» »

Konec pisanja "na roko"!!

Konec pisanja "na roko"!!

«
1
2

whatson ::

Je že kdo probal v sr. šolo, faks,.. prinesti notebooka in si delat zapiske kar z njim? Mislim sredi predavanja, pouka ko vsi dugi pisejo, ti tipkas...

Na faksu si to predstavljam... kaj pa v sr. šoli? Piše kje da ne smem? :) Sovražim pisanje "na roko"... tipkam 100x hitreje in zapiski so preglednejši.

Jaz v kratkem to kanem storiti...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39
  • zaklenil: Thomas ()

R0K ::

hja....jst edino vem da je eden ki je pred 2 letoma hodu na mojo šolo meu v šoli skoz notebook-a ker je meu fant fuuul dioptrijo in je ubistvu pisal skoz po nareku....iz prve klopi je komi na tablo vidu prebrat !! hudo !! in pol je sam to nosu zram in seveda učbenike.....zvezkov pa ne......čeje pa dovoljeno nevem samo on je biu sorodnik "g. računalničarja" na naši šoli in so vrjetno tu tut veze kaj pripomogle....

...drugače se pa strinjam da je lažje tipkati kot pa ročno pisati....

Tr0n ::

Na nekaterih faksih v MB ze uvajajo t.i. notebook friendly ucilnice, kjer ima vsaka miza po vec vticnic. Na gradbeni je to ze narejeno.

whatson ::

No, lepo... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

SkIDiver ::

Kako pa zapisuješ pr matematki, pa kako ti pol prfoksa prečekira namesto zvezka notebook:D?

Elemen_T ::

Tudi jaz sem o tem veliko razmišljal.
To bi bilo krasno....izredno...čist hudo.

Sam še notebooka si morem kupit 8-):'(

Elemen_T ::

Sk|Diver: Od kdaj pa profesorji checkajo zvezke? >:D>:D

Glede računskih in geometrijskih stvari bi bil pa res problem.

Mercier ::

En vic:

Dva sošolca delata štalo v razredu. Profesor ma dost, pa vzame enmu zvezek in ga z njim klofutne. Ta se smeji.

Profesorja zanima: Zakaj?
Oklofutani: Oni drugi ima notesnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

undefined ::

Nekolme, LOL!! :D

LPP ::

Na Gimnaziji Bežigrad se sme - seveda po dogovorju s profesorji - zapisovati predavanja na notebook... Naš sošolec prakticira to že drugo leto :)
Ljubljanski potniški promet

Tr0n ::

Vse se da zapisat in narisat, vkljucno z raznimi enacbami, grafi, risbami. Office je cisto dovolj :).

[SpydeR] ::

Jst mam tud sošolca(v bistvu je v paralelki - skup mamo sam rai in pa omrežja - teh gim pač), ki z notebookom po šoli leta. Mislm, da mu noben ne teži sicer tega ne bi prakticiral zdej že kakšna 2 mesca. Aja pa printer si učas tud prnese u šolo. :D

Neo32 ::

Spyder a mislis mogoce guneka kretena k vsak dan pride z WebBoyem u solo, pa k skoz Radotu u rito leze, a? Sej hods na Iskro??

Elemen_T ::

Neo32: Ko sta že lih na tem, poznaš mogoče Mateja Debelaka? Po moje 3. letnik iskre (ne gim)

Neo32 ::

Am jest ne, k jest sm 4 letnik, tko da mamo glih kontra izmeno an. Ta z Webboyem je pa 4 letnik. Sam nega ne mores zgresit :) Res ga je hhmmm cudn :)

undefined ::

Ne verjamem, da bi profesorji na Iskri kdaj dopustili, da bi ti le notebook nosil s sabo pod ramo...

Zgodovina sprememb…

njok ::

Elemen_T: >> Od kdaj pa profesorji checkajo zvezke?

Ehm... ze vsa 3 leta na tehniski gim dobimo pri zgodovini vsako konferenco oceno iz zvezka:)) smesno...je pa res easy nacin za zvisat oceno ;)

Neo32 ::

Ne ne ne! Ne razumes :) Sj ne pustijo, samo ta tipcek leze cist vsakemu v rito :) in pol mu pogledajo skoz prste. Pa kao ful priden (ce tip nima se nobene neopravicene no) pa se gune kurceve seminarske dela, tko da mu pustijo. Hvala bogu da ni moj sosolc ker ce bi mi tip sred ure tipkov tm k mal fuknen ga poslem u kurac!

undefined ::

>Hvala bogu da ni moj sosolc ker ce bi mi tip sred ure tipkov tm k mal fuknen ga poslem u kurac!

