» »

nod32 2.5 slo ne ne posodablja

nod32 2.5 slo ne ne posodablja

mrsmoke ::

Pred nekaj dnevi sem opazil da je zadnja posodobitev bila pred enim tednom. Nastavljeno imam pa na samodejno posodabljanje. Kliknil sem na gumb posodobi in ni hotelo posodobiti. Nato sem izbral drug strežnik in stvar je delovala. Zanima me zakaj mi po ponovnemu zagoni vedno nastavi na stari strežnik ki ne deluje oz. kako lahko to spremenim?

pivo ::

jaz imam enak problem, napiše da posodobitev ni potrebna, le da je pri meni stara že 2-3 tedne!!
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

OmegaBlue ::

Pa vama ne javi napačno geslo ali kake druge napake? Meni se lepo posodablja brez kakeršnihkoli problemov.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Arrivo ::

Tisti, ki uporabljamo kupljen izdelek nimamo teh problemov .

Za vse ostale pa rešitev ( poleg nakupa ) tudi obstajal, le malo zvit je treba bit...
Ja ja to drži !!!

AndrejS ::

Meni se je isto zgodilo. Pa sem samo zamenjal server na katerem se updajta... to je že 2 mesca nazaj.

pivo ::

Omega:ne,nobene napake ne javi.

AndrejS:Na kateri server si spremenil?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

OmegaBlue ::

Ker imaš slovensko verzijo je najbolje da se obrneš na nod32@sisplet.com, ti bodo z veseljem pomagali.

V primeru seveda da imaš legalno različico.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

teac ::

Sem imel iste probleme. Dodaj server http://u5.eset.com/nod_eval/ pa bi moglo delat.

pivo ::

hvala teac, je pomagalo
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Tribal ::

Rožice Rožice.

mrsmoke ::

Omenjeni server res deluje vendar mi ga po ponovnemu zagoni zbriše in doda server http://www.nod32.com/nod_eval/. Kaj je lahko narobe. Ali v nodu lahko nadgradiš z ukazne vrstice?

pivo ::

ta server mi je do zdaj normalno delal (http://u5.eset.com/nod_eval/) zdaj pa spet ne dela - kakšna ideja?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

OmegaBlue ::

Ker je to server za trial verzijo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

pivo ::

nimam trial verzijo ampak celo
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

OmegaBlue ::

Potem pa uporabljaj svoje uporabniško ime ter geslo za updejte s strežnikov, ki so v programu. Torej strežniki za tvojo verzijo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Alkop ::

Lep pozdrav.
Sam sem imel podobne probleme, naredil sem naslenje:

Odpreš program NOD32, nato izbereš "Posodabljanje", v oknu posodabljanje izbereš "Nastavitev", v oknu nastavitev izbereš "Profil", nato "Dodaj", vpišeš ime (kar koli), potrdiš "V redu", označeš ta profil, ki si ga na novo ustvaril, in izbereš "V redu", Mesto-strežnik mora biti izbrana "Samodejna izbira", nato izbereš "V redu".

Bistvo tega je, da ustvariš nov profil, pa nj bi stvar delovala.
Men se lepo posodablja, pa tut pr drugih, k sm jim to naštimov se jim zdej lepo avtomatsk posodablja.

LP
Aleš

asgard2.0 ::

Najbolš Node32 dela z 7 serverjem.
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

GaS ::

Da ne bom nove teme odpiral..

Zanima me, kako bi lahko odstranil nekaksno preverjanje diskete..Namrec ko dam Shut Down, mi trikrat preveri disketno enoto. Sem ze iskal po NOD setupu, vendar nisem nasel prave izbire..Ce kdo mogoce ve..

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496643271 (808) Domini tm
»

[fork]Antivirus okus meseca

Oddelek: Programska oprema
272064 (2064) Highlag
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711672 (9035) frikihamster
»

Kompletna antivirusna zaščita

Oddelek: Programska oprema
272307 (1806) Paramedic
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615940 (4965) BigFoot

Več podobnih tem