» »

World of Warcraft vs Guild wars

World of Warcraft vs Guild wars

««
8 / 14
»»

ahac ::

Ne, reptilia. Niso vsi enakovredni. Daleč od tega.
Ampak, ker si jih izbereš samo 8 je jasno, da si boš samo najbolj uporabne (za tvoj stil igre).

ps. V WoW imaš ogromno "crowd control" skillov, ki v PvP pridejo zelo prav. Warlock recimo "feara" nasprotnika, druid ga "roota"... recimo, če warlocka napade warrior mu lahko spusti death coil, kar je dmg+fear+heal skupaj.. potem pa hitro še fear, da ga obdrži na razdalji. Seveda.. če je warrior dober bo šel pravočano v berseker stance in bo imun na fear. Tega je v WoW ogromno in jasno, da je zelo uporabno (sploh pri mapah, kot je WSG - capture the flag).
Kaj pa v GW? Tam nikol nisem opazu kakšnega crowd controla.. zdej ne vem.. a ga res ni al je bil samo folk tolk zabit, da ga ni čisto nihče uporabljal?
Tud prebuild PvP liki nimajo nič takega... pač par dmg skillov in par debuffov za nasprotnike. |O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tilen ::

Mene pa zanima ali je pri WoW ali pri GW mozno, tako kot pri Lineage2 recimo prit do nekoga, ki se lvla na "tvojem" teritoriju, da ga nabijes lepo cist za brez veze in se potem lepo ti sam lvliras tam dalje. Sicer si pri L2 potem PK ampak ce nabijas mobe in ce je tvoj PK count low si takoj spet bel, brez karme in ne mors nic dropat. Razen ce te pac mobi nabijejo potem imas low probability za drop itemov. V primeru karme pa imas 100% drop random itemov. Kako je s tem pri GW ali WoW ?

Moje mnenje o WoW je recimo taksno, da me spominja na kaksne Pokemon risane serije z zivimi barvami, GW pa za ljudi z res veliko potrpljenja in res bore malo izbire kaj in kako. GW sem sicer igral tiste free weekende oz. 10 dnevne poizkusne serije ampak me vseeno ni tako prepricalo kot Lineage2. WoW-a se sicer nisem igral, me pa prav zaradi teh barv odvraca ze na prvi pogled. Glede na to, koliko ljudi igra [obe] igri potem nekaj slabega res ni za pricakovat, pa vseeno. Pri Lineage2 recimo se mi ravno to najbolj dopade, da ko imas vsega dovolj potem gres in pobijes ljudi okoli sebe brez da koga kaj vprasas. Seveda riskantno, dogaja pa se le nekaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mavrik ::

Pri GW tega problema ni, ker ko zapustiš mesto si sam in drugi playeri ne morejo priti do tebe. Razen če so v tvojem partiyu.

V WoW pa lahko tipa namlatiš samo v primeru da je z nasprotnega factiona.
The truth is rarely pure and never simple.

Alpheus ::

Am v WoW maš prvič 3 tipe teritorijev: Alliance, Horde in Contested. Odvisno od tvoje frakcije (Horde ali Alliance) si v domačem okolju varen, če nisi PvP flagani (s /pvp ukazom ali pa storitev agresivnega dejanja - tj. napad nekoga iz nasprotne frakcije, healanje koga ki je pvp flagan ali pa prisotnost v contested teritoriju pred 10 minut (?)). Če si pvp flagan te on lahko napada tako kot ti njega, če ne, lahko ti samo njega, on lahk sam buli na velko.

V contested teritoriju je pa odvisno od serverja, na katerem si. Na PvE in RP realmih se upoštevajo zgoraj omenjena pravila, na PvP in RP-PvP realmih pa lahko napadaš vsakogar, ki je član nasprotne frakcije brez limitacij. Večina ti. "lvling območij", kot so Stranglethorn Vale, Hillsbrad, Arathi Highlands, Burning steppes, Ashenvale, ipd. so contested, tako da je dejanje, ki si ga omenil pretty much možno, pod pogojem da igraš na (RP)PvP serverju ali da sta ti in tvoj nasprotnik pvp flagana.

edit: typo
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alpheus ()

Tilen ::

Mavrik, jaz jemljem to kot zelo dobro, ne kot problem. Sem se malo dopisal.
Alpheus, hvala za razlago.

Recimo pri Lineage2 se dogaja da vodilna alianca na serverju sciti glavne quest monsterje tako da nasprotna alianca, tudi ce dobi nove ljud not ne morjo potem nekateri questa nardit ce ne gre ne vem 5 high lvl charov z njim pri 2nd occupation change nardit. Al pa 3rd occupation change je skoraj nemogoce naredit, ker kot sem ze rekel vodilna alianca sciti quest monsterje in v primeru da kdo z nasprotne aliance hoce nardit quest ga enostavno nabijejo. Idiotsko pa vseeno... the way some people play it. Da ne omenjam obrambe gradov itd..

Pri GW jaz res ne vem v cem je hec, da nekateri ta spil tako dolgo igrajo. Pa brez zamere. ZA WoW ne morem nic rect, ker nisem igral. L2 se mi zdi igra z najvec potenciala ceprav je ze dolgo casa zunaj. Max lvl 78 pri tem ko moras pri lvl 60 ubit 3 mobe enak lvl kot ti za 0.01 %. Predstavljajte si ...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Heh, kar se mi tudi zdi malce smesno v WoW je, kako malo ljudi v bistvu srecujes ne samo pri quest lokacijah, ampak tudi velikih mestih kot so UC, Orgrimmar ipd. Medium poln server in do level 20 sem srecal bore malo ljudi po mestih, se manj pa kje na poti.

V GW gres v kaksno mesto (LA, KC,..) ali outpost in folka se vedno tare cez vec distriktov, sploh ob vecernih urah na EU teritoriju.

V tem pogledu je GW skoraj bolj "massive", pa ce se slisi se tako cudno. Kaj mi pomaga odprt svet, ce pa si velikokrat sam (razen seveda v guildu).

Share quest je cool feature, ampak pride spet do tezave, ce imajo party memberji razlicne dele questa. Drugace so pa questi v WoW precej dolgocasni. Ne samo, da imajo neko "kvazi" zgodbo, ampak nacin kako so razvleceni je res neprijeten.

O PvP (Battlegrounds) pa raje ne bom izgubljal besed. :P

bozjak ::

hmm tole pa prvič slišm razn če si na ghost serverju... Da bi biu v mestih sam? Pa dj ne nas farbat no... Sej vrjamem da če ri vsako vasico s 3mi šotori imenuješ mesto pol ql... Ampak mislm da brez screnshota ne boš nobenga prepričov da je biu recmo Iron Forge oz. Ogrimmar prazn...

Mogoce pa sam nimas zadost drawdistance da bi jih vidu...

Na kermu realmu pa igras btw?

Lp

reptilia ::

ni reku da je biu sam ampak da jih je bilo malo..... kar je res medium serverji (mesta) se lahko skrijejo pred GW mesti.... kar je razumljivo :D koncept igre pač ali vseeno... pri WoW se mi zdi da je nekolikoprevelik svet.... L2 in GW imata ravno prav velikega
Forgive your enemies, but never forget their names.

Tr0n ::

Najvec 10 folka sem videl v UC npr., igral sem pa na Lightbringer.

Delno tudi zaradi prevelikih mest, kjer rabis, da prides do svojega trainerja ali bilokakega quaterja/districta/walley,... v povprecju 10 minut.

Good Guy ::

Tron ne igrat na skrekanih serverjih kjer igra 100 ljudi...

kar pa ti govoriš je pa čisti idiotizem....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Alpheus ::

V IFji je vedno najmanj 50 ljudi v tistem področju kot si ti.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Rotaidal ::

" Najvec 10 folka sem videl v UC npr., igral sem pa na Lightbringer."

To pa prvič slišim, da bi bilo tako malo ljudi v mestih! Ko sem jaz v Ogrimmaru je v mestu ziher 100 ljudi! Ali pa še več. Ponavadi je taka gužva, da nemoreš niti normalno igrat!

"Ampak mislm da brez screnshota ne boš nobenga prepričov da je biu recmo Iron Forge oz. Ogrimmar prazn..."

Valda, pokaži nam screnshot!
Pa zdaj sem pogledal ta tvoj server "Lightbringer" ki piše da je recommended, kar je še majn kot low!!! Tako da na tem serverju igra zelo malo ljudi! Idi na en "full" server, pa nam povej kolko ljudi imaš tam v mestu!!!

Jaz bi se tudi delal pametnega o Gw, in bi šal na server, na katerem igra 10 ljudi in pol kvazil tako kot Tron!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Chronoboy ::

Jaz bi se tudi delal pametnega o Gw, in bi šal na server, na katerem igra 10 ljudi in pol kvazil tako kot Tron!
Gw ima samo enih 5 serverjev. :DD


Ahh, pa ravno je izgledalo da so prisle debate na nek nivoj. :)

Tr0n ::

GW ima vec serverjev, vendar je car ArenaNet network infrastrukture v tem, da serverji med seboj komunicirajo in se tvoj character oz. account info seli dinamicno ko menjavas distrikte in teritorije oz. ko igras z igralci iz drugih koncev sveta.

Tega kot uporabnik nikoli ne vidis, vendar je vzadaj eden precej mocen in kompleksen network sistem.

Good Guy ::

tron dej dej ne nakladi

GW ma tistih pet serverjo v mojem kevdru, ka laufajo na P3 pa 128 rama, itak za tistih 50 ljudi k to igra je čist dost
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Te slikice so bile posnete pred par minutami (19 CET).

http://guildwars.si/razno/wow1.jpg
http://guildwars.si/razno/wow2.jpg
http://guildwars.si/razno/wow3.jpg
http://guildwars.si/razno/wow4.jpg

Saj ok, na full serverju je verjetno veliko vec folka kot na tem medium, ampak ker je svet velik, so bolj ali manj razgubljeni. GW distrikti pa folk spravijo na eden kup in zaradi instant potovanja je tudi lazje najt party za doloceno PvE misijo, ker so v outpostu vedno igralci, ki zelijo neko doloceno misijo tudi igrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Rotaidal ::

Lightbringer ni Medium, ampak Recommended, kar je vlka razlika! Recommended je majn kot LOW! Torej je na tem serverju zelo malo igralcev!

Tr0n ::

Hmm, zakaj je pa recommended najnizja populacija? Bi si clovek mislil, da je recommended nekaj srednjega, kar ima dober odzivni cas.

In kako zdaj tale char prestavim na nek malce bolj populated server?

hordak ::

Tr0n, ne vem na kakšnih obskurnih serverjih igraš, ampak tole sem posnel pravkar, izven peak časa

Scarshield legion realm, status Recommended
http://www3.shrani.si/o.php?wow1847083.jpg

Zenedar realm, status Full
http://www3.shrani.si/o.php?wow2847084.jpg

S tem da več kot 49 karakterjev ne pokaže na /who

hordak ::

Recommended pomeni da server še ni napolnjen z igralci in je primeren za stvarjenje novega lika.
Z migracijami je pa tako: če je server max poln, Blizzard odpre migracijo, kjer lahko premakneš svoje karakterje iz tega serverja na ponavadi sveže odprt server. Ta server potem ni priporočljiv za stvarjenje novega lika, ker ponavadi migrirajo cele guilde in so vsi na max levelu.
Z zadnjim patchem pa lahko premakneš lik za 20 evrov po želji, z določenimi omejitvami.

Tr0n ::

Lol @ 20€. Saj niso normalni. Dam zraven se 2k in mam nov Guild Wars chapter. :)

gorthaurius ::

Recommended server nimajo skor nič folka, to pač Blizzard da ta status, ker hočjo nafilat te serverje, da ne bi usi na full serverje šli ...

Kar je pravilno, saj smo na Daggerpinu meli en problem .... Usi so slisal o super imba guildah Forte, Synergy, ( v kakšnih muvijih al pa kaj) In je navalil folk, server je bil totalno zabasan! Nikol ni problem da je premal ljudi.. je pa na kakšnih serverjih problem da jih je preveč... Sam kaj, itak so zdj migracije, tak da ... Če kdo lagga ne zdrži, gre pač na drug server ;) Prej nisi mogu kas sam od sebe migriral, ampak je Blizzard odprl zaston migracije iz kakega res full serverja, na drug nov server ... In tako se je zgodil z Daggerspinom. Forte je migriral, Guiardiansi so migriral, Synergy, Kapow, Almighty sisters smo migriral,... In še veliko veliko ostalih guildov. No zdaj smo usi lepo na Kazzak realmu, in je gor polno guildov, polno folka, imamo guild Forte , ki so v Naxxu najboljši v Evropi 8-) (baje že 2. na svetu) In guess what? Na vsakem kvadratnem metru vidiš koga ... In lagg? Nobenga lagga več, niti enga lag spika, nič! To so dal nov server, in zdrži prek 10 000 folka naenkrat prez problemov ... Je pa server še zmeri ''low'' ampak zato , ker je to nov über server =) Tko da, tr0n, jst ti predlagam da greš na Kazzak mal pogledat

hordak ::

Teh 20 evrov je čisto v redu, ker če bi lahko migriral zastonj, bi folk migriral vsak dan. Npr. zjutraj bi pokupil na enem serverju stvar ki je tam čisto poceni, jo prodal na drugem serverju za malo bogasvto in potem migriral nazaj...
In pa community vseh serverjev bi bil totalno sesut, ker bi bilo precej malo stalnih igralcev na določenem serverju.
Tako pa lahko migrira res tisti, ki si to želi, npr. če vsi njegovi rl friendi igrajo na drugem serverju.

In pa glede dodatkov: od release je bilo 11 patchev z ogromno vsebine
http://worldofwarcraft.com/info/underdev/implemented/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hordak ()

gorthaurius ::

Tako je.

poleg tega kar je Hordek rekel je pa šeena stvar ... če bi dal zaston migracije, bi samo olajšali delo gold farmerjem, ki želijo prodajat keš ... Zdaj lahko kupiš gold samo od tistih ki so na istem realmu, kako bi pa blo če bi ti chinati lahk skakal iz realma na realm, in prodajal keš ... ?

LP

Vesoljc ::

je tale prenos charov ze od samega zacetka placljiv?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

hordak ::

Prej sploh nisi mogel migrirat po želji, ampak samo ob migraciji ki jo je določil Blizzard glede na kapaciteto serverjev. Ta je pa še vedno zastonj.

Vesoljc ::

res so elegantno resil problem... :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ahac ::

WoW je pač ločen na realme in vedno bo.. zato ne pričakovat free migracij kar tako.
Prednosti tega sistema proti GW sistemu sem že naštel nekaj strani nazaj... pomankljivosti ste pa itak vsi opazl.
Komentarjev glede migracij je vedno veliko.. ampak kakšnega predloga kako bi to naredil bolje pa ne zna dat nihče. GW sistem v WoW pač ne bi deloval ker si igri preveč razlikujeta. V WoW je ekonomija na serverju en od glavnih delov igre.. v GW pa pač ne.


Glede Lineage 2. To je grinder. Špil samo povečuje lvl in folk samo grinda.
Max lvl 78 pri tem ko moras pri lvl 60 ubit 3 mobe enak lvl kot ti za 0.01 %. Predstavljajte si ...

Ja.. grind za lvl je bistvo igre. Questov skoraj ni. Downtime po fajtu je obupen (počivanje za mano in health).
Castle siege je sicer super zadeva ampak, da prideš do tega traja 100 let. PvE raidi so zerganje. Nove bosse folk ubije v prvem poskusu (z 200 folka) tako, da jih spamajo z spelli po 5 ur, v WoW pa v 20. poskusu z tem, da so fajti velik krajši.
To, da te folk lahko ganka in zgubiš iteme je pa tud genialno userfriendly.
Zarad čisto prostega PvP in totalno preveč grinda bo L2 vedno špil za najbolj hardcore frike in za tiste, ki jim je gledanje skakajočih joškic na njihovih elfinjah bolj pomembno od gameplaya.

Če bi L2 imel manj grinda bi bil dost bolj zanimiv za veliko igralcev. Tako je pa v bistvu community tisto kar naredi igro zanimivo. In ta je v domači Koreji čisto drugačen od zahodnjaškega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dami ::

To, da te folk lahko ganka in zgubiš iteme je pa tud genialno userfriendly.

Zarad tega sn neho eve špilat. Drugače bi ga še vedno. Pa dobro, to je že drugo poglavje;)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tilen ::

ahac, tvoje informacije glede bossov so vecinoma napacne. Bi bilo zelo lepo, ce bi s kaksnim linkom pokazal kdaj je prvic padel Valakas in kolikokrat. Da je Antharas padel, mi je znano pa se to ne vem koliko krat [1-2x mogoce v prvih 5 letih, potem spet]. Ce se ti da, bi lahko dal kak link.

Zanima me recimo Valakas/Atharas varianta. Po mojih info Valakas, na uradnih serverjih se ni padel. Nikoli!

Ali je v WOW ali GW kaksen raid boss, ki ni bil premagan se NIKOLI? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ahac ::

Trenutno je Kel'Thuzad v WoW nepremagan. Ampak to ni point.

V L2 se bo folk pač še mal nalevelal pa bo šlo... pa mogoče bodo še z več igralci probal.

Ko bo pa Kel'Thuzad v WoW ubit bodo pa vsi igralci še vedno lvl 60 in še vedno jih bo samo 40. Edino kar se bo izboljšalo je oprema.. in kar je glavno: taktika.

Aja.. v WoW je omembe vrednih bossov velik več kot samo 2. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tilen ::

Hehe, seveda jih je v L2 tudi. Ampak taksnih, za katere potrebujes 200-250 ljudi kateri bossa dejansko ne more ubit pa je res malo.

Drugace pa spisek nekaterih C4 raid bossov, ce koga zanima. Klik.

Tisti "ta rdeci" na mapi so kao hudi. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Off topic. Tole je WoW vs. GW, L2 je par stopenj nizje na kvalitetni lestvici. ;)

ahac ::

Tilen. Hudih bossov je v WoW 18 samo v zadnji instanci.

Takole je izgledal, ko je prvi guild prišel do zadnjega bossa:
http://www.curse-gaming.com/en/article-204-1-video-dnt-vs-kelthuzad-preview.html

1 aoe hit pa je blo 39 mrtvih.

Ampak zdej ne bodo uletel z 300 največjimi lvli na serverju... ker je limit 40 folka in ker smo itak vsi lvl 60.
Delal bodo taktike.. poskušal razne fore.. in po veliko poskusih bodo ugotovil kaj je treba naredit. Potem pa še tolk dolgo, dokler ne pridejo do popolnega poskusa, kjer ne bo nihče naredi kakšne večje napake.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Good Guy ::

kako jih je ownu lol
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tilen ::

ahac, hehe v L2 je podobno le da gre tam na taksne monsterje vec ljudi. Party je iz 9 ljud in potem pac toliko vec party-jev. Dejstvo pa je, da tam ni 300 ljudi z najvecjim lvlom. Mogoce enih 10-15 z lvlom 75+ gre na tak raid. Upostevajoc, da se 5+ ur tepes tudi velikokrat umres in potem si lahko spet predstavljas recimo koliko moras za nazaj nardit da si na istem kot pred raidom. Tako da spet grind, grind, grind...

A vec kot 40 ljudi sploh ne more na enega bossa?

En primerek, ko Baium s svojim AOE pokosi VSE kar stoji okoli njega. Noro, nekaj podobnega ko v tistem tvojem filmcku.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ahac ::

Na večino bossov ne more več kot 40, ker je to limit za instance.
Na outdoor bosse jih gre lahko več, ampak samo 40 jih ima možnost dobit loot.

Fajti so pa velik krajši od 5 ur (10 min je že zelo dolg). Pa ker so v instancah to pomeni, da enga ubiješ in bo zate cel teden ostal ubit tako, da kadarkoli lahko prideš do naslednjega. 1x tedensko se pa instanca resetira in greš spet od začetka (vsaj pri tavelikih instancah).

Starejše instance pa itak naredimo v par urah.. recimo instanca BWL se zdaj dela v 5 urah ali manj.. ubit je pa treba 8 bossov in vmes dokaj težke "trash mobe".

Aja.. ko umreš v instanci ne moreš kr nazaj sredi fajta. Edino ressurectajo te lahko, ampak ko si "in combat" je to zelo omejeno tako, da se "battle rez"-a samo par najbolj pomembnih.

Zato mislm, da je v L2 več zerganja kot v WoW, kjer je vse omejeno in je res treba imet dobro taktiko in raid.

Tako da spet grind, grind, grind...

Sej pravim.. L2 je čist prevelik grind. Sicer dober koncept, ampak pretiravanje z grindom ga pokvari...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

Burning crusade mobs:D :D :D Mobs

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

strictom ::

WoW ti da tisti filing epic bitk, kjer, če si res, ampak mislim res, dober lahko zownaš več ljudi na kupu.

PS.: Sem veliko preigral vseh treh zgoraj "poflejmanih" MMOjev in tega ni ne v L2 ne v GW.

PPS.: No dobro, L2 se nekoliko prebliža ampak ni isto ker majo vsi isto opremo :D

PPPS.: Spellsinger z DarkCrystal armorjem, Sword of Miracles - Acumen, +5WIT -10MEN je skorajda nepremagljiv!!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

Necro---> silence, anchor, ciao spellsinger.

In tudi v L2 lahko zownas vec ljudi naenkrat. Zgooglaj za kak DVP video s Teona. In ne, nimajo vsi enakega armorja, je nekje 50 armor setov. Je pa res da je DC robe pac eden boljsih armorjev za mage karakterje in si ga pac vsi boljsi poskusajo dobit.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ahac ::

There's trouble in the online gaming world when the actions of a renegade player threaten to destroy Blizzard Entertainment®'s award-winning game World of Warcraft®. The future of the game lies in the hands of Cartman, Kyle, Stan and Kenny when all new episodes in the tenth season of the widely-acclaimed series, "South Park," premiere Wednesday, October 4 at 10:00 p.m. on COMEDY CENTRAL


http://www.blizzard.com/press/061002.shtml

http://media.southparkstudios.com/downloads/download.php?file=/media/SPinWoW.avi
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dami ::

Enostavno umreš od smeha ko to gledaš:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Dance! :)

ahac ::

Za tiste, ki ste gledal South Park:
The sword of a Thousand Truths.
To je BC beta. Izgleda, da bo dostopen kot PvP Arena reward.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Good Guy ::

omg

dej tron al kdo pošila te mejle butaste..

Oj,

Do tretjega poglavja Guild Wars Nightfall nas loci samo se eden teden!

Can you feel it? ;)


če prebereš maš filing kt da te bo lihk kar nabov :D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

bozjak ::

dj jurca kaj si pamtn no ;)

Me prov zanima ce mi bo vsec nightfall... BTW, tisti k smo prednarocil, kdaj lahko pricakujemo zadevo po posti? V petek al v soboto?

lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Chronoboy ::

Haha, zakaj se mi zdi, da bo par miljonov ljudi jeznih?:D link

edit: typo

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

bozjak: Lahko pricakujes v soboto ali ponedeljek, ce bo Colby dobil pravocasno. :)

Se 3 dni do Guild Wars Nightfall! :D

ahac ::

>>> Haha, zakaj se mi zdi, da bo par miljonov ljudi jeznih?:D

Men je prav. Sicer bodo zamudil praznike (in z tem čas največje prodaje iger), ampak bo pa expansion dodelan kot je treba.

En glavnih razlogov za Blizzardov uspeh je ravno to, da špilov ne izdajo dokler z njimi niso zadovoljni (ali pa jih sploh ne: Starcraft Ghost, Warcraft Adventures) in potem jih podpirajo še leta (Starcraft so npr. zadnjič patchal letos poleti.. več kot 8 let po izzidu).
Zato pa vsaka njihova igra podira rekorde in zato igralci vemo kaj od njih lahko pričakujemo.

To ni NCsoft, da bi izdajal nedokončane igre. GW je bil sicer ok, ampak njihov Lineage 2 je izšel malo prekmalu (npr. pod vodo si na začetku lahko kar hodu kot da je ni), Auto Assault je bil pa samo na pol narejen (in ravno zato tudi popoln polom), ...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
««
8 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534218058 (8479) oo7
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487188 (4636) Denis6
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849425 (4727) Buggy
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311978 (7264) Pyr0Beast
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143702 (3217) Tr0n

Več podobnih tem