Zakaj? A imaš probleme s prepotentnostjo? Si mar tolk folš, če nekdo doseže nekaj več kot ti? Ja, si pač tipičen Slovenc, povsem razumljivo... poznam dosti takih.

Thomas ::

Mal bl primitivn je pa le tale Neo, kot večina Slovencev. Fošljiv pa že ene tolk - ja. :D

Je pa skupina takihle primitivcev pri nas res velika - se strinjam. Kaj bi z njimi?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Neo32 ::

Ne ne ne. Sploh ne gre za to kaj jest luhko dosezem a ves. Ker jest sploh nocem notebooka (ok ce bi bil zastonj) zato ker se mi to zdi potrata denarja. Je pa tko mu cist prvoscm notebooka pa tist avto k ga ma pa vse mu prvoscm. Sej je tipcek deloven fant ni kej, je pc s kmetije doma, samo men je smesn kva morm. Je pa tko to da bi ga poslov u kurac pa za to ker ne prenesem tipkanja da mi eden celo uro nabija po tipkah, pac ne prenesem jebi ga. Ok to mi gre na zivce.

Sploh pa kdo pa si ti da bos mene tukej obsojov kaksen sem? K blage nimas od mene kaksen sm, se poznas me ne. Ne mores cloveka zarad enga stavka obsodt da je tipicen slovenc pa da je vsakmu folz kr dobi, folz sm sam tistim k na lahek nacin vse prdobijo a ves.

Nico ::

Neo32: Daj smiri malo, če že ne moreš kulturno debatirat, blefiraj. Kot to počne 99% obiskovalcev.
Everybody banana on your head!

Kaboom ::

neo - kaj ti si pa pol ure miselno povedal računalniku kaj naj napiše na forum ? ali je kaj tipkalo ?

poleg tega majo laptopi (eni) najbolj mehke / tihe tipke...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Neo32 ::

>Je pa skupina takihle primitivcev pri nas res velika - se strinjam. Kaj bi z njimi? <

Najbolje naredis da mi das naziv Primitivec™ pa je. (pa se eno smesno slikco gor prpopej)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()

Thomas ::

Sej s takimi izjavami si si to nalepko dal sam. Precej bolj "avtentično" - kot če bi ti jo dajali drugi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Neo32 ::

Pa ze.

undefined ::

>Sploh pa kdo pa si ti da bos mene tukej obsojov kaksen sem? K blage nimas od mene kaksen sm, se poznas me ne. Ne mores cloveka zarad enga stavka obsodt da je tipicen slovenc pa da je vsakmu folz kr dobi

Ejga, poznam jest točno take tipe kot si ti, in na žalost jih je pri nas ogromno, še posebej na Iskri. Kako vem, da si tudi ti eden izmed njih? Ker si v naslednjem postu vse spet povedal po mojem pričakovanju - ti gre tipo na živce. Pa me ne boš nič s tem tipkanjem zavedel, ni se treba trudit. Veliko si tudi povedal že s tistim zaničljivim tonom, kako je "ta fant iz kmetije".

>folz sm sam tistim k na lahek nacin vse prdobijo a ves.

In zakaj to? Daj mi to teorijo malo razloži, jaz je ne razumem... jaz sem namreč vesel za nekoga, če je on srečen in je nekaj dobil, pa ni važno na kakšen način. Ne pa da mu bi bil folš, pa da bi ga zato šel "okurcat", daleč od tega.
Meni ogromno pomeni človeška morala in obnašanje do sočloveka, le po tem jaz sodim ljudi (in si o njih ustvarim svoje mnenje), ne pa po njihovem imetju, stanju, ali njihovega izvora staršev. Vse mi pomeni le njihov osebni karakter. In tudi tvojega sem v hipu prepoznal iz že prej poznanih vzorcev.

Zgodovina sprememb…

Neo32 ::

Mas res. Vrjetn si pol ti eden izmed popolnih ljudi. Svaka cast stari kr tko naprej....

undefined ::

>Mas res. Vrjetn si pol ti eden izmed popolnih ljudi. Svaka cast stari kr tko naprej....

Ne, nisem popoln, nihče ni popoln. Priznam pa, da se jaz vsaj trudim (in sproti učim na izkušnjah), za razliko od nekaterih drugih...

TheJack ::

Vsi se trudimo, izgleda. :D

undefined ::

Za ljudi tipa 'Neo32' je znano, da se nič ne naučijo, in še naprej pumpajo svoja lastna prepričanja, kako so drugi manj vredni od njih, pa kako je treba nekoga "okurcat", če slučajno nekaj dobi kar oni ne morejo, še posebej, če je bilo to na lahek način, in če je tip s kmetije. Mislim ane, oni niso s kmetije, pa tega ne morejo dobit... ta "kmet" pa lahko, kaj je zdaj to?! Preklet "#%%"!#...

