» »

tv na računalniku-ker program

tv na računalniku-ker program

dadooo ::

dober dan....
jaz imam zdaj tv anteno priključeno na računalnik in me zanima ker program mi priporočte da bi lahko z njim gledal tv z to kabelsko anteno?

Azrael ::

Uporabljam Dscaler, je free in zelo v redu, vendar ima množico nastavitev, ki začetnika lahko odvrnejo. Mogoče njegov največji minus je, da ne omogoča snemanja oddaj na disk.

Če želiš snemanje na disk imaš na voljo plačljive:
ChrisTV (free verzija ne omogoča snemanja in ima vsaj v mojem primeru težave s TTX),
FlyTV 2000

oz. free snemalnik:
Virtual VCR

Ves omenjen SW je za MS Windows OS.

Katero TV kartico imaš ?
Nekoč je bil Slo-tech.

Kami ::

Jaz imam WinFastovo kartico in na windowsu uporablam kr WinFast PVT, na linuxu pa kdetv

dadooo ::

hvala...meni rabi samo za gledat ne za snemat..če kaj nebom znal z DScaler te bom vprašal..ok*8-)

dadooo ::

imampa wintv

dadooo ::

kako pa bi naredu da bi mi sploh našlo kajprogramov na unemu prvemu!Dscaler

dadooo ::

oi...najde mi samo slo 1 in to še brez zvoka..

Azrael ::

Če ni zvoka, si pravilno nastavil državo (slovenija - 386) in TV standard (PAL B, v to nisem čisto ziher ampak če nastaviš SLO potem bo tudi standard pravi) pri inštalaciji? Če si samo kliknil next imaš Afganistan in mislim NTSC standard, kar je potem vzrok majhnemu številu najdenih programov. Odinštaliraj program in ga ponovno namesti bo najhitreje, samo pozorno beri vsa sporočila.

Vzroka tišine so lahko:

a.) posledica že zgoraj opisane možnosti;
b.) napačne nastavitve mikserja zvočne karrtice (mute izbran zvočni vhod);
c.) nimaš povezanega zvočnega izhoda iz TV kartice z vhodom zvočne kartice (Line Out v Line In).

Izvedba tega kabla je ali ~15 cm dolg stereo kabel z banana vtiči na obeh koncih (v tem primeru pride povezava zunaj, na zadnji strani računalnika) ali z enakim kablom, kot se je nekdaj uporabljal za povezavo med CD enoto in zvočno (manj verjetno).
Nekoč je bil Slo-tech.

dadooo ::

sej meni iz računalnika štrlijo dvakabla..na njem so narisano nek mikrofon in kao valovi

Azrael ::

Če nimaš povezane TV in zvočne kartice z avdio kablom, je to razlog zakaj nimaš zvoka.

Poišči na straneh proizvajalca manual za tvojo TV kartico in poveži tako kot je treba, Klik!
Nekoč je bil Slo-tech.

dadooo ::

hvala vam lepa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509859 (7668) edublin
»

Program za TV kartico

Oddelek: Programska oprema
141354 (1168) Mati
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507116 (5183) Tiash
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918309 (5281) Pyr0Beast
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918993 (12033) Izi

Več podobnih tem