» »

Line IN problem

Line IN problem

buhica1 ::

Na PC-ju imam TV tuner ter DXR-3 dekoder kartico za gledanje DVD-jev. Zanima me naslednje. Zvočna SB AWE 32 ima en LINE IN konektor. Ker bi rad zvok od TV in DVD poslušal na stolpu (ki je priključen na LINE OUT na zvočni) moram vedno preklaplati kabla od TV kartice in dekoderja v LINE IN konektor. Ali obstaja možnost, da bi priključil oba kabla (stereo jack) naenkrat v LINE IN konektor na zvočni (prav tako stereo jack)???

miranpozar ::

Mislim, da ne bo šlo!
Live pa ima v notranjosti na sebi dva konektorja - CD-IN in AUX-IN. Probaj priklopit kaj na to... npr. če ima DVD dekoder možnost priklopa od znotraj na AUX-IN.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

msmiha ::

Zakaj to nebi šlo. Moj brat ma prek line in vhoda priključen TV tuner pa stolp. Vse kaj potrebuješ je en konektor, ki iz ene banane naredi dva izhoda. Mislim da jih majo v Conradu. Če ne jih pa majo sigurno v Big Bangu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Matek ::

msmiha ma prov. Kupi razdelilec za priklop dvojnih slušalk na disc/walk-man.
Potem ga všaltaj na line in, v njega pa oba una kabla and voila! you got yourself two line-ins

Who's the (mad) man (mato)? I'm the (mad) man (mato)!

msmiha ::

Tule maš še sliku na tem linku Sliko sem našel na Conradu. Razdelilec pa stane če se ne motim 1036 SIT
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoc za TV kartico Fly TV 34+

Oddelek: Pomoč in nasveti
61644 (1570) No Can Do
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796609 (5076) strumf666
»

Kar naenkrat se mi je začel pojavljati brum zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
232041 (1589) multiscan
»

Katera TV kartica?

Oddelek: Kaj kupiti
131584 (1375) Caligula
»

ATI TV Wonder + SoundBLaster PCI128

Oddelek: Strojna oprema
101284 (1169) PIII850

Več podobnih tem