Take ljudi jaz kratkomalo preziram.

Neo32 ::

Ma dej Ice-Man dej nauc se brat pa ne mor vec s tvojo popolnostjo. Nikoli nisem reku da ga sovrazm tipa ker je kmet, al pa da sem fuos ker je kmet in ima notebooka pa avto pa take zadeve kukr jih ti opisujes pa se delas popolnega. Temu "webboyu" nism fouz da ma vse to na k**ac mi gre njegovo lezenje v rit. In nikoli nism reku da si je on vse to kar ima na lahek nacin prsluzu. reku sm (ce znas brat") da mi grejo na zivce taki ljudje ki vse pridobijo na lahek nacin, v tem primeru pa nism mislu nega, to si se ti spomnu.

Glede tega pa da je kmet pa nism mislu nc slabga, se ena tvoja izmisljotina, sam slucajn vcemk mi je enkrat en prfoks pravu da zivi na kmetije pa da tam tudi velik pomaga. S tem pa nism mislu nc slabga. Sj pravm prevec besed si se ti zej zmislu samo da bi sebe pokazal v najbol popolni luci. Pa brez zamere

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()

undefined ::

Ej tipo, znam jaz brat med vrsticami, tako da točno vem, kaj si ti mislil. In tudi ponovil si spet ogromno cvetk. Na primer, kako te moti njegovo "lezenje v rit", to te moti... zakaj? Saj ti tudi lahko to počneš, če hočeš, te kdo brani? Kdo pa misliš da si ti, da si daš pravico nekomu diktirati, kako naj on dela ali ne-dela po _tvojih_ idejah? Tako kot je rekel Thomas, primitivec.

>Pa brez zamere

Zamere? Heh, laskaš si, če misliš, da ti bom za karkoli izrečeš kaj zameril. Zamerim jaz tistim, ki so tega še vredni.

Tomi ::

Sedaj pa me poslušajte..
Sicer se ponavadi ne vpletam v teme, ki me niti ne zanimajo preveč, ali pa jih uredi moderator ( čeprav sem še vedno moderator v Loži ), ampka tole je pa že preveč.
Če se ne boste več držali osnovne teme, bom temo brez kompromisa zaklenil, tako da se držite tega.
Neo32: tebe bo pa počasi doletela kakšna "nagrada", če se ne boš obnašal, kot se za normalnega človeka spodobi.
metrodusa.blogspot.com

[SpydeR] ::

Neo: ne hodm na Iskro, ker sem iz nm.

Neo32 ::

Iceman: Ko govorimo o tvoji (ne)popolnosti:

luni: Poslano: 03.12.2001 13:17:23

IceMan pa pizda a mores povsod bit ti najboljsi, tvoji favoriti zmagati in tvoje osebne preference prevladati? Daj se nauci ze enkrat da imajo ljudje razlicna mnenja in dopusti moznost, da komu ni vsec tvoj novi Lamborghini (o katerem itak lahko samo sanjas) in ne ga zabijat z nekimi nepomembnimi podatki. Tu se sploh ne gre za dejanske podatke ker takih avtov itak noben od vas nikoli ne bo imel, temvec za cisto oseben okus...

Po mojem mnenju se sploh ne ucis biti popoln, ampak biti najbolsi pa vsacga zatret u nulo!

Am I right?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()

undefined ::

Neo32, kaj zdaj vlačiš lunijeve probleme v ta topic? A res ne znaš odnehat, al kaj? Si prebral Tomi-jevo opozorilo? Ni se glasilo na mene...

Neo32 ::

IceMan: Kdo pa misliš da si ti, da si daš pravico nekomu diktirati, kako naj on dela ali ne-dela po _tvojih_ idejah?

Luni: >... tvoji favoriti zmagati in tvoje osebne preference prevladati? <

Dejstvo je samo to da ne mores pljuvati po meni ko pa si sam v nekaterih pogledih isti kot jaz ali se slabsi.

>Neo32, kaj zdaj vlačiš lunijeve probleme v ta topic?< stvar je treba pogledati tudi iz druge strani.:D

undefined ::

To, za kar me luni obtožuje (in s čimer se jaz ne strinjam), nima nobene veze z zaničevanjem in (tvoja beseda) "okurcavanjem" ljudi, tako kot to ima pri tebi... sicer pa zakaj sploh argumentiram te zadeve s tabo, o katerih nimaš pojma.

undefined ::

Pa če se recimo še jaz za trenutek spustim na tvoj low primitive level, kaj praviš na tole:

Thomas: Mal bl primitivn je pa le tale Neo, kot večina Slovencev. Fošljiv pa že ene tolk - ja

Nico: Neo32: Daj smiri malo, če že ne moreš kulturno debatirat, blefiraj.

Tomi: Neo32: tebe bo pa počasi doletela kakšna "nagrada", če se ne boš obnašal, kot se za normalnega človeka spodobi.

Torej, dva moderatorja in en (+ jaz) navaden user proti tebi, ter en navaden user (+ ti) proti meni. Now do the math.

Neo32 ::

Ja res ne vem, zakaj sploh odgovorjas mojim postom. Sj je Luni cist prov reku kdor ne misli isto kukr ti, je kreten, po tvoji logiki.. Simpl k pasul. Nimam pojma, pa dej zbud se clovk, kao ti jih mas pa full velik, a kva?

Sej vazn je da mas ti tazadno besedo v temu postu, pa ceprov sem ti dokazov da si se slabsi od mene v nekaterih pogledih. No ja dokazov, vrjetno bos odgovoril da to ni noben dokaz, ampak zanikal nisi...

Neo32 ::

(Brez zamere Luni da te vmesavam v te zadeve.)

In Luni tisti k je pejđ ustvaru proti tebi. Kako pa se ti to zdi.

Sj zej nimas vec cesa napisati prot meni in ugovarjat mojim "primitivnim" besedam, si pa sel stet stevilo uporabnikov ki so prod meni.(po moje je to primitivno dejanje)

In se enkrat dokaz o tvojem egu.Ker ti znas brat med vrsticami... so do I!

IceMan: >Torej, dva moderatorja in en (+ jaz) navaden user proti tebi, ter en navaden user (+ ti) proti meni. Now do the math.<

prevod: kaj bos ti en revcek, navaden user, k nima blage od blage, proti nam, ki imamo v rokah cel forum!

Je tako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()

undefined ::

Hmm, vedel sem, da bom obžaloval to napako, ko sem se spustil na ta tvoj level in še naprej diskutiral s tabo... pozabil sem na eno pomembno lekcijo:

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Kako boš to spet ti interpretiral, me ne zanima. Jaz zaključujem.

Neo32 ::

V bistvu to sploh ni bila napaka, a ves, ker si dejansko pokazal tvoj pravi jaz. To se pravi da se pogovarjam z zelo sposobnim clovekom, ki se lahko spusti na raven primitivnega cloveka in na zalost je tam tudi ostal.

Zakaj si se sploh spustil na mojo tako imenovano mojo "primitvno raven". Pametni ljudje se ne spuscajo na raven bedakov, saj meni se tako zdi.

Drago obcinstvo IceMan nas zapusca zaradi pomankanja neposrednih dokazov o mojem primitizmu.

Thomas ::

Jest mislim, da so takeli kot je Neo32, nekaj najslabšega, kar se lahko zgodi forumu.

Destrukcija na celi črti.

Vseeno - če bi imel konflikt z IceManom, TheJackom - ali pa z mano - nima povedati kaj, razen da stresa en posebno zoprn cinizem.

Kar se mene tiče - boljš bi blo da greš Neo32. Nekam, kjer je nivo zate primeren.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Neo32 ::

Dej Thomas mal si poglej Lunijeve komentarje glede IceMan-a glede tistga njegovega lamborđinija.

Neo32 ::

Mogoce je krivo to da sem se spustu na raven primitivca IceMan-ovo zapenjanje vsaki besedi ki ni po njegovem okusu in s katero se on ne strinja, tko da...

undefined ::

Jaz bi se samo še zahvalil tistim, ki ste ostali na strani razuma, čeprav se kdaj tudi ne strinjamo, se pravi: Thomas, Nico, Tomi in ostali, ki se zaradi modrosti niste hoteli vtikati v to debato.

P.S.: Z lunijem se res ne razumeva preveč dobro, vendar pa lahko s čisto vestjo povem, da je veliko pametnejši in na veliko višji ravni od 'nekaterih' primitivnih osebkov na tem forumu. Upam le, da bova nekoč rešila najin nesporazum.

Neo32 ::

Pravijo da pametni odnehajo. V tvojem primeru zgleda da ni tko!

Thomas ::

Neo, meni zadostuje tvoja izjava meni, ki sem jo izbrisal.

Ni bla za druzga - res ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iBook G4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
516110 (6110) MitjaP
»

Ali sta rock in metal v zatonu?

Oddelek: Sedem umetnosti
453478 (2611) drevo
»

[What is] The Matrix Kviz (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1819838 (7248) DarkSite
»

Matrix 3: Revolutions Trailer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13110072 (8331) JP
»

Očala-špegli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885548 (4547) c0Rp_

Več podobnih tem