» »

KMŠ

KMŠ

1
2
»

Goldee ::

No, pomojem so profesionalni varnostniki samo v bankah, trgovinah ipd. Take bi rabli tud u diskacih. :P
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

vuso ::

V bankah so ponavadi starejši varnostiniki, ki kolikor jih jaz poznam tudi niso neki "profesionalni" varnostniki.Verjetno pa nekateri so.Mislim da so najboljši varnostniki tisti, ki se ukvarjajo z osebnim varovanjem.ampak kdo od dobrih varnostnikov bo pa zgubljal čas in delal za nekaj fičnikov v raznih lokalih kjer imaš opravka s pijanimi primitivci??tukaj dela pač mlad folk, ki se tudi v prostem času rad pretepa in jim je v užitek, če lahko koga na pič** v delovnem času, ko je za to še plačan.idealna služba:P
Kar se lokalov tiče je v redu tudi Emonska, vendar so varnostniki pod povprečjem in starostna omejitev je včasih kr malo visoka(24)

Kajzar ::

V Ljubljani hodim izključno v Orto bar. Vse ostalo je ali podn, šminkeraj ali pa resen deficit mišk. V KMŠ sem bil nazadnje dva meseca nazaj, nabit do fula, da sem sploh lahko tam notri zdržal. Čim začnejo šabani nekam hodit, postane vse skupaj k* od ovce. Skratka; kjer so čapci mene ni in obratno.

rini ::

Ali je to nakljucje?

17.2. je bila odprta tema o KMŠ-ju, 21.2. pa redarji ubijejo nič hudega slutečega gosta iz Celja. Policija prišla šele po 30 minutah, v medijih in na spletni strani pa ne duha ne sluha o umoru. In to se dagaja kljub temu, da se Lipa še ni zgodila dolgo od tega!

Kam gre Sloveinja?

Izak ::

Kako pa da stvar niso mediji zavohali??

Sploh pa veš kaj več?

Taras_Bulba ::

Ubijejo _ubijejo_ , al fajn nalemajo? KMŠ?

CWIZO ::

Kkao da to ni nic v cajtengih?!?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

klemen22 ::

To so govorice no. Verjetno kakšni zlobni jeziki.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

wuchi ::

Hi!

Kot bivši Dj v KMŠ-ju se strinjam, da se to prepogosto dogaja.
Enkrat so trije redarji pršli v KMŠ, ko niso bli v službi in se spravljali na goste KMŠ-ja.
Končalo se je zelo slabo kmalu bi jih še jst dobu po glavi še dobro, da je pršla policija. Sam mislem, da se morjo mal zamislit v KMš-ju kot sem jim že velikokrat rekel, da potrebujejo več redarjev samo take pametne, ki se ne pretepajo brezveze.

lp

vuso ::

Niso nobene govorice.Odprite današnje delo in si bolj podrobno oglejte rubriko KRONIKA.Nekdo je krišil javni red in so ga redarji odstranili iz lokala.Potem se je zunaj sprl z "neznanim" osebkom in "padel" po stopnicah ter utrpel hude poškodbe glave ter bil odpeljan na klinični center kjer je v kritičnem stanju.je pa 24 letni novogoričan...
Me zanima po katerih štengah bi lahko "padel" če ne pred tistimi pred kmšjem, kjer pa kakor jaz vem stojijo redarji...:\

jRk0 ::

moja kolegica je ravno vceraj to razlagala, ker je bla takrat tam. in so ga kar lepo natepli...
You fuck up once, you loose two teeth.

#000000 ::

Vuso jest ne najdem tega, dej bot tolk dober pa nalepi link. LP

gunserman ::

Mojemu prijatelju je varnostnik zbil zob, ker je polil pir.............V glavnem za brezveze, je brez zoba...

Zgodovina sprememb…

vuso ::

#000000 ::

In kaj tvoj kolega čaka ? Nej lepo toži. Ali pa lepo v kombi desetorica + štange in pred KMŠ, ko ni nobenga 'gosta' zunaj lepo izstopite iz kombija, ter sprobajte prožmost jeklenih palic na glavah in hrbtiščih teh nasilnežev.

BTW to bi moral narest povsod kjer so varnostniki nasilneži in malopridneži 'zadeva bi se lahko imenovala' Primenjivanje vaspitnih merki ! :D LP

iskra ::

vuso: skopiraj tekst - nekateri nismo naročeni na Delo ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Daedalus ::

Kronika
Nezavesten ležal pred lokalom
Čet 23.02.2006

Ljubljana – Včeraj okrog treh zjutraj so varuhi reda in miru pohiteli na konec Viča in do nočnega lokala KMŠ (Klub mariborskih študentov), pred katerim je nezavesten obležal mlajši moški. Možje v modrem so hitro ugotovili, da gre za 24-letnega Novogoričana, ki se je po doslej zbranih podatkih baje v lokalu nekoliko preveč razživel ter kršil javni red in mir, tako da sta ga varnostnika pospremila na prosto. Pred lokalom se je menda sprl z doslej še neznanim človekom, verjetno gostom, pri čemer je omahnil, izgubil ravnotežje ter padel in obležal na stopnicah, kjer so ga tudi našli. Hudo poškodovanega Primorca so reševalci odpeljali v klinični center, kjer so ga obdržali na zdravljenju. Policisti še niso mogli govoriti z njim, ker še ni prišel k sebi, je pa hudo potolčen po glavi. Policisti in kriminalisti še zbirajo obvestila o nesrečnem dogodku in prosijo morebitne očividce, naj pokličejo na ljubljansko PU, na številko 01 425-40-00, lahko pa tudi na 113 ali na anonimni policijski telefon 080-1200.

K. D.

Citirano od tule
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

WelikGobec ::

Joj folk no kaj sploh tlk debate okrog tega varnostnikom je treba pokazat svoje, sej ni treba fizično koga obdelat ne s strani varnostnikov ne obratno... Drugače kaj pa sploh hodte u tisto kmečko selo k je kr neki pejte raje u Casablanco HUHUHUHUHU....:P u kmš hod kr en folk, muzka je dokej kulturna drugače je pa vse skupi podn je sam kraj kjer se ga loh kulturno nabutaš in ti po večini dobena budala ne teži in to... al kaj!!!! brrrrrrr

#000000 ::

welkgobc, sej ravno v tem je štos zakaj bi mogu it v casablablabla in se ga tam usut če lahko to narediš v Kmš in še čez cel mest se ni treba vozit. 'če se ne motim je KMŠ nekje za/pred Tobačno' 'a je to slučajno bivši Indian pub ?' LP

WelikGobec ::

Kako celo mesto... sploh ne to je bil JOKE a ne!!! hallo Casablanca je pa itak največji podn od barov... Kr kava 300sit sj nismo predsedniki k furamo bentley pa pušimo cigare... KMŠ pa bljak, raje ostanem doma in se ga prbijam za TVjem!!! :\

vuso ::

Men je pa to gliih edina stvar, ki je ql v kmš-ju.Da si nabit kot zverina in se guncaš okrog ter prav nič ne izstopaš.To je zame taprav študentski pub.Casablanca je pa res razred zase.Zanč sem bil notr in je bila miza tako usrana da se je še dotaknit nisem upal.Sam čakal sem da bodo začele kakšne bolhe okrog skakat:D

vuso ::

#0000000 Tam je bil prej bar Rumeni Baristi.Vglavnem notri je blo vse nagravžno rumeno:\ Kaj je bilo pa še pred tem pa ne vem več:)

G-man ::

Bah! Ta prav študentski žur se je doslej dogajal v enki v Rožni. Študentske žurke[tm], to je prava stvar. V KMŠ-ju bil točno enkrat, dve leti nazaj, se ga primerno nalil in zapustil lokal brez večjih posledic. Zdaj pa sploh ne grem več tja.

Double_J ::

Bah! Ta prav študentski žur se je doslej dogajal v enki v Rožni. Študentske žurke[tm], to je prava stvar.


Tega ni več? Če pa je, kdaj sploh je to?:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

zigi ::

V enki? Če maš veze, vsak dan ;)

Goldee ::

Vsesplosni zur enke naj bi bil dvakrat na semester, to velja tudi za use ostale bloke. Ce pa mas tam poznanstvo, al pa si zivel/zivis tam, ja pa lahk zurka usak dan ja. :P
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Ndrej ::

Jaz pa kar večkrat hodim v KMŠ (recimo dvakrat na mesec), pa nisem imel do sedaj še nobenih problemov. Bil sem tudi v torek, 21 samo tukaj prvič zdaj slišim da bi kdo koga pretepel. Domov sem odšel ob pol 4 in zunaj je res bila parkirana marica, policaji in nekaj folka okoli. Tako da nisem videl kaj se je dogajalo. Sem pa včeraj potem zvedel, da so ob ene 4 spet notri vdrli policisti in nagnali vse obiskovalce takoj domov. Še dobro da sem jih za las zgrešil :)


LP

Shuriken ::

Včeraj smo bili s frendi v kmšju, pred garderobo je nastala gužva, nisem mogel nikamor saj je folk pritiskal iz useh strani. Pred mano pa varnostnik, ki ga nism opazil dokler mi ni prlepu šamar po faci. Ker ni imel očitnega razloga za to, sem šel do njega in ga vprašal zakaj je to naredu, on mi odgovori da bi me lahko knockoutiral če bi hotel. Ker sem vidu, da nima mozga u glavi sem šel do drugega, mu use povedal, rekel mi je naj se naprej zabavam in grem nazaj noter. Tisti ki me je udaril je potem prišel zraven in rekel kaj spet jokam in če sm p**** da se pritožujem po takmu udarcu. Zdaj, ko sem pobrskal po forumih prvič slišim, da so v KMŠ-ju taki problemi s tem. Nemorm vrjet, da zaposlijo take sadiste v klubu kjer je polno mladih, na katerih se lahko izživlajo. Menda je bil 1 teden nazaj nekdo pjan in ga je isti varnostnik začel brcat in tepst, ko je človek ležal na tleh. Kaj sploh narest v takmu primeru?

šernk ::

a) klicat policijo
b) prijava ustrezni inšpekciji ( Inšpektor za zasebno varovanje iz Inšpektorata RS za notranje zadeve)

sam se nagibam k točki b že precej časa in naslednjič ob problemih bo letel email do njih.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Looooooka ::

Ce mas primitivne varnostnike bos mel tud primitivne prijatelje od varnostnikov, ki bojo pripeljali se vec primitivnih znancev. Kjer so normalni varnostniki so not ponavad tud normalni ljudje, ker noben kreten ze iz starta ne more dobit ideje da je v lokalu nekaj vec.
KmŠ ze nekaj let ne spada v ta rang. Je sel v tri krasne ze pred prenovo(bogve kok let nazaj je to), ko so zapicili najstarejsega kelnarja. Od tle do danes je sel pa samo se navzdol. Se ne bom nic cudil, ko bojo pretepli napacnega in se bo ta vrnil s pistolo.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

koyotee ::

v življenju nisem bil v kmšju, pa sem bil v lj 5 let, ker je podn od podna. Ja, tja hodijo študenti, ki nimajo v glavi nič kaj več od tistih varnostnikov tam.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

koyotee, daj mi povej alternative?

metelkova? companeros? top? no metelkova še nekako, ostalo je pa še slabše od KMŠja. žal je predvsem nivo varnostnikov povsod isti, pol pa pride notri še nekdo, ki varnostnike pozna in misli da je prijel boga za jajca, če bi varnostniki opravljali svoje delo bi bilo povsod lepše.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Good Guy ::

koyotee je izjavil:

v življenju nisem bil v kmšju, pa sem bil v lj 5 let, ker je podn od podna. Ja, tja hodijo študenti, ki nimajo v glavi nič kaj več od tistih varnostnikov tam.


potem pa lepo vabljen v bakusa,top-a in podobne diskače kjer lahko brez da ti kdo sika spiješ kakšnega...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

BladE_ ::

KMŠ je zakon... še posebaj med tednom, ko nikjer drugje ni NIČ... vstopnina 1€, garderoba 0,5€, cene pijače niso pretirane, večinoma se vrti komerciala(mi ni pretirano všeč ampak mi je vseeno, ker se pijan :D)...

Glede problemov... jih še nisem imel, ker jih tudi iskal nisem... V večini primerov se da vse lepo zmenit, kozarce pa odlagam na mize/šank in ne na tla...
Akcija - Reakcija

rdecaluc ::

Prispel notri, folka polno da se je dalo komi dihat. Muzka tako naglas, da so hreščali zvočniki.. skratka po nekaj 10 min smo šli v ortota :D
Est modus in rebus. ,typos

$%&/() ::

BladE_ je izjavil:

KMŠ je zakon... še posebaj med tednom, ko nikjer drugje ni NIČ... vstopnina 1€, garderoba 0,5€,


Vstopnina podražena na 1.5€, letna karta podražena na 10€. Kaj pa vem, zmeraj manj mi je všeč tale preljubi KMŠ. Verjetno veste, kaj pomeni KMŠ? :D
Kjer maš šanso :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: $%&/() ()

Goldee ::

$%&/() je izjavil:

BladE_ je izjavil:

KMŠ je zakon... še posebaj med tednom, ko nikjer drugje ni NIČ... vstopnina 1€, garderoba 0,5€,


Vstopnina podražena na 1.5€, letna karta podražena na 10€. Kaj pa vem, zmeraj manj mi je všeč tale preljubi KMŠ. Verjetno veste, kaj pomeni KMŠ? :D
Kjer maš šanso :D


roflamo - vstopnina v KMŠ :) kmalu bo 7€, kot za v Globala. Kok je že pivo? 3€? Študentske cene my ass :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

jrtjtejtt ::

sicer nisem bil že sto let tam, včasih je bil KMŠ kar OK. Nikoli nisem mel težav, je pa bil en kerlc od varnostnika, k je hodil oblečen k pripadnik posebne policijske enote in je stalno gledal okoli in iskal najmanjši razlog za pretep.

Kjer maš šanso :))) ko pomislim nazaj, to kr drži :)))

LeXani ::

nisem vedu da ste slotehovci tako družabni. drugače sam nisem imel še problemov, je pa res da ko se naslednji dan zbudim pošlatam če so vsi zobi celi.
Čas prve prijave 04.11.2005

Dr_M ::

KMŠ - luknja za ljudi, ki se ne znajo zabavati.

:)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jest10 ::

Kdor se na zabava, tako kot se jaz, se ne zna zabavati. Ane?

jrtjtejtt ::

dokler si mlad in lačen žura in te alko ne zmatra, je KMŠ (vsaj bil 10 let nazaj) prava izbira
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6519093 (4652) ETI3n
»

Varnostnik do smrti pretepel 20-letnega obiskovalca Globala (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35423534 (17151) T0RN4D0
»

KMŠ in njihovo dojemanje H2O

Oddelek: Loža
283503 (2349) bMozart
»

nasilno obnasanje "redarja" nad mladoletnikom ?

Oddelek: Loža
302756 (1861) jRk0
»

Malo reklame za FANFACTORY

Oddelek: Loža
182494 (1947) SasoS

Več podobnih tem