» »

[Hi-Fi] Katere slušalke?

[Hi-Fi] Katere slušalke?

M4TECH ::

Nemorem se odločiti med tema dvema modeloma:
HD555 - nekje 28.000 sit
HD595 - nekje 48.000 sit

Muči me predvsem če je vredno dat 20.000 več za HD595, in če je temu primerna tudi razlika.
Najraje bi oboje sprobal ampak v našem mestu tega ni mogoče, ker jih v big bangu nimajo na zalogi.
Mogoče si kdo lasti katere od teh dve modelov in mi zaupa izskušnje z njimi glede na prejšnje (po možnosti sennheiser) slušalke. Prej sem uporablja HD580 pa sem po review-ih na netu ugotovil da so po kvaliteti med tema dvema modeloma, vendar je to samo na papirju.

Stepni Volk ::

Nekaj tem o slušalkah že obstaja. Najdeš jih v mini KAZALO oddelka Zvok in Slika.
Brez testiranja žal tu ni odločitve. Zaupati tujemu okusu je tu zelo nevarno. Zelo se razlikujemo po preferencah, kot tudi po temu kaj in kako slišimo.

Highlag ::

Glede na to, da uporabljam HD600 bi ti dejal, da se vsak tolar pozna. Nisi nič napisal kam jih boš priključil.
Če imaš en brezvezen mp3 player potem se ti dražje ne splača kupovat. Edino če niso zate bolj udobne. To poleg zvoka tudi šteje. Vsekakor pa tudi jaz svetujem preizkušanje. Pa ne minuto ali dve.
Never trust a computer you can't throw out a window

delfinus ::

M4TECH... sem bil v isti dilemi, ko sem kupoval. Sem testiral oboje slusalke hkrati in jih menjaval. Razlika je bolj kot ne minimalna in za moj okus niso bile HD595 vrednega tistega denarja zato sem vzel HD555.

KuhaR ::

Jaz se odločam med Grado SR60 in Sennheiser HD595. Ali ima kdo izkušnje z obema?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011244 (9203) delfinus
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812494 (10077) Trancedeejay
»

Slušalke za prostorski zvok

Oddelek: Zvok in slika
91475 (1296) mathjazz
»

Sennheiser 485 ali 515?

Oddelek: Kaj kupiti
51007 (894) antonija
»

Zvočna kartica (čim boljša-rabim za SNEMANJE z mikrofonom)

Oddelek: Kaj kupiti
161456 (1221) speacker

Več podobnih tem