» »

Jerovšek v stečaju!!!!

Jerovšek v stečaju!!!!

tomi77 ::

Jerovšek v stečaju!!!!

In to sem občutil na moji lastni koži! Imam pri njih monitor na servisu, ki je bil še v garanciji in zdej je problem v tem ker sploh ne vem če ga bom še kdaj spoh vidu! Torej vsi ki, imate pri njih kupljeno robo in še v garanciji pri njih ste ga najeb... kot jaz.
Adijo moj monitor!!!!;((
P.S.:Če je še kdo v moji situaciji naj mi pove kako rešuje to zadevo!?

Yohan del Sud ::

Ja ne vem no. Uzi v roke pa v Domžale... >:D

perci ::

Ja, ce mas monitor pri njih v garanciji, to pomeni, da si lastnik monitorja in ti ga morjo oni vrnit ne glede na to, da so v stecajnem postopku, ker ti tukaj ne nastopas kot upnik, ampak imas na doloceni stvari lastninsko pravico, torej ti jo morajo vrniti, vprasanje pa je, ce bos dobil monitor popravljen. Ce ne bo, se pac obrni na uradnega zastopnika za to znamko monitorjev v Sloveniji, tudi on ti bo moral zadevo popravit oziroma zamenjat

Brane2 ::

Mogoce bi ga lahko kupu pri njih pod: Posebno ugodno-stare zaloge oziroma pokvarjeno robo...

Nekaj takega so mel na Websiteu...

Neo32 ::

Mah kje! Seveda da ga bos dobu nazaj. Sam kdaj to je pa vprasanje, ker zej kos so sli v stecaj vrjetn jim je tvoj monitor tazadnja skrb, samo monitor je tvoj morajo ti ga postimat v dolocenem garancijskem casu, kot je napisan na listku na katerem je garancija. Poklici na Jerovsek prasi kuko je s to zadevo pa je. Ce ti ga pa navjo hotl dat, jih bos mogu pa tozt, al pa dva huda psa pelat na sprehod v domzale pa zahtevat monitor:).

Balandeque ::

Temu se reče, da maš izločitveno pravico v stečajnem postopku. Ne verjamem, da si že bil tam, in so ti rekli, da je monitor zdej njihov. Brez skrbi, tožit ne bo treba, če imaš papirje, pa tudi sicer je verjetnost majhna, ker jih morajo imeti oni... Bi pa rekel - ker se v stečajnem postopku ponavadi ne dela dodatnih stroškov firmi - da boš monitorju moral rane zaceliti kje drugje...

ABX ::

Ve kdo kje in kdaj bo dražba njihove robe?

hribersek: če hočeš ti zrihtam en isti monitor ko tvoj, ma res ni razlike :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 se je še četrtič začasno izognil stečaju

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
279190 (6476) Lonsarg
»

Garancija - podjetje v stečaju

Oddelek: Loža
164443 (3200) St235
»

NLB zagonil še 106 milijonov €

Oddelek: Problemi človeštva
163440 (2467) sandmat
»

problem z garancijo prenosnika (vshop.si) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24025628 (15492) lmfao
»

Zgodba Jerovšek Computers se nadaljuje

Oddelek: Novice / Ostale najave
316927 (6927) nodes

Več podobnih tem