» »

Pomoc za TV kartico Fly TV 34+

Pomoc za TV kartico Fly TV 34+

WinXP ::

A mi lahko kdo pomaga prosim. Dobil sem od kolega starejso TV kartico FlyTV 34+ (na sliki),instaliral sem driverje vse je OK.Uporabljam Win XP Prof.

Zdaj bi pa rad tudi uporabljal to kartico...ampak nimam SOFTWARE-a.Kateri software naj uporabim?
 Moja TV kartica Fly TV 34+ (analog)

Moja TV kartica Fly TV 34+ (analog)



Drugo:
Kable za to kartico imam,nimam pa vseh naprav,ker lahko prikljucim razno- videokamero,digitalni fotoaparat itd... ampak jaz bi rad povezal DVD predvajalnik (ki ga imam drugace na televiziji prek Scarta)da bi s predvajalnika gledal filme na PC-ju.Je to mozno,katere kable rabim (zdaj imam S-Line,lahko pa dam Coaxial) in kateri Software je potem potreben da lahko gledam?

To je kar se tice povezave DVD Player-ja zanima me pa se za anteno (ker vidim da ima kartica izhod tudi za FM anteno - jaz imam sobno za TV-ali lahko uporabim?) Ali je izhod za anteno namenjen v kolikor prikljucis TV sprejemnik na PC? Imam pa nazalost se starejsi tip televizije,ki ne podpira oz.nima izhodov za povezavo s PC,ima samo SCART) Kaj lahko naredim,in kaksen software potrebujem?
 Moja TV kartica Flz TV 34+ s prikazanimi izhodi/vhodi

Moja TV kartica Flz TV 34+ s prikazanimi izhodi/vhodi


Prosim za pomoc.

miranpozar ::

1. Program, ki ga rabiš je DScaler

2. Na kartici imaš S-Video in kompozitni vhod (koasialen, rumen). Uporabi S-video, če se le da, oziroma tisto, kar DVD player pač da od sebe. Obstajajo tudi kabli konverterji med nekaterimi različnimi formati.

3. Kartica nima nobenega antenskega izhoda, mapak samo vhode. Zato tudi ne moreš te kartice povezati na TV. Računalnikovo sliko prikazuješ na TVju s "TV-out" izhodom na grafični kartici, ne TV tunerju! FM antena je samo za sprejem FM radia in ni ista kot za TV.

PS. Povezati moraš tudi "audio-out" iz TV tunerja v "Line-in" (modri priključek na zvočni kartici), sicer ne bo zvoka.
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

All ::

Zakon za to kartico

Kartica (oz SAA7134) ima tudi audio DAC, tako da avdio kabel ni nujen.

DVD predvajanik lahko priklopiš.(imaš vse narisano na zgornji slikci)

Radijski del na tej kartici slabo lovi, za lokalne postaje pa bo dovolj meter žice na ustreznem priključku.

WinXP ::

Hvala,Dvd Player sem zdaj povezal s to TV kartico in uporabil ta program.
A lahko povežem tudi TV na to kartico zdaj,da gledam na računalniku? (in snemam kakšno oddajo naprimer)Kako povežem,ker je TV star tip,ima samo SCART izhod...?

No Can Do ::

 koaksialni priklop

koaksialni priklop



ej tko čist BTW zakaj priključuješ DVD na to kartico? Ne moreš DVD-ja vstavit v računalnik in predvajat?
This user may use sarcasm and cynicism
in a way you are not accustomed to.
You might suffer severe mental damage.

WinXP ::

Trenutno imam DVD RW v okvari,zato. Meni zdej to zalaufa,samo ZVOKA ne slisim... Sem priklopil v LINE OUT na TV kartici in povezal z zvocno na LINE OUT,pa nč...

Kar se tiče video prenosa slike imam 3 opcije: S-Line (to sem dal),Coaxial in pa TV Tuner (a to je samo če priklopiš TV na to kartico?)

našel sem ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WinXP ()

No Can Do ::

na TV kartici daš konektor v line out na PC-u pa moras dati v line IN...
This user may use sarcasm and cynicism
in a way you are not accustomed to.
You might suffer severe mental damage.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425990 (3580) francek1
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458382 (7777) opeter
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918372 (5344) Pyr0Beast
»

tv na računalniku-ker program

Oddelek: Zvok in slika
101439 (1294) dadooo
»

Pomoč pri presnemavanju z video kasete na računalnik!

Oddelek: Zvok in slika
185956 (5644) zavajon

Več podobnih tem