» »

MP3 predvajalnik s "slow down" funkcijo

MP3 predvajalnik s "slow down" funkcijo

G-man ::

Oče je imel do sedaj kasetar z upočasnitveno funkcijo, da je lahko poslušal kaj točno glasbeniki igrajo, ker se uči igrat s posnetkov. Zadeva je škripnila, sedaj pa je čas da preskoči v digitalno dobo. A kdo pozna kakšen mp3 predvajalnik s tako funkcijo (po možnosti, da ohrani pitch na isti višini)?

Gwanaroth ::

Malo dvomim, da bos dobil prenosni mp3 predvajalnik s to funkcijo. Se najbolj enostavno se da to resit s kakim programom kar na racunalniku.

Preprosto, poceni in enostavno...
Lights often keep secret hypnosis..

BluPhenix ::

Eh, v tolikih letih bi pa ja moral to že bolj na uho znati. Če je kakšen vodilni inštrument ni problema, pa tudi če je kakšen bass ni tak problem, najdeš dur, pa potem 3x poslušaš, najdeš glavne pasaže in voila.

Drugače pa ima bolj malo prenosnih mp3 playerjev to funkcijo. Nasploh po mojih izkušnjah to ne deluje najbolje pri mp3jih.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Fatboyslim ::

Deluje, deluje, in to odlično :)

Programov za to ji pa itak milijon. Naj poskusi z Ableton Live (že n-krat priporočan program z moje strani :P )

G-man ::

@Fatboyslim
Eeee, mogoče sem se slabo izrazil ampak ne iščem programa ampak USB mp3 predvajalnik z slowdown funkcijo.

@BluPhenix
Bluegrass banjo melodije je prekleto težko pobrat kar "on the fly", ker muzika leti 100 na uro banjo pa sploh...

Drugače imam jaz Audigy 2 Platinum ex kjer ima zvočna kartica to funkcijo, pa tudi programa ni problem dobit samo meni se ne da vseh tistih mp3-jev konvertat v počasnejšo muziko... Naj raje sam dela po potrebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G-man ()

BluPhenix ::

Jaz sem tisto napisal :D

Ah no, pa sej ni treba da igra točno tako. Če ni neke grozne razlike, ni narobe. Pač večina lljudi nitio ne bo šla za tem.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

G-man ::

Opa, pardon :8) Mnja, on se uči bluegrassa tudi prek not. Pa to je tudi taka zvrst, da se ne da nekaj hlinit. Ravno zjutraj sva nekaj vadila, pa je slišat, da to ni to, če se prav ne zaigra (če igraš v prvi vrsti zaradi sebe pa sploh ne pride fejkanje v poštev).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G-man ()

BluPhenix ::

Sm če igra zase pol pa sploh ni problema. Igraš kot te nese filing, ni bistveno, če je prav odigrano, bolj je to, da se počutiš uredu ko igraš :D

Oh, kje so časi, ko smo imeli bend... prav pogrešam...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Doman ::

mp3 predvajalnik Z-CYBER ima to funkcijo.
Saj misliš na tempo rate-da celotno pesem zelo upočasniš?

roli ::

http://www.r00li.com

Fatboyslim ::

Pa v Big Bangu majo mp3 predvajalnike firme Canyon z pitch funkcijo, vendar se mi zdi kvaliteta predvajalnika slaba

G-man ::

Da, da celo pesem upočasni. Hvala vsem za linke pa proizvajalce.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175616 (31314) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364280 (2669) kapca81
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707791 (5830) frikec()
»

iPod Nano hack in ostali dodatki za iPode (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6211300 (8868) J4CK16
»

Apple tožen zaradi prask na Nanotih

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
324312 (3233) TribesMan

Več podobnih tem