sem ze veselo srfal ;)
Vsega skupaj torej štiri dni.

LP,
Samo

monster-x ::

men so najprej rekl da je vse možn, smo podpisal pogodbo, pol pa kak mesec nč pa so rekl neki, da ni možno, da je možn sam isdn. pol pa je pogledu pr sosedu neki, pa smo od soseda potegnil kabel, zdj pa mam ADSL

fRiK0 ::

Moj fotr je ta teden naroču tko da morjo še vse poslat (pogodbo & etc.) kok cajta bom čaku ISDN & ADSL a je za oboje tud rok 30 dni?
Hvala

LP Tadej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311898 (6066) angus255
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619106 (8549) Nejc Pintar
»

Telekom - komunikacijska sramota in adijo pamet

Oddelek: Omrežja in internet
171618 (1050) venetu
»

Čakanje na ADSL internet

Oddelek: Omrežja in internet
272138 (1544) SonGoku
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422910 (1679) kleDo

Več podobnih tem