» »

World of Warcraft vs Guild wars

World of Warcraft vs Guild wars

««
10 / 14
»»

ahac ::

Te cifre se težko primerja.
3 miljoni so prodani Prophecies + Factions + Nightfall.
7,5 miljonov pri WoW so pa aktivni accounti (plačana naročnina).

Ampak vseeno je pa to zelo dober dosežek.


btw. Na linku sem opazu, da decembra pride "Party Search". :)) Zanimivo, ker ga WoW ravno z zadnjim patchom dobil nov "Looking for group" sistem.
No.. mogoče bom pa še kaj igral GW, če mi ne bo treba vedno z henchmeni igrat. :P

---

The Burning Crusade opening cinematic 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Ja, KONCNO bodo dodali party search skozi distrikte in reconnect. Rabli so samo ene 2-3 leta. ;(

Mentor73 ::

3.000.000

Že to je veliko, glede na to, da je prišla brez velikega buma, za razliko od WOW. In popolnoma novi svet. Še jaz sem bi prva skeptičen, in sem jo poizkusil za foro. Od takrat me pa me še vedno navdušuje. Predvsem zato, ker ne zahteva veliko ur, da se nekam pride, tudi ni mesečnega plačevanja.

Zgodba je dobra in vsi trije deli jo dobro zaključijo v celoto. PVP je zakon, grafika še vedno privlačna. Poklici, hja mesmer owns vse hehe.

WOW sem probal in je dober špil, sam enostavno ni časa, da bi se posvetil na novo tako obsežni igri.

LP,

Sir Rade/Mentor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mentor73 ()

Rotaidal ::

The Burning Crusade opening cinematic 8-O

Dober film...>:D

Chronoboy ::

Z Blizzardovimi cinematici se pa res ne more nihce primerjati.

PS. Illidian FTW!

With the announcement of the World of Warcraft expansion pack, The Burning Crusade, it has been confirmed that Illidan will be the most powerful boss enemy in the new area of Outland. He is the final boss of a massive raid dungeon known as the Black Temple. At BlizzCon the head lore designer said of Illidan: "You don't so much "kill" him as much as you sorta get in his way." Possibly indicating that when his health is depleted (or close to depleted) he may simply escape battle.

Question: Will it be possible to kill Illidan in the Burning Crusade?

Answer: Illidan doesn't think so. As a matter of fact, he's probably thinking about destroying your character for simply entertaining the thought.


Vir

ahac ::

Če iščete guild ali igralce (kot guild leader) potem si poglejte RaidMore.com ;)

Stran je odprta šele nakaj dni tako, da ni velik vpisov, ampak se pa kar nabirajo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Good Guy ::

Jaz bi ti tudi priporocal GW, pa ne samo zaradi odstotnosti mesecne narocnime, ampak ker bos lahko s punco igral co-op v "privatnih" instancah. ;)

Pa tudi sam svet in liki so veliko bolj sexy, kot v WoWu. ;)
j


mislem omfg, ti pa si en...pomoje si ga žlajfaš na female like v gw-ju.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

galimim ::

Rabim nasvet fantje. Katera izmed 3 Guild wars iger se najbolj igra??
Katera je po vaše mnenju najboljša?
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Tr0n ::

rovtar: Srecno in zdravo tudi tebi. ;)

galimim: Meni osebno je tretje poglavje Nightfall najboljse. Precej cool RPG elementov, dobra zgodba, raznolika podrocja, cool art itd...

Evil mind ::

Jst sem igral vse 3 in mi je po PVE Prophecies najbol ušeč. Za PVP pa ne vem nisem meu zadosti časa stestirt, samo pa vm da Prophecies ni najbolša izbira.

Chronoboy ::

Za PVP skoraj ni vazno katero poglavje imas, za resen PVP pa je nujno imeti vsa 3 poglavja.;)
Za PVE mi je tudi meni najljubsi Prophecies, verjetno zato ker je bil prvi (prop>nfall>fact). Drugace pa imajo vsa 3 poglavja svoje dobre strani.

Rotaidal ::

Ali kateri ve, kaj je narobe? Klik

Wow slo strani ni več ali kaj???;(( ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Good Guy ::

prevelki nubi slovenci pa so skenslal
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

BigSexy ::

Sej ni tako težko prebrat, kajneda ?

"This domain name expired on Dec 27, 2006."

Kar pomeni, da so fantje po vsej verjetnosti pozabili obnovit domeno..

-big
To Infinity And Beyond !

pingec ::

Jaz bi pa kar tukaj prašal, če ima kdo mogoče kak wow beta key odveč za podarit ali pa accoutn za posodit, če me lahko kontaktira na mail, da malo sprobam TBC :D

Bi bil zlo hvaležen...

LP
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

RedStar ::

Počakaj še nekaj dni do 16.1. in boš lahko kupil celotno verzijo. Mislim, da ima redko kdo, ki igra WoW, "odvečni" beta key. :P

apclone ::

Mene pa zanima kk bo zaj pri wow ko pride Burning Crusade vn kk bo z narocnino.

Pa se to, na kerem serverjo spila najvec slovencov

ahac ::

Naročnina ostane kot je.

Če ne kupiš expensiona ne moreš bit več kot lvl 60, ne moreš v Outland in nove instance ter ne moreš igrat novih ras. Naročnina pa od tega ne bo odvisna.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tt2 ::

Mene pa zanima, ker imam namen začeti igrati GW, kako je sedaj če kupim le Nightfall, a bom za veliko prikrajšani in koliko časa rabiš da prideš do nekega dobrega lvl, kjer si lahko enakovreden drugim ter če obstaja kaj podobnega siegu iz L2, da ni le bv pvp-janje??

Tr0n ::

Pozabi klasicen RPG level sistem, ce zelis igrat GW. Levelov je 20 in te nabildas relativno hitro (ze na zacetku single player kampanje). PvP lik si pa lahko ustvaris ze takoj na zacetku in je ze level 20 z max armorjem. Odklenit si moras le skille, weapon upgrejde in ostale dodatke.

Za kaj vec infota pa preberi ta thread, ker je ze blo vse veckrat povedano ali vprasaj na GuildWars.si.

Mavrik ::

tt2: Preprosto povedano, ko končaš špil boš PvPjal. Zaradi zasnove pa niti približno toliko ljudi na kupu kot v L2 ne boš mogel niti videti.
The truth is rarely pure and never simple.

apclone ::

Zanima me se na kerem serverjo igra najvec slovencov

ahac ::

Največ Slovencev je na Kazzaku (alliance) in Mazrigos (horda).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

Glede na to na Burninig Crusade izide v torek, me zanima, kdaj jo lahko pričakujemo na naših policah?

Upam, da nebo spet taki naval kot je bil na WoW, ko so morali nakateri čakat še kak mesec po izidu...
Najbolje je tak naročit špil na tu ali pa v mantisu?

ahac ::

Nekateri imamo TBC že dolgo prednaročen. Priporočam, da ga čimprej prednaročiš, da boš sigurno dobil.
Mantis sprejema prednaročila tudi, če prideš potem v trgovino iskat (preberi si na njihovi strani oz. jim pošlji mail).
Bo pa 16. tudi pri nas.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

planetparty ::

Sem v majhnem RL friend guildu, zato odpade moznost po guild raidanju. Random raide je zelo tezko najdi, ce sploh. Zanima me ce obstaja kaksen addon ali web stran za iskanje raid clanov. Npr se registriras za kak raid, ki je za določen cas. Upam da ste razumeli za kaj se gre.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

ahac ::

Obstajajo guildi, ki raidajo skupaj (imajo skupen dkp sistem, itd..) ampak zdaj se ne spomnem kako se temu reče. Guild, kjer imam alta, raida na tak način (ampak jaz ne). Imajo narejeno tako, da se par ur prej prijaviš.
Če obstaja neuraden forum za tvoj server se pozanimaj tam.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

planetparty ::

Nasel sem en addon, samo verjetno se v novem patchu ne dela, drugo pa na zalost ne morem izbrskati :(
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

ahac ::

To se ponavadi ne organizira z addoni. Poglej (ali vprašaj) na uradni in neuradni (če obstaja) forum za tvoj server.

btw.
World of Warcraft Reaches 8 Million Players Worldwide
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dami ::

Glede na to na Burninig Crusade izide v torek, me zanima, kdaj jo lahko pričakujemo na naših policah?

V igabibi so ga dobili že v sredo tako da ga lahko na njihovi strani že kupiš, na voljo bo pa v torek ker imajo tako zmenjeno z založnikom (tistim po pošti bojo poslali v ponedeljek, tako da ga dobiš v torek).
Sem v majhnem RL friend guildu, zato odpade moznost po guild raidanju. Random raide je zelo tezko najdi, ce sploh.

V dodatku bo zelo veliko novih 5man instanc, ena 10man (Kharazan) ter pol zahtevnejše 25man endraid instance. Zej če niste sam 3je v guildu mislim da ne bote mel problema z levelanjem.

Dami - Mazrigos (Horde)
Level 60 Male Tauren, Shaman
Veteran of Vin la Cvicek
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Rotaidal ::

"btw.
World of Warcraft Reaches 8 Million Players Worldwide"


Lepa cifra.

RedStar ::

Neuradna izjava za prihod naslednjega expansion packa za WoW

World of Warcraft Second Expansion?

A Blizzard Representative confirmed unofficially plans for their second World of Warcraft expansion, and that they will attempt to carry on the goal of an expansion per year. No promises or guarantees that it will be so, but that's the goal.

Nela: Do you guys (Blizzard Ent.) have any preliminary plans for the expansion after The Burning Crusade?

Nethaera (Blizzard): Yes, we are working on plans. No, I can't tell you what they are, how far they are or what timeline we are looking at. Sorry. :(

Nela (Fan): In the some of the developer interviews it was mentioned that Blizzard was thinking of releasing expansion quality content on an annual basis after TBC.

Nethaera (Blizzard): As far as I'm aware that is still a goal. Keep in mind that there is a level of quality we want to maintain with each release as well so timelines are subject to a bit of flex.


Več informacij WoW USA Forum

PS: Tron, zakaj mi ne dela GuildWars.si??!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Tr0n ::

Disk al kaj se je zruzo na serverju.

Rotaidal ::

OMG. Od lvl 60 do 70 v 28h.;(( Je možno? Klik
Ta je verjetno beto preigral po dolgem in počez...

ahac ::

Ja... pa guild mu je pomagal (hodil z njim, ga buffal, healal, itd...)

Zdej bo pa lahko v miru čakal na druge. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

V torek so na nemski TV gaming postaji Giga kazali, kako je folk ob polnoci v Kölnu pred MediaMarkt cakal na Burning Crusade.

Trgovino so odprli in malo zatem so bedaki ze zlomili steklena vhodna vrata in eden se je fajn porezal po glavi. Resilci, policija etc...

Stupid g33kz.

ahac ::

World of Warcraft®: The Burning Crusade™ has broken the day-one sales record to become the fastest-selling PC game ever in North America and Europe, with a worldwide total of nearly 2.4 million copies sold in the first 24 hours of availability.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

Glede na to da TBC ni zadnji dodatek me zanima, kaj lahko pričakujemo v nasljednih dodatkih?

Ali je lvl 70 final lvl? Kaj lahko Blizzard naredi, da bodo bodoči dodatki tudi tako pričakovani?

Mavrik ::

Bomo videli. Sicer mam mnenje, da je prepozno, da bi popravili grozljive napake v designu... samo lahko nas presenetijo. Še bolj verjetno je pa da bomo videli še več novega malo preoblečenega.
The truth is rarely pure and never simple.

lmorgh ::

zanima koga nakup GWja (P+F+NF)?

70 evrov :)

Rotaidal ::

Kaj enim pomeni WoW>:D


PRIVI DEL


DRUGI DEL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

pingec ::

Haha, keri noobi :) Tipi unicijo CDje, namest da bi mu account zaplenili.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

pingec ::

A kdo ve kam je sla stran wow-slo.com? Kje se zdaj vsi slovenci zbirajo?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

MTm2H37rqt7B ::

discharged.org

matejv ::

kje bi lahko za guild wars dobil kak 14 dnevni key. bi rad prej preizkusil kot kupil.

Tr0n ::

Guild Wars Factions Trial

Ne vem, ce se dela. Gre pa za drugo poglavje.

Pesimist ::

je kaka SLO WOW grupa al webpage al kaj podobnega.

btw. Tron ze ves kdaj mislijo GW2 nareti na MMORPG nacin ker se kaki dve kampaniji pa bodo stari sveti kompletno prazni ce ze zdaj niso :D
Ce bi se to slucajno kdaj zgodilo bi takoj kupo GW seenrkat pa vse unlocke zram :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Nikoli.

Tr0n ::

World of Whorecraft by Epileptic Gaming

If you're under 18, do not watch. ;)

bajro ::

hehe :D
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217169 (7590) oo7
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487162 (4610) Denis6
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849385 (4687) Buggy
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311894 (7180) Pyr0Beast
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143684 (3199) Tr0n

Več podobnih tem