» »

Žreb skupin za SP 2002

Žreb skupin za SP 2002

gkovac ::

Torej družba... smo le dočakali...

Španija, Paragvaj, Južno Afriška Republika in Slovenija...

težka skupina, brez res zvenečih imen ampak še zmeri noro dobre ekipe za nasprotnike...

Kakšne imamo možnosti??? Kakšne napovedi? Jaz napovedujem 2 mesto takoj za Španijo (ja ja ... optimist sej vem!)

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Tr0n ::

Logo da bomo sli naprej ;).

F skupina je mocna. Anglija, Argentina, Svedska in Nigerija.

R0K ::

Skupina A
France
Senegal
Uruguay
Denmark
Skupina B

Spain
Slovenia
Paraguay
South Africa
Skupina C

Brazil
Turkey
China
Costa Rica
Skupina D

South Korea
Poland
USA
Portugal

Skupina E

Germany
Saudi Arabia
Ireland
Cameroon
Skupina F

Argentina
Nigeria
England
Sweden
Skupina G

Italy
Ecuador
Croatia
Mexico
Skupina H

Japan
Belgium
Russia
Tunisia

Sam tok da vam osvežim spomin :) ....

....jst osebno mislim da smo lahko v naši skupini tudi prvi ker mislim da smo v zelo easy skupini.....bi lohk dobil VELIKO težje nasprotnike......

[SpydeR] ::

Skupina niti ni tako lahko, kot zgleda na prvi pogled. Proti Špancem bo že tako ali tako težko, pol pa so tle še vedno in za vse neugodni Paragvajci. O Južno Afričanih pa ne vem kej preveč...
Če bojo nadaljeval s takšnimi igrami, kot smo jih gledal v kvalifikacijah smo lahko drugi in gremo naprej!

Mercier ::

Ma, tut prvi smo lahko!

undefined ::

Upam le, da ne bo našim igralcem zadnja zmaga preveč stopila v glavo... namreč pri naših športnikih je bil vedno to problem, enkrat zmagajo, in potem mislijo, da ne morejo več zgubit.

BigFoot ::

brez skrbi. jih bo že Katanc pošlihtu
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

R0K ::

itaq ja.....če je slovensko reprezentanco v 3-4 letih pripeljal na SP in Euro pol smo lohk brez skrbi da bomo kako tekmo zmagal.....mislim da bi lahk biu katanec trener desetletja ker nevem če je katirem trenerju uspelo sploh kaj takega v tak kratkem času.....

undefined ::

Jaz sem pa osebno mnenja, da naslednja slovenska zmaga ni tako blizu. Boste videli, mark my words... >:D

[SpydeR] ::

ROK: selektorju Kitajske, Bori Milutinoviču je uspelo priti na mondial že s petimi različnimi reprezentancami in ob tem Katančev uspeh kar mal zbledi. Je pa Katanec vsekakor car in vsaka mu čast za to, kar je naredu za naš nogomet.

[SpydeR] ::

Zgleda da tud južnoafričani ne bojo tako lahek tekmec, kot si eni mislijo. Po ogledu oddaje na tvs2, ki je govorila o žrebu vidm, da majo kar precej igralcev, ki igrajo v evropskih klubih, še posebno na otoku...

Thomas ::

Po mojem, realnih šans, Slovenija na svetovnem prvenstvu - nima.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tedybear ::

Šanse so 50-50.....Pomembna je pva tekma proti Španije,ne smemo izgubiti...JAR bi morali premagati in ne zguiti proti Paraguaju...
Realno pričakujem 3 točke,dobro bi bilo 5 točk!!
KABEL RULA!!!

zile ::

IceMan: dej ne bodi za vsako reč tolk črnolgled. Matr a znaš sam negativno razmišljat. Boga tvoja žena :D

Thomas ::

No, mislim, da se ob porazu (neuspehu raje recimo) naše reprezentance IceMan ne bo preveč žalostil. Kaj šele, da bi sekiral svojo ženo zato.

Človek pač ne gleda na nogomet skozi očala zagretih navijačev.

Poznam ta blagodejni trezni občutek realnosti - tudi jest.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

[BISI] ::

Mislim, da imamo realne sanse za polfinale! :D

BlackHole ::

Iceman in Thomas, ahh...

Ja kot ste rekli, naprotniki niso ravno najbolj atraktivni in tudi ne med najtežjimi. Lahko bi pa dobili tudi veliko lažje (vsaj na papirju).
Iceman, naši bodo imelli pred SP 2002 še precej prijateljskih tekem, tako da po moje pa kar ne bodo brez zmage šli skozi priprave, pa tudi na SP imajo enake možnosti kot vse druge ekipe v naši skupini.

_Mortal_ ::

Po moje bo tko
1.Španija
2.Paragvaj
3.Slovenija
4.JAR
moje OPTIMISTIČNO mnenje>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

R0K ::

hja jst pa tkole računam da bo :
SLO - ŠPA : 1-1
SLO - PAR : 0-0
SLO - JAR : 2-0

Lestvica :
1.PAR
2.SLO
3.ŠPA
4.JAR

luni ::

Eh bi blo fino ce bi lahko zamenjali mesto s Portugalsko :) Je pa res da smo verjetno v drugi najlazji skupini.
Artificial Intelligentia

[SpydeR] ::

Luni: res je, skupina, kjer so Portugalci bi bla idealna za nas. Od tam bojo po mojem šli naprej portugalci in pa poljaki. Je pa res da so korejci le domačini in to tud nekaj pomen....

Drgač pa kako morš reč da je naša skupina ne vem kako lahko? Vratar paragvajcev velja za najboljšega na svetu in na zadnjem SP je kar 117 minut z norimi obrambami žrl živce francozom... Baje ma prepoved igranja na 4ih tekmah, vrnil pa naj bi se ravno na tekmi proti našim.

Tr0n ::

Prvo pa drugo mesto si zamenjal.

1. Paragvajcek
2. Spaniolo
3. La Slovenie
4. S.A.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41280253 (59300) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901219889 (180698) DarwiN
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15510261 (7924) gkovac
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910343 (8101) DavidJ

Več podobnih tem