» »

Outlook 2000 - okvarjena baza podatkov

Outlook 2000 - okvarjena baza podatkov

barbarpapa1 ::

Pozdravljeni

V službi imam resen problem z Outlookom (2000). Vstrajno javlja, da je "baza podatkov" (Outlook.pst) okvarjena in naj jo popravim z omenjneim repair tool-om. To sem tudi storil, omenjeno orodje javi, da je baza uspešno popravljena. Ko zaženem Outlook, je vse v redu, lahko celo prejemam pošto. Ko pa izvedem preklop v kakšno drugo mapo (npr. stiki), se zadeva sped sesuje z istim sporočilom, kot sem ga prej omenil. Kako se rešiti te težave?

LP

Jože

Camalotz ::

Kakšna je velikost .pst datoteke?

BigWhale ::

2GB? ;) Naredi si nov personal folder v novem .pst-ju, pa vanj star mail prestavi.

barbarpapa1 ::

Dober dan

Se opravičujem, ker sem bolj površno opisal problem. Sam se omejitve z 2GB zavedam, zato zadeve tudi arhiviram (Sedaj se polni tretji arhiv). Je pa res, da sem prej pri arhiviranju namerno izpustil inbox mapo, tako, da je velikost baze prišla do 1,95 GB, ko so se začele težave. Zato sem ročno zadeve poarhiviral in pri tem pustil v inbox in sent items pošto poslednjih treh mesecev. Mislim, da je tukaj prišlo problema. Kljub arhiviranju je velikost baze še naprej 1,95 GB 8-O, čeprav so sedaj v njej zamo maili zadnjih treh mesecev in stvar še kar dela težave. Zato sem se odločil, da bom poskusil narediti tako, kot predlaga BW. Naredil bom novo bazo in vanjo prekopiral vse, kar potrebujem. Upam, da se mi sedanja baza ne bo pri tem prevečkrat sesula...

LP

Jože

berta ::

Lahko pa če imate v službi Outlook 2003 uporabiš tega in narediš tam nov PST file, ki nima omejitve 2GB

BigWhale ::

Ma saj po mojem se ni sesula zadeva, samo outlook ne ve kaj s tem narediti in error, ki ga ven vrze je tak kot pac je.

Jaz sem 3/4 mailov potem restavil drugam, pa je file zlezel skupaj za borih pol giga...

:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273676 (18607) Matko
»

Izvoz vseh mailov iz Outlooka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204929 (4541) krneki0001
»

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
82508 (2415) zlopi
»

Outlook 2003 .pst 2Gb meja presežena

Oddelek: Pomoč in nasveti
121790 (1537) McMallar
»

Outlook problem

Oddelek: Programska oprema
71988 (1892) Cwetto

Več podobnih